Atal Marina Apartamenty II

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez ATAL S.A.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 1310 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Zobacz inne etapy inwestycji Atal Marina Apartamenty II

Najbliższe inwestycje

 • Port Żerań(0.3 km dalej)

  Warszawa, Białołęka, Żerań, ul. Kowalczyka 12 (8.1 km od centrum Warszawy)
  Port Żerań
  Termin oddania: 4 kw. 2019
  Liczba mieszkań: 306
  Powierzchnia: 32 - 107 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Dom Development S.A.
 • Riviera Park(0.5 km dalej)

  Warszawa, Białołęka, Żerań, ul. Krzyżówki (9 km od centrum Warszawy)
  Riviera Park
  Termin oddania: 4 kw. 2019
  Liczba mieszkań: 212
  Powierzchnia: 41 - 84 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Marvipol Development
 • Osiedle Pod Dębami(0.6 km dalej)

  Warszawa, Białołęka, Żerań, ul. Płochocińska 16C (9.1 km od centrum Warszawy)
  Osiedle Pod Dębami
  Termin oddania: 4 kw. 2019
  Liczba mieszkań: 18
  Powierzchnia: 47 - 79 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Zakład Produkcyjno-Handlowy i Budowlany Fabryka Domów

Opis Inwestycji

Atal Marina Apartamenty II

ATAL Marina Apartamenty II to kompleks mieszkaniowy usytuowany w dobrze skomunikowanej, a jednocześnie zacisznej części warszawskiej Białołęki – u zbiegu ulic Anastazego Kowalczyka i Krzyżówki. To doskonała propozycja dla aktywnych osób, które cenią wysoki standard. ATAL Marina Apartamenty II jest drugim etapem kameralnej inwestycji. Pierwszy został już zakończony, a wszystkie mieszkania szybko znalazły nabywców. ATAL Marina Apartamenty II składać się będzie z trzech nowoczesnych budynków posiadających odpowiednio pięć, sześć i siedem pięter. W inwestycji zaprojektowano 219 mieszkań o metrażach od 34,36 do 124,8 mkw. i układach od 2 do 4 pokoi. Każdy z lokali zostanie wyposażony w balkon, taras lub ogródek. Tak szeroka oferta spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. W kondygnacji podziemnej i na parterze powstaną garaże na 319 samochodów i 43 motocykli. Dla wygody mieszkańców w inwestycji znajdzie się 25 lokali handlowo – usługowych. Dzięki temu, załatwienie codziennych obowiązków będzie dużo łatwiejsze. Atal Marina Apartamenty II będzie charakteryzowała się niepowtarzalnym stylem. Szare ściany elewacji. uzupełnione zostaną o drewniane elementy oraz balustrady w ciemnoszarej tonacji. Przestrzeń na terenie osiedla zostanie zaaranżowana na zielone dziedzińce, gdzie powstanie plac zabaw dla najmłodszych. Inwestycja zostanie w pełni dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Inwestycja Atal Marina Apartamenty II znajduje się na Żeraniu, ul. Kowalczyka (8.5 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera ATAL S.A..

Inwestycja Atal Marina Apartamenty II została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 219 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 6 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Atal Marina Apartamenty II pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 104 metrów kwadratowych w cenie od 6 476 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper ATAL S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (323 miejsca)

W inwestycji znajduje się 107 komórek lokatorskich.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 6 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 219 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada (107).
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (323 miejsca): 280 miejsc dla samochodów 43 miejsca dla motocykli - 5000 zł. Cena: 19000 zł.
Udogodnienia: plac zabaw, przystosowane dla niepełnosprawnych.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Atal Marina Apartamenty II

ATAL Marina Apartamenty II powstaje w szybko rozwijającej się i dobrze skomunikowanej części bliskiej Białołęki. Położone w niedalekiej odległości sklepy Auchan, Kaufland oraz Lidl, pozwolą na szybkie i kompleksowe zakupy. Udogodnieniem dla rodzin z dziećmi będą placówki edukacyjne zlokalizowane w sąsiedztwie osiedla. Tereny zielone znajdujące się w pobliżu inwestycji bez wątpienia zainteresują miłośników spacerów oraz entuzjastów porannego joggingu. Natomiast amatorzy jazdy na rowerze skorzystają z licznych ścieżek rowerowych – specjalnie dla nich, na terenie osiedla powstanie 259 miejsc dla rowerów. Niewątpliwym atutem inwestycji jest sąsiedztwo Kanału Żerańskiego. Prowadzi on wprost do Zalewu Zegrzyńskiego, gdzie znajdują się liczne porty, przystanie i kąpieliska. ATAL Marina Apartamenty II jest bardzo dobrze skomunikowana z innymi częściami stolicy. Autobusy odjeżdżające z przystanku przy ulicy Modlińskiej dowiozą mieszkańców do Śródmieścia i innych dzielnic Warszawy. Szybko można dojechać samochodem do Mostu Północnego, prowadzącego na drugą stronę Wisły.

Białołęka to północna, druga pod względem wielkości powierzchni, dzielnica Warszawy odznaczająca się najszybszym rozwojem budownictwa mieszkaniowego. Nieustannie rozbudowywane są zwłaszcza osiedla domów jednorodzinnych w północnej części obszaru, a grunty rolna adaptowane pod architekturę mieszkaniową. Wysoki stopień gęstości zaludnienia występuje na białołęckich osiedlach z wielkiej płyty: Nowym Tarchominie, Nowodworach i Nowych Świdrach. W strefie centralnej i południowej dominują tereny przemysłowe: duże przedsiębiorstwa, liczne firmy budowlane oraz tereny PKP. Białołęka jest jedną z najspokojniejszych dzielnic, a wypoczynek umożliwiają: kompleksy leśne, parki, rezerwaty przyrody i ścieżki rowerowe. Dogodnym sposobem dojazdu do centrum miasta są tutaj liczne linie autobusowe z pętlą Nowodwory, zaś do głównych arterii dzielnicy należą fragmenty dróg krajowych: ul. Modlińska i Trasa Toruńska, a także ul. Płochocińska.

Komunikacja

Na terenie dzielnicy Białołęka znajdują się 4 stacje PKP. Kursują stąd autobusy, a budowa częściowej linii tramwajowej umożliwiającej dojazd z Tarchomina do centrum jest w końcowej fazie realizacji

W odległości 350 metrów od inwestycji Atal Marina Apartamenty II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny KONWALIOWA 02.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Atal Marina Apartamenty II znajduje się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Akademia Finansów w odległości 650m, Europejska Uczelnia Informatyczno-Ekonomiczna w Warszawie w odległości 700m, Szkoła Podstawowa nr 118 w odległości 850m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 250 m znajduje się Konwaliowa. NZOZ. Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna, w odległości 950 m znajduje się Fresh24.pl Supermarket internetowy, w odległości 1000 m znajduje się CENTRUM REHABILITACJI FIZJOKINEKT.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 1550 m znajduje się Kościół Św. Jadwigi.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 1450 m znajduje się NEW AGE FITNESS.

Data publikacji: 14.05.2015

Data aktualizacji: 14.06.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie