Atal Marina Apartamenty II

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezATAL S.A.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 713 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Port Żerań(0.3 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Białołęka, Żerań, ul. Kowalczyka 12 (8.1 km od centrum Warszawy)
  Port Żerań
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 82
  Powierzchnia: 50 - 83 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Dla inwestora 1 oferta
  Dom Development S.A.
 • Riviera Park(0.5 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Białołęka, Żerań, ul. Krzyżówki (9 km od centrum Warszawy)
  Riviera Park
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 72
  Powierzchnia: 43 - 84 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Marvipol Development
 • Osiedle Pod Dębami(0.6 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Białołęka, Żerań, ul. Płochocińska 16C (9.1 km od centrum Warszawy)
  Osiedle Pod Dębami
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 3
  Powierzchnia: 50 - 78 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Dla inwestora 1 oferta
  Zakład Produkcyjno-Handlowy i Budowlany Fabryka Domów

Opis Inwestycji

Atal Marina Apartamenty II

ATAL Marina Apartamenty II to kompleks mieszkaniowy usytuowany w dobrze skomunikowanej, a jednocześnie zacisznej części warszawskiej Białołęki – u zbiegu ulic Anastazego Kowalczyka i Krzyżówki. To doskonała propozycja dla aktywnych osób, które cenią wysoki standard. ATAL Marina Apartamenty II jest drugim etapem kameralnej inwestycji. Pierwszy został już zakończony, a wszystkie mieszkania szybko znalazły nabywców. ATAL Marina Apartamenty II składać się będzie z trzech nowoczesnych budynków posiadających odpowiednio pięć, sześć i siedem pięter. W inwestycji zaprojektowano 219 mieszkań o metrażach od 34,36 do 124,8 mkw. i układach od 2 do 4 pokoi. Każdy z lokali zostanie wyposażony w balkon, taras lub ogródek. Tak szeroka oferta spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. W kondygnacji podziemnej i na parterze powstaną garaże na 319 samochodów i 43 motocykli. Dla wygody mieszkańców w inwestycji znajdzie się 25 lokali handlowo – usługowych. Dzięki temu, załatwienie codziennych obowiązków będzie dużo łatwiejsze. Atal Marina Apartamenty II będzie charakteryzowała się niepowtarzalnym stylem. Szare ściany elewacji. uzupełnione zostaną o drewniane elementy oraz balustrady w ciemnoszarej tonacji. Przestrzeń na terenie osiedla zostanie zaaranżowana na zielone dziedzińce, gdzie powstanie plac zabaw dla najmłodszych. Inwestycja zostanie w pełni dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Inwestycja Atal Marina Apartamenty II znajduje się na Żeraniu, ul. Kowalczyka (8.5 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera ATAL S.A..

Inwestycja Atal Marina Apartamenty II została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 219 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 6 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Atal Marina Apartamenty II pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 104 metrów kwadratowych w cenie od 6 476 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper ATAL S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (323 miejsca)

W inwestycji znajduje się 107 komórek lokatorskich.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 6 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 219 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada (107).
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (323 miejsca): 280 miejsc dla samochodów 43 miejsca dla motocykli - 5000 zł. Cena: 19000 zł.
Udogodnienia: plac zabaw, przystosowane dla niepełnosprawnych.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Atal Marina Apartamenty II

ATAL Marina Apartamenty II powstaje w szybko rozwijającej się i dobrze skomunikowanej części bliskiej Białołęki. Położone w niedalekiej odległości sklepy Auchan, Kaufland oraz Lidl, pozwolą na szybkie i kompleksowe zakupy. Udogodnieniem dla rodzin z dziećmi będą placówki edukacyjne zlokalizowane w sąsiedztwie osiedla. Tereny zielone znajdujące się w pobliżu inwestycji bez wątpienia zainteresują miłośników spacerów oraz entuzjastów porannego joggingu. Natomiast amatorzy jazdy na rowerze skorzystają z licznych ścieżek rowerowych – specjalnie dla nich, na terenie osiedla powstanie 259 miejsc dla rowerów. Niewątpliwym atutem inwestycji jest sąsiedztwo Kanału Żerańskiego. Prowadzi on wprost do Zalewu Zegrzyńskiego, gdzie znajdują się liczne porty, przystanie i kąpieliska. ATAL Marina Apartamenty II jest bardzo dobrze skomunikowana z innymi częściami stolicy. Autobusy odjeżdżające z przystanku przy ulicy Modlińskiej dowiozą mieszkańców do Śródmieścia i innych dzielnic Warszawy. Szybko można dojechać samochodem do Mostu Północnego, prowadzącego na drugą stronę Wisły.

Białołęka to północna, druga pod względem wielkości powierzchni, dzielnica Warszawy odznaczająca się najszybszym rozwojem. Występują tutaj zarówno osiedla domów jednorodzinnych w północnej części obszaru, jak również wysoka, nowoczesna zabudowa mieszkaniowa. Dużą popularnością nadal cieszą się białołęckie osiedla z wielkiej płyty: Nowy Tarchomin, Nowodwory i Nowe Świdry. W strefie centralnej i południowej rozwija się infrastruktura handlowo-usługowa, więc obszar ten ma szansę stać się czymś więcej, niż kolejną warszawską "sypialnią". Białołęka jest jedną z najspokojniejszych dzielnic, a wypoczynek umożliwiają: kompleksy leśne, parki, rezerwaty przyrody i ścieżki rowerowe. Dogodnym sposobem dojazdu do centrum miasta są tutaj liczne linie autobusowe z pętlą Nowodwory, zaś do głównych arterii dzielnicy należą fragmenty dróg krajowych: ul. Modlińska i Trasa Toruńska, a także ul. Płochocińska.

Komunikacja

Na terenie dzielnicy Białołęka znajdują się 4 stacje PKP. Kursują stąd autobusy, a budowa częściowej linii tramwajowej umożliwiającej dojazd z Tarchomina do centrum jest w końcowej fazie realizacji.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Atal Marina Apartamenty II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 350 metrów od inwestycji Atal Marina Apartamenty II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Konwaliowa 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Atal Marina Apartamenty II znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna KONWALIOWA w odległości 200 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Atal Marina Apartamenty II jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: NZOZ Konwaliowa w odległości 280 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Atal Marina Apartamenty II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 240 m znajduje się Fresh Market, w odległości 480 m znajduje się Lidl.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Atal Marina Apartamenty II w odległości 70 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 80 m znajduje się Boisko, w odległości 90 m znajduje się Centrum sportowe.

Data publikacji: 14.05.2015

Data aktualizacji: 14.06.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie