Lokal użytkowy na sprzedaż 1 pokój o powierzchni 117,4 m²

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez ATAL S.A.

Cena: 810 336 zł netto

Rata kredytu wynosi 3638 zł miesięcznie, 

Powierzchnia
117 m²
Pokoje
1
Piętro
parter
Gotowe
do zamieszkania
Zobacz rzut

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:U4
Ceny lokali użytkowych (netto): 810 336 zł6 900 zł/m²
Liczba kondygnacji:1 poziom.
Pokoje:1 pokój.
Powierzchnia:117 m²
Realizacja inwestycjirozpoczęcie budowy w 2 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku.
Łazienki:1 łazienka.
Wysokość pomieszczeń:od 260 do 280 cm wysokości.
Piętro:parter
Miejsca postojowe:dostępne są:
  • miejsca postojowe podziemne (323 miejsca): 280 miejsc dla samochodów 43 miejsca dla motocykli - 5000 zł. Cena: 19000 zł.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności:odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:100%.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:informacja u dewelopera.
Inwestycja:lokal użytkowy znajduje się w inwestycji Atal Marina Apartamenty II, w której dostępne są jeszcze 2 podobne oferty.

Opis oferty

Atal Marina Apartamenty II

Nowy lokal użytkowy na sprzedaż o powierzchni 117 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Atal Marina Apartamenty II na Żeraniu przy ul. Kowalczyka (8.5 km od centrum Warszawy). Inwestycja została zrealizowana przez dewelopera ATAL S.A..

Cała inwestycja składa się z 3 budynków,w których znajdują się łącznie lokali użytkowych, zaś 3 z nich obecnie dostępne na sprzedaż.

Obiekty posiadają 8 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnację podziemną. Inwestycja Atal Marina Apartamenty II została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku.

Lokal użytkowy o oznaczeniu U4 znajduje się na budynku, a wysokość pomieszczeń wynosi od 260 do 280 cm wysokości. Dla przyszłych mieszkańców deweloper ATAL S.A. przewidział również: miejsca postojowe podziemne (323 miejsca). Cena ofertowa netto lokalu użytkowego wynosi 810 336 zł, (6 900 zł/m²).

ATAL Marina Apartamenty II to kompleks mieszkaniowy usytuowany w dobrze skomunikowanej, a jednocześnie zacisznej części warszawskiej Białołęki – u zbiegu ulic Anastazego Kowalczyka i Krzyżówki. To doskonała propozycja dla aktywnych osób, które cenią wysoki standard. ATAL Marina Apartamenty II jest drugim etapem kameralnej inwestycji. Pierwszy został już zakończony, a wszystkie mieszkania szybko znalazły nabywców.ATAL Marina Apartamenty II składać się będzie z trzech nowoczesnych budynków posiadających odpowiednio pięć, sześć i siedem pięter. W inwestycji zaprojektowano 219 mieszkań o metrażach od 34,36 do 124,8 mkw. i układach od 2 do 4 pokoi. Każdy z lokali zostanie wyposażony w balkon, taras lub ogródek. Tak szeroka oferta spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. W kondygnacji podziemnej i na parterze powstaną garaże na 319 samochodów i 43 motocykli. Dla wygody mieszkańców w inwestycji znajdzie się 25 lokali handlowo – usługowych. Dzięki temu, załatwienie codziennych obowiązków będzie dużo łatwiejsze. Atal Marina Apartamenty II będzie charakteryzowała się niepowtarzalnym stylem. Szare ściany elewacji. uzupełnione zostaną o drewniane elementy oraz balustrady w ciemnoszarej tonacji. Przestrzeń na terenie osiedla zostahttps://atal.paneldewelopera.pl/inwestycje/nie zaaranżowana na zielone dziedzińce, gdzie powstanie plac zabaw dla najmłodszych. Inwestycja zostanie w pełni dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych.Podane ceny lokali użytkowych są cenami netto.

Lokalizacja inwestycji Atal Marina Apartamenty II

ATAL Marina Apartamenty II powstaje w szybko rozwijającej się i dobrze skomunikowanej części bliskiej Białołęki. Położone w niedalekiej odległości sklepy Auchan, Kaufland oraz Lidl, pozwolą na szybkie i kompleksowe zakupy. Udogodnieniem dla rodzin z dziećmi będą placówki edukacyjne zlokalizowane w sąsiedztwie osiedla. Tereny zielone znajdujące się w pobliżu inwestycji bez wątpienia zainteresują miłośników spacerów oraz entuzjastów porannego joggingu. Natomiast amatorzy jazdy na rowerze skorzystają z licznych ścieżek rowerowych – specjalnie dla nich, na terenie osiedla powstanie 259 miejsc dla rowerów. Niewątpliwym atutem inwestycji jest sąsiedztwo Kanału Żerańskiego. Prowadzi on wprost do Zalewu Zegrzyńskiego, gdzie znajdują się liczne porty, przystanie i kąpieliska. ATAL Marina Apartamenty II jest bardzo dobrze skomunikowana z innymi częściami stolicy. Autobusy odjeżdżające z przystanku przy ulicy Modlińskiej dowiozą mieszkańców do Śródmieścia i innych dzielnic Warszawy. Szybko można dojechać samochodem do Mostu Północnego, prowadzącego na drugą stronę Wisły.

Białołęka to północna, druga pod względem wielkości powierzchni, dzielnica Warszawy odznaczająca się najszybszym rozwojem budownictwa mieszkaniowego. Nieustannie rozbudowywane są zwłaszcza osiedla domów jednorodzinnych w północnej części obszaru, a grunty rolna adaptowane pod architekturę mieszkaniową. Wysoki stopień gęstości zaludnienia występuje na białołęckich osiedlach z wielkiej płyty: Nowym Tarchominie, Nowodworach i Nowych Świdrach. W strefie centralnej i południowej dominują tereny przemysłowe: duże przedsiębiorstwa, liczne firmy budowlane oraz tereny PKP. Białołęka jest jedną z najspokojniejszych dzielnic, a wypoczynek umożliwiają: kompleksy leśne, parki, rezerwaty przyrody i ścieżki rowerowe. Dogodnym sposobem dojazdu do centrum miasta są tutaj liczne linie autobusowe z pętlą Nowodwory, zaś do głównych arterii dzielnicy należą fragmenty dróg krajowych: ul. Modlińska i Trasa Toruńska, a także ul. Płochocińska.

Komunikacja

Na terenie dzielnicy Białołęka znajdują się 4 stacje PKP. Kursują stąd autobusy, a budowa częściowej linii tramwajowej umożliwiającej dojazd z Tarchomina do centrum jest w końcowej fazie realizacji

W odległości 350 metrów od inwestycji Atal Marina Apartamenty II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny KONWALIOWA 02.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Atal Marina Apartamenty II znajduje się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Akademia Finansów w odległości 650m, Europejska Uczelnia Informatyczno-Ekonomiczna w Warszawie w odległości 700m, Szkoła Podstawowa nr 118 w odległości 850m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 250 m znajduje się Konwaliowa. NZOZ. Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna, w odległości 950 m znajduje się Fresh24.pl Supermarket internetowy, w odległości 1000 m znajduje się CENTRUM REHABILITACJI FIZJOKINEKT.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 1550 m znajduje się Kościół Św. Jadwigi.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 1450 m znajduje się NEW AGE FITNESS.

Data publikacji: 14.05.2015

Data aktualizacji: 18.01.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie