Lokal użytkowy na sprzedaż o powierzchni 39,9 m2

Nieruchomość sprzedawana bezpośrednio przez ATAL S.A.

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.

Cena: 251 559 zł netto

Zapytaj o rabat

Rata kredytu wynosi 1 129 zł miesięcznie,

 • Powierzchnia

  39,9 m2

 • Piętro

  Parter

 • Termin oddania

  4 kw. 2019

 • Zobacz rzut
Oznaczenie: LU-2
Cena (netto): 251 559 zł6 300 zł/m²
Zapytaj o rabat

Cena NETTO

Liczba kondygnacji: 1 poziom
Powierzchnia: 39,93 m2
Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Łazienki: 1 łazienka.
Wysokość pomieszczeń: 352 cm wysokości.
Piętro: parter
Miejsca postojowe: dostępne są:
 • miejsca postojowe podziemne,
 • miejsca postojowe naziemne.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Wysokość czynszu: informacja u dewelopera.
Opis płatności: 20% - 20% - 60%.
Warunki rezerwacji: informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków: informacja u dewelopera.
Inwestycja: lokal użytkowy znajduje się w inwestycji Apartamenty Milczańska, w której dostępnych jest jeszcze 8 podobnych ofert.

Opis oferty

Nowy lokal użytkowy na sprzedaż o powierzchni 39,9 m2 znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Apartamenty Milczańska przy ul. Milczańska na Ratajach (2,7 km od centrum Poznania). Inwestycja jest realizowana przez dewelopera ATAL S.A..

Cała inwestycja składa się z 2 budynków, w których znajduje się łącznie 9 lokali użytkowych, zaś 9 z nich jest obecnie dostępnych na sprzedaż. Obiekty posiadają 6 kondygnacji naziemnych oraz 1 podziemną. Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania.

Lokal użytkowy o oznaczeniu LU-2 znajduje się na parterze budynku, a wysokość pomieszczeń wynosi 352 cm. Na terenie inwestycji przewidziano następujące miejsca postojowe:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

Cena ofertowa (netto) lokalu użytkowego wynosi 251 559  zł (6 300 zł/m2) .

Apartamenty Milczańska to nowoczesna i kameralna zabudowa mieszkaniowa, powstająca w pobliżu malowniczego Jeziora Maltańskiego, przy ulicy Milczańskiej oraz nowo projektowanej ul. Niemena. Inwestycja zapewni przyszłym mieszkańcom dogodną lokalizację wraz z szerokim wachlarzem lokalnych atrakcji i miejsc rekreacyjnych.

Inwestycja Apartamenty Milczańska będzie realizowana etapami. W pierwszym z nich powstanie jeden budynek mieszkaniowy wraz z otaczającą go infrastrukturą. Klasyczne połączenie prostej bryły ze stonowaną kolorystyką elewacji doskonale wkomponuje nowy obiekt w architekturę pobliskich zabudowań. Projekt zostanie zlokalizowany w spokojnej części Poznania – w pobliżu wielu innych osiedli mieszkaniowych, ale też w zasięgu licznych punktów usługowych i handlowych oraz miejsc rekreacyjnych.

W ramach pierwszego etapu zabudowy zostanie wzniesiony jeden budynek, oferujący 81 mieszkań o zróżnicowanych rozkładach i metrażach – od 33,19 do 108,85 mkw. Wśród nich znajdzie się kawalerka, a także lokale dwupokojowe i większe: o trzech i czterech pokojach. Każde z mieszkań zaprojektowano z troską o ergonomię i wygodną aranżację, a dostępną przestrzeń powiększą również komfortowe balkony oraz komórki lokatorskie. Na parterze budynku wydzielono przestrzeń na 9 lokali usługowych, w których powstaną obiekty handlowe i usługowe podnoszące komfort życia codziennego mieszkańców osiedla. W obrębie projektowanego budynku zaplanowano również łącznie 134 miejsca parkingowe oraz pomieszczenie na rowery i wózki dziecięce.

Opłaty administracyjne związane z nabyciem oferty

Podatek od czynności cywilnoprawnych

0 zł

Maksymalna taksa notarialna

2 184 zł

Koszty wypisów z aktu notarialnego

200 zł

Założenie księgi wieczystej

60 zł

Wpis własności do księgi wieczystej

200 zł

Wpis hipoteki

200 zł

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Milczańska

Nowe Miasto to najstarsza część Poznania, którą ze wschodu na zachód przecina linia kolejowa a z północy na południe ul. Bolesława Krzywoustego. Dzielnica ma powierzchnię ponad 100 km kw na której mieszka 136 tys. mieszkańców. Dzielnicę przecinają na południu i północy drogi krajowe i europejskie E30, S11 i 92 a w odległości 7 km znajduje się Port Lotniczy Poznań-Ławica. Najbardziej atrakcyjnym pod względem przyrodniczym punktem dzielnicy jest Jezioro Maltańskie z ogrodem zoologicznym i Parkiem Tysiąclecia. Od wschodu dzielnicę pokrywają lasy miejskie. W odległości 1 km od granic dzielnicy znaleźć można Wyższą Szkołę Psychologii Społecznej, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza, Politechnikę Poznańską czy Wyższą Szkołę Umiejętności Społecznych. W samej dzielnicy i w promieniu 500 metrów znajdują się szpitale Szpital-Przychodnia Celsus, Wielospecjalistyczny Szpital Miejski, ZOZ Poznań-Nowe Miasto, Ortopedyczno-Rehabilitacyjny Szpital Kliniczny czy Specjalistyczny Zespół Opieki Zdrowotnej.

Komunikacja

Nowe Miasto to dzielnica doskonale skomunikowana z resztą miasta poprzez sieć komunikacji miejskiej. Poza tym dzielnicę przecina linia kolejowa a dworzec Poznań Główny znajduje się w odległości ok. 1,5 km na zachód. Przez Nowe Miasto przebiegają ważne drogi krajowe EE30, S11 i 92. Lotnisko znajduje się w odległości 7 km na zachód. W odległości 150 metrów od inwestycji Apartamenty Milczańska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Polanka (1:POKA02).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Milczańska znajdują się 32 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 10 w odległości 400 m, ANIOŁKOWO. KLUBIK MALUCHA w odległości 400 m, Prywatne Przedszkole "Bajkowa Polanka" w odległości 550 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 600 m CENTRO MEDICO. NZOZ. PODSTAWOWA OPIEKA ZDROWOTNA I SPECJALISTYCZNA, w odległości 650 m RATAJE. APTEKA, w odległości 650 m OŚRODEK ZDROWIA.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: Miami Food Restaurant w odległości 400 m, Bank Millennium S.A. w odległości 450 m, URZĄD POCZTOWY POZNAŃ 46. FILIA w odległości 550 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: SPORT MARKETING. KIJEWSKA O. w odległości 300 m, Klub Maratończyka "Malta" Poznań w odległości 450 m, 9 STÓP S.C. NOWAK T., OWSIANOWSKI M. w odległości 600 m.

Data publikacji: 17 kwietnia 2018 10:45

Data aktualizacji: 26 października 2018 13:12

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj o ofertę

ATAL S.A.

ATAL S.A.

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
ATAL S.A.

Godziny otwarcia
biura sprzedaży

 • Poniedziałek: 10:00 - 18:00
 • Wtorek:10:00 - 18:00
 • Środa:08:00 - 16:00
 • Czwartek:08:00 - 16:00
 • Piątek:08:00 - 16:00
+48 61 ...

Umów spotkanie

Apartamenty Milczańska

adres biura sprzedaży

ul. Inflancka 25/3, 61-132 Poznań

Wybierz datę

 • środa

  17

  lipca

 • czwartek

  18

  lipca

 • piątek

  19

  lipca

Zaproponuj inny termin

Wiadomości powiązane z ATAL S.A.

Ile zejdzie z ceny deweloper?

Ile zejdzie z ceny deweloper?

Spada sprzedaż mieszkań u deweloperów [KOMENTARZ EKSPERTA]

Spada sprzedaż mieszkań u deweloperów [KOMENTARZ EKSPERTA]

[SONDA] Jak deweloperzy oceniają warunki kredytowania ich inwestycji?

[SONDA] Jak deweloperzy oceniają warunki kredytowania ich inwestycji?