Lokal użytkowy na sprzedaż 1 pokój o powierzchni 71,8 m²

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez ATAL S.A.

Cena: 452 529 zł netto

Rata kredytu wynosi 2032 zł miesięcznie, 

Powierzchnia
72 m²
Pokoje
1
Piętro
parter

Termin oddania

4 kw. 2019

Zobacz rzut

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:LU-1
Ceny lokali użytkowych (netto): 452 529 zł6 300 zł/m²
Liczba kondygnacji:1 poziom.
Pokoje:1 pokój.
Powierzchnia:72 m²
Realizacja inwestycjirozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Łazienki:1 łazienka.
Wysokość pomieszczeń:352 cm wysokości.
Piętro:parter
Miejsca postojowe:dostępne są:
  • miejsca postojowe podziemne (102 miejsca).
  • miejsca postojowe naziemne (27 miejsc).
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:20% - 20% - 60%.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:informacja u dewelopera.
Inwestycja:lokal użytkowy znajduje się w inwestycji Apartamenty Milczańska, w której dostępnych jest jeszcze 8 podobnych ofert.

Opis oferty

Nowy lokal użytkowy na sprzedaż o powierzchni 72 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Apartamenty Milczańska przy ulicy na Ratajach, ul. Milczańska (2.7 km od centrum Poznania). Inwestycja jest realizowana przez dewelopera ATAL S.A..

Cała inwestycja składa się z 2 budynków,w których znajdują się łącznie 9lokali użytkowych, zaś 9 z nich jest obecnie dostępnych na sprzedaż.

Obiekty posiadają 6 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnację podziemną. Inwestycja Apartamenty Milczańska jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania.

Lokal użytkowy o oznaczeniu LU-1 znajduje się na budynku, a wysokość pomieszczeń wynosi 352 cm wysokości. Dla przyszłych mieszkańców deweloper ATAL S.A. przewidział również: miejsca postojowe podziemne (102 miejsca)miejsca postojowe naziemne (27 miejsc). Cena ofertowa netto lokalu użytkowego wynosi 452 529 zł, (6 300 zł/m²).

Apartamenty Milczańska to nowoczesna i kameralna zabudowa mieszkaniowa, powstająca w pobliżu malowniczego Jeziora Maltańskiego, przy ulicy Milczańskiej oraz nowo projektowanej ul. Niemena. Inwestycja zapewni przyszłym mieszkańcom dogodną lokalizację wraz z szerokim wachlarzem lokalnych atrakcji i miejsc rekreacyjnych.Inwestycja Apartamenty Milczańska będzie realizowana etapami. W pierwszym z nich powstanie jeden budynek mieszkaniowy wraz z otaczającą go infrastrukturą. Klasyczne połączenie prostej bryły ze stonowaną kolorystyką elewacji doskonale wkomponuje nowy obiekt w architekturę pobliskich zabudowań. Projekt zostanie zlokalizowany w spokojnej części Poznania – w pobliżu wielu innych osiedli mieszkaniowych, ale też w zasięgu licznych punktów usługowych i handlowych oraz miejsc rekreacyjnych.W ramach pierwszego etapu zabudowy zostanie wzniesiony jeden budynek, oferujący 81 mieszkań o zróżnicowanych rozkładach i metrażach – od 33,19 do 108,85 mkw. Wśród nich znajdzie się kawalerka, a także lokale dwupokojowe i większe: o trzech i czterech pokojach. Każde z mieszkań zaprojektowano z troską o ergonomię i wygodną aranżację, a dostępną przestrzeń powiększą również komfortowe balkony oraz komórki lokatorskie. Na parterze budynku wydzielono przestrzeń na 9 lokali usługowych, w których powstaną obiekty handlowe i usługowe podnoszące komfort życia codziennego mieszkańców osiedla. W obrębie projektowanego budynku zaplanowano również łącznie 134 miejsca parkingowe oraz pomieszczenie na rowery i wózki dziecięce.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Milczańska

Nowe Miasto to najstarsza część Poznania, którą ze wschodu na zachód przecina linia kolejowa a z północy na południe ul. Bolesława Krzywoustego. Dzielnica ma powierzchnię ponad 100 km kw na której mieszka 136 tys. mieszkańców. Dzielnicę przecinają na południu i północy drogi krajowe i europejskie E30, S11 i 92 a w odległości 7 km znajduje się Port Lotniczy Poznań-Ławica. Najbardziej atrakcyjnym pod względem przyrodniczym punktem dzielnicy jest Jezioro Maltańskie z ogrodem zoologicznym i Parkiem Tysiąclecia. Od wschodu dzielnicę pokrywają lasy miejskie. W odległości 1 km od granic dzielnicy znaleźć można Wyższą Szkołę Psychologii Społecznej, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza, Politechnikę Poznańską czy Wyższą Szkołę Umiejętności Społecznych. W samej dzielnicy i w promieniu 500 metrów znajdują się szpitale Szpital-Przychodnia Celsus, Wielospecjalistyczny Szpital Miejski, ZOZ Poznań-Nowe Miasto, Ortopedyczno-Rehabilitacyjny Szpital Kliniczny czy Specjalistyczny Zespół Opieki Zdrowotnej.

Komunikacja

Nowe Miasto to dzielnica doskonale skomunikowana z resztą miasta poprzez sieć komunikacji miejskiej. Poza tym dzielnicę przecina linia kolejowa a dworzec Poznań Główny znajduje się w odległości ok. 1,5 km na zachód. Przez Nowe Miasto przebiegają ważne drogi krajowe EE30, S11 i 92. Lotnisko znajduje się w odległości 7 km na zachód.

W odległości 150 metrów od inwestycji Apartamenty Milczańska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Polanka (1:POKA02).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Milczańska znajdują się 32 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 10 w odległości 400m, ANIOŁKOWO. KLUBIK MALUCHA w odległości 400m, Prywatne Przedszkole "Bajkowa Polanka" w odległości 550m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 600 m znajduje się CENTRO MEDICO. NZOZ. PODSTAWOWA OPIEKA ZDROWOTNA I SPECJALISTYCZNA, w odległości 650 m znajduje się RATAJE. APTEKA, w odległości 650 m znajduje się OŚRODEK ZDROWIA.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 550 m znajduje się WITRYNA, w odległości 1000 m znajduje się Dom Kultury Złotej Jesieni (filia Jagiellonki), w odległości 1100 m znajduje się KOŚCIÓŁ CHRYSTUSA NAJWYŻSZEGO KAPŁANA.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 300 m znajduje się SPORT MARKETING. KIJEWSKA O., w odległości 450 m znajduje się Klub Maratończyka "Malta" Poznań, w odległości 600 m znajduje się 9 STÓP S.C. NOWAK T., OWSIANOWSKI M..

Data publikacji: 17.04.2018

Data aktualizacji: 26.10.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie