Apartamenty Karolinki

Mieszkania na sprzedaż ul. Karolinki, oferowane bezpośrednio przez ATAL S.A.

Gliwice, ul. Karolinki
Ceny od: 5 700 zł brutto/m2
Apartamenty Karolinki

6 zdjęć

Apartamenty Karolinki
Apartamenty Karolinki
Apartamenty Karolinki
Apartamenty Karolinki

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Karolinki dostępnych jest 81 ofert

 • Lista
 • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Filtruj listę

Opis Inwestycji

Apartamenty Karolinki to niezwykła inwestycja ATAL dla każdego, kto ceni sobie funkcjonalność, wygodę, bezpieczeństwo oraz bliskość centrum miasta, jednocześnie w zielonej okolicy.

Kompleks Apartamenty Karolinki powstanie w urokliwej części miasta i jednej z najlepszych dzielnic Gliwic. Będzie idealnym wyborem dla potencjalnych mieszkańców ze względu na dobrą komunikację, bliskie sąsiedztwo szkół, przedszkoli oraz sklepów czy lokali usługowych. Centrum miasta, malownicze parki i pobliskie obiekty sportowe oddalone są o zaledwie kilka minut drogi spacerem od inwestycji.

Apartamenty Karolinki mieścić się będą na osiedlu Wojska Polskiego, przy ul. Karolinki. W ramach inwestycji powstaną trzy budynki 4- i 5-kondygnacyjne. Na tym etapie znajdzie się 251 mieszkań o układach od 1 do 4 pokoi i powierzchni od 26 do 116 mkw. Na potrzeby inwestycji zaprojektowano parkingi podziemne, w których mieścić się będzie 215 miejsc postojowych. Dodatkowo przed budynkiem zaplanowano 60 stanowisk naziemnych. Mieszkańcy będą mieli również możliwość zakupu komórek lokatorskich.

Każde mieszkanie parterowe będzie miało dostęp do prywatnego ogródka, co stworzy idealną przestrzeń relaksu, spotkań z bliskimi oraz bezpiecznej zabawy dla dzieci. Dodatkowo, również na parterze, znajdzie się część usługowa z lokalami użytkowymi.

Inwestycja Apartamenty Karolinki znajduje się w Gliwicach, ul. Karolinki (2.2 km od centrum Gliwic), jest realizowana przez dewelopera ATAL S.A..

Inwestycja Apartamenty Karolinki jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 251 nowych mieszkań. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Karolinki pozostało na sprzedaż 81 mieszkań o powierzchniach od 43 do 103 metrów kwadratowych w cenie od 5 700 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

 • 2-pokojowe o powierzchni od 43 do 54 m2 w cenie od 276 480 zł (32 mieszkania)
 • 3-pokojowe o powierzchni od 54 do 76 m2 w cenie od 326 280 zł (41 mieszkań)
 • 4-pokojowe o powierzchni od 87 do 103 m2 w cenie od 498 180 zł (8 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper ATAL S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2021 roku
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 251 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 255 do 257 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski

Stolarka okienna

- z profili PCV lub aluminiowych - współczynnik Umax ≤ 1,1 (W/m2*K)

Posadzka

podłoża cementowe pod posadzki z zaprawy cementowej zatarte na ostro, zbrojone siatką systemową lub zbrojeniem rozproszonym z izolacją podposadzkową (styropian)

Ściany

1. Ściany zewnętrzne - KONSTRUKCJA: a) elementy monolityczne żelbetowe b) bloczki silikatowe lub podobne o zbliżonych parametrach - OCIEPLENIE I WYKOŃCZENIE: a) metoda lekka – mokra systemowa z użyciem styropianu lub wełny mineralnej oraz cienkowarstwowego tynku 2. Ściany wewnętrzne konstrukcyjne i działowe - monolityczne żelbetowe - bloczki silikatowe lub podobne o zbliżonych parametrach - pustaki ceramiczne Porotherm lub podobne o zbliżonych parametrach - tynki gipsowe lub okładziny z płyt g-k malowane na biało (z wyjątkiem pomieszczeń WC i łazienki – ściany w stanie surowym)

Sufity

- monolityczne żelbetowe - tynki gipsowe lub okładziny z płyt g-k malowane na biało (z wyjątkiem pomieszczeń WC i łazienki – sufity w stanie surowym)

Parapety wewnętrzne

z konglomeratu marmurowego

Instalacje

Instalacja wentylacji - mechaniczna wywiewna Instalacja wodnokanalizacyjna (bez białego montażu) - kanalizacja – podejścia pod urządzenia: rury z tworzyw sztucznych - woda zimna, ciepła: podejścia zakończone zaślepką - podejścia natynkowe / naścienne (nie zakuwane w ścianie) - woda zimna doprowadzona na zewnątrz budynku (dotyczy lokali mieszkalnych na poziomie parteru z ogródkami)

Ogrzewanie

- z sieci ciepłowniczej miejskiej - grzejniki płytowe, stalowe pionowe lub tradycyjne z głowicami termostatycznymi - w łazience grzejnik drabinkowy (bez montażu grzejnika)

Rodzaj własności:
odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne: cena: 15 000 zł.
 • miejsca postojowe podziemne: cena: 30 000 zł.
Udogodnienia:
plac zabaw, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, usługi w budynku, winda, rowerownia
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępnych jest 81 mieszkań .
Powierzchnie mieszkań:
od 43 do 103 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
 • kształtują się w zakresie od 276 480 do 584 364 zł.
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 5 700 do 6 400 zł.
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie intymność i komfort. Budynek zlokalizowany będzie u zbiegu ulic Karolinki oraz Bolesława Śmiałego, w zachodniej części miasta, w sercu śródmiejskiej infrastruktury. Osiedle Wojska Polskiego, gdzie powstaną Apartamenty Karolinki, uznawane jest za jedno z najlepszych do zamieszkania w Gliwicach. Apartamenty Karolinki to fantastyczna propozycja dla każdego mieszkańca. Bliskość lokali usługowych, sklepów i budynków użytku publicznego zapewni wysoki komfort życia i funkcjonowania w obrębie własnego osiedla. W okolicy znajdują się żłobki, przedszkola oraz liczne szkoły. Odległość do najbliższych placówek edukacyjnych wynosi jedyne 600 metrów, a tuż za rogiem do dyspozycji mieszkańców pozostaje plac zabaw oraz boisko sportowe. Atutem jest także bliskość sklepów. Do najbliższego dyskontu wystarczy przejść zaledwie 400 metrów. O kwadrans drogi spacerem oddalone są kolejne markety oraz Park Handlowy Arena. Samochodem odległość tę pokonać można w zaledwie kilka minut. Opiekę zdrowotną zapewnią znajdujące się nieopodal przychodnia, apteka oraz szpital miejski. Apartamenty Karolinki zachwycą miłośników zieleni. Od strony ul. Andersa, w odległości zaledwie 700 metrów, położny jest Park Starokozielski. Nieco dalej, od strony południowo-wschodniej, leży Park Grunwaldzki (1,4 km), a od strony północno-zachodniej – Park Szwajcaria (1,8 km). Osoby aktywne skorzystają z siłowni, kortu tenisowego oraz klubu squasha znajdujących się zaledwie 350 metrów od apartamentów. Wkomponowane w miejski krajobraz tereny zielone to idealne rozwiązanie dla biegaczy, rowerzystów, jak również miłośników spacerów. Apartamenty Karolinki powstaną na bardzo dobrze skomunikowanym z innymi częściami miasta osiedlu Wojska Polskiego. Dotarcie do Rynku Gliwickiego z Zamkiem Piastowskim, Willą Caro i innymi atrakcjami zajmuje zaledwie 15 minut spacerem. W pobliżu, na ulicach Andersa czy Kozielskiej, zlokalizowane są przystanki obsługujące wiele linii autobusowych, stanowiących świetne połączenie z centrum miasta. Dojazd komunikacją miejską do Dworca PKP, Politechniki Gliwickiej czy niezwykłej Palmiarni Miejskiej potrwa około 20 minut. Infrastruktura drogowa zapewnia dogodne połączenie z drogami krajowymi DTŚ, nr 408 i autostradą A4. Wszystko to gwarantuje doskonały komfort przemieszczania się w obrębie miasta, a także szybkiego wyjazdu poza jego granice.

Gliwice są miastem powiatowym, należącym do Metropolii Silesia. Leżą w południowo-zachodniej części kraju, nad rzeką Kłodnicą. Ich obszar wynosi 134,2 km2, a zamieszkuje je ponad 190 000 osób. Zabudowa miasta ulega stałym modyfikacjom wskutek rozbudowy sektora mieszkalnego. Przybywa głównie domów jednorodzinnych. Jeśli chodzi o nieruchomości komercyjne, to z reguły w ciekawy sposób adaptowane są do tych celów stare budynki. Gliwice to ośrodek przemysłowy, biznesowy, edukacyjny i kulturalny, oferujący mieszkańcom dostęp do wszystkich niezbędnych instytucji. Znajduje się tu cenione w Europie Centrum Onkologii, działa 18 galerii, 7 muzeów, ponad 80 szkół i 11 zespołów szkół, swoją siedzibę ma tu Politechnika Śląska. Miasto ma bogatą infrastrukturę sportową i handlową. W Gliwicach znajduje się największy polski węzeł autostradowy Gliwice-Sośnica. 43 km stąd mieści się lotnisko. Dzięki transportowi drogowemu, kolejowemu i wodnemu, obszar jest świetnie skomunikowany z resztą kraju, a 198 przystanków komunikacji miejskiej zapewnia doskonałe połączenia z resztą Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego.

Komunikacja

W Gliwicach znajduje się największy węzeł komunikacyjny kraju w postaci autostrad A1 i A4, które wraz z drogą krajową nr 44 przecinają się na wschodzie miasta. Ponadto biegną tędy drogi krajowe nr 78 i 88 oraz wojewódzkie nr 408, 901 i 902, a tuż przy południowej i wschodniej granicy przebiega droga wojewódzka nr 921. Gliwicki dworzec kolejowy obsługuje pociągi lokalne i ogólnopolskie. 43 km od miasta znajduje się lotnisko Katowice-Pyrzowice, z którego odbywają się loty do 29 miast. Dzięki Kanałowi Gliwickiemu, miasto łączy się Odrą z portem w Szczecinie. Gliwice są połączone komunikacją miejską z całym GOP, a w mieście znajduje się 198 przystanków.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Karolinki mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 310 metrów od inwestycji Apartamenty Karolinki znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Osiedle Wojska Polskiego Czwartaków.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Karolinki znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Języków Obcych Level w odległości 550 m, Przedszkole Miejskie Nr 5 w Gliwicach w odległości 560 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Karolinki jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Szpital w odległości 320 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Karolinki składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 420 m znajduje się Biedronka, w odległości 470 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 480 m znajduje się Panda.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Karolinki w odległości 190 m znajduje się Boisko, w odległości 360 m znajduje się Boisko, w odległości 390 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 22.08.2019
Data aktualizacji: 15.06.2021
ATAL S.A. logo

ATAL S.A.

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Francuska 102; 40-507 Katowice

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 10:00 - 18:00
 • Wtorek: 08:00 - 16:00
 • Środa: 08:00 - 16:00
 • Czwartek: 08:00 - 16:00
 • Piątek: 08:00 - 16:00

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: