Mieszkanie na sprzedaż 1 pokój o powierzchni 110,91 m² - numer A0-03

Świnoujście, ul. WyspiańskiegoInwestycja: Sun Towers ŚwinoujścieDeweloper: asset home – Przedstawiciel Dewelopera

Sun Towers Świnoujście

6 zdjęć

Sun Towers Świnoujście
Termin oddania:
1 kw. 2022
Ilość pokoi:
1 pokój
Metraż:
110,91 m²
Piętro:
Parter
Wysokość pomieszczeń:
od 254 do 258 cm wysokości
Ilość kondygnacji:
1 poziom
Budynek i otoczenie
Miejsca postojowe
dostępne są:
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne
Standard wykończenia
standard deweloperski
Realizacja inwestycji
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2022 roku
Udogodnienia
winda
Przyroda
w okolicy inwestycji znajduje się park, morze
Rezerwacja i finanse
Rodzaj własności
odrębna własność z własnością gruntu
Wysokość czynszu
informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji
informacja u dewelopera
Zabezpieczenie środków
informacja u dewelopera

Lokalizacja inwestycji Sun Towers Świnoujście

Transport

Matejki - Konstytucji 3 maja - 220 m

Sklepy

Stokrotka - 370 m

Edukacja

Państwowa Szkoła Muzyczna I st. - 110 m

Sport

Boisko - 140 m

Inwestycja położona jest w jednym z głównych ciągów komunikacyjnych Świnoujścia, a zarazem na skraju dzielnicy mieszkalnej tuż przy pięknym Parku Chopina. Nieruchomość położona jest w niewielkiej odległości od centrum miasta oraz Świnoujskiej plaży. Wszystkie najważniejsze obiekty użyteczności publicznej, szkoły, placówki medyczne, urzędy czy atrakcje turystyczne, są osiągalne kilku lub kilkunastominutowym spacerem.

Świnoujście, jedno z najatrakcyjniejszych miast polskiego wybrzeża, położone jest na północno-zachodnim krańcu Polski. Jest jedynym miastem w Polsce leżącym na kilkudziesięciu wyspach.Jego granice stanowią: od południa Zalew Szczeciński, od północy Morze Bałtyckie, od zachodu granica państwowa z Niemcami, zaś od strony wschodniej gmina Międzyzdroje.To właśnie dzięki swojemu wyjątkowemu położeniu Świnoujście jest miastem o wielu obliczach – z jednej strony ważnym ośrodkiem gospodarki morskiej ( jednym z czterech kluczowych portów w Polsce) i bazą marynarki wojennej, z drugiej – popularnym uzdrowiskiem i miejscowością turystyczną.Świnoujście ma status miasta na prawach powiatu i jest jednym z największych w województwie zachodniopomorskim. Zajmuje powierzchnię 197,2 km2 i z każdym rokiem powiększa swój obszar poprzez nanoszenie piasku na plaży przez prądy morskie.

Inne mieszkania w tej inwestycji

Liczba pokoi

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5+
asset home – Przedstawiciel Dewelopera logo

W sprzedaży 561 nieruchomości w 12 inwestycjach

4 nagrody i wyróżnienia

Zobacz

Zrealizował i zakończył sprzedaż w 8 inwestycjach

Opis oferty

Nowe 1-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 110,9 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Sun Towers Świnoujście w Świnoujściu, ul. Wyspiańskiego (0.6 km od centrum Świnoujścia).

Sprzedaż prowadzi asset home – Przedstawiciel Dewelopera.

Cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 235 nowych mieszkań.

Na sprzedaż pozostają 22 oferty o powierzchni od 55 do 168 m².

W budynkach jest 12 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnacja podziemna.

Inwestycja Sun Towers Świnoujście jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu A0-03 znajduje się na parterze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają od 254 do 258 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajduje się 1 pokój.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne.

Dzięki temu przyszli właściciele nie będą musieli poszukiwać wolnej przestrzeni parkingowej. Dodatkowo, miejsce postojowe w garażu podziemnym zabezpiecza przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Opis Inwestycji

Tereny zielone3 parki w okolicy

https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=uDdrhHq5YPw&feature=youtu.be

Mieszkania na najwyższym poziomie

Inwestycja Sun Towers stworzy w Świnoujściu nową, wyjątkową przestrzeń. Całość zgodna będzie z najnowszymi trendami rynku. Inwestycja zaprojektowana jest we współpracy z uznanym szczecińskim biurem projektowym – W+Architekci.

Dwa powstające budynki o niepowtarzalnej architekturze dwóch wież będą charakteryzować się elegancką oraz lekką bryłą, która nawiązuje do nadmorskich fal. Niewątpliwie walorów architektonicznych dodawać będzie biała elewacja i półokrągłe narożniki balkonów, które dodatkowo nadadzą budynkom lekkości.

Mieszkania komfortowe dla wszystkich

Parter to lokale usługowe, które pozwolą na zaspokojenie podstawowych potrzeb bez opuszczania miejsca zamieszkania. Pomiędzy 1, a 11 piętrem znajdować się będą mieszkania. Te najmniejsze jednopokojowe od 29 m2, dwupokojowe od 32m2, trzypokojowe od 54 m2 oraz 5 pokojowe o powierzchni 95 m2. Większość mieszkań z balkonem lub tarasem, który będzie wykończony deską kompozytową. W budynku znajdziemy dużą ilość przeszkleń z oknami szerokimi prawie na 3 m. Dla wszystkich mieszkańców przeznaczona będzie całodobowa obsługa recepcji. Mieszkania na 9, 10 i 11 piętrze z osobnym wejściem i osobną windą VIP. Dla najbardziej wymagających klientów na najwyższym poziomie przygotowaliśmy 6 lokali typu Penthaus o powierzchni od 86 do 187 m2, z wielkimi tarasami od 38 do 105 m2.

Teren osiedla

Zostanie w pełni zagospodarowany. Podczas realizacji inwestycji powstaną place zabaw oraz elementy małej architektury, m.in. podejścia do budynku, ławki, a wszystko dopełni niska roślinność z krzewami i kwiatami, która nada temu miejscu jeszcze bardziej wyjątkowy charakter.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Sun Towers Świnoujście, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 5 podobnych nowych mieszkań.

Data publikacji: 18.09.2019
Data aktualizacji: 21.10.2021
asset home – Przedstawiciel Dewelopera logo

asset home – Przedstawiciel Dewelopera

Biuro sprzedaży

OPIEKUN INWESTYCJI

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Monte Cassino 39-40/1 72-600 Świnoujście

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: