Apartament na sprzedaż 2 pokoje o powierzchni 35,1 m² - numer 4.07

Świnoujście, ul. Kornela UjejskiegoInwestycja: Seaside Garden - ŚwinoujścieDeweloper: asset home – Przedstawiciel Dewelopera

Seaside Garden - Świnoujście

12 zdjęć

Seaside Garden - Świnoujście
Termin oddania:
2 kw. 2022
Ilość pokoi:
2 pokoje
Metraż:
35,1 m²
Piętro:
4 piętro
Powierzchnie dodatkowe:
Balkon
Kuchnia:
otwarta kuchnia
Budynek i otoczenie
Miejsca postojowe
dostępne są:
  • miejsca postojowe podziemne (48 miejsc)
Standard wykończenia
standard deweloperski
Realizacja inwestycji
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2022 roku
Udogodnienia
informacja u dewelopera
Przyroda
w okolicy inwestycji znajduje się las, morze
Rezerwacja i finanse
Rodzaj własności
odrębna własność z własnością gruntu
Wysokość czynszu
informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji
informacja u dewelopera
Zabezpieczenie środków
informacja u dewelopera

Lokalizacja inwestycji Seaside Garden - Świnoujście

Transport

Słowackiego - Orkana - 290 m

Sklepy

Społem - 510 m

Sport

Kryta Pływalnia w Świnoujściu - 270 m

Plaża Świnoujście Świnoujście po raz kolejny na pierwszym miejscu - najpiękniejsza plaża nad polskim Bałtykiem z certyfikatem "Błękitnej Flagi". - piękne, piaszczyste, czyste plaże (o długości 10 km); - szerokość plaż dochodząca do 70 metrów; - płytka linia brzegowa i liczne wyznaczone kąpieliska. Stawa Młyny Stawa to znak nawigacyjny w kształcie wiatraka, znajdująca się na końcu Falochronu Zachodniego w Świnoujściu, przy ujściu Świny do Bałtyku. Stawa Młyny ma 20 metrów wysokości, pomalowana jest na biało, ma czarny dach. Park Zdrojowy w Świnoujściu Spacery i przechadzki po Parku Zdrojowym to jedna z atrakcji Świnoujścia dla kuracjuszy i turystów, ale również mieszkańców miasta, którzy chętnie korzystają z tej możliwości. Park Zdrojowy jest zadbany, co roku pojawia się wiele rodzajów kwiatów, przybywają nowe rabatki. Promenada Zdrowia 950 metrowa ścieżka dla pieszych, rowerzystów i rolkowców: - z małą architekturą; - siłowniami plenerowymi; - źródełkami wody pitnej; - stacjami dla rowerów; - placami zabaw; - parkiem rekreacyjnym oraz łącznikami z ulicą i plażą. Wszystko uzupełnione ciekawymi, wielobarwnymi roślinami, nowymi szpalerami drzew i kwiatami. Seaside Garden Apartments & Wellness zlokalizowany został w malowniczym otoczeniu zieleni parkowej, w cenionej Dzielnicy Nadmorskiej Świnoujścia. Projekt jest odpowiedzią na oczekiwania osób, które oczekują ponadczasowej architektury i luksusu, a jednocześnie bliskości morza, ciszy i dyskrecji.

Świnoujście, jedno z najatrakcyjniejszych miast polskiego wybrzeża, położone jest na północno-zachodnim krańcu Polski. Jest jedynym miastem w Polsce leżącym na kilkudziesięciu wyspach.Jego granice stanowią: od południa Zalew Szczeciński, od północy Morze Bałtyckie, od zachodu granica państwowa z Niemcami, zaś od strony wschodniej gmina Międzyzdroje.To właśnie dzięki swojemu wyjątkowemu położeniu Świnoujście jest miastem o wielu obliczach – z jednej strony ważnym ośrodkiem gospodarki morskiej ( jednym z czterech kluczowych portów w Polsce) i bazą marynarki wojennej, z drugiej – popularnym uzdrowiskiem i miejscowością turystyczną.Świnoujście ma status miasta na prawach powiatu i jest jednym z największych w województwie zachodniopomorskim. Zajmuje powierzchnię 197,2 km2 i z każdym rokiem powiększa swój obszar poprzez nanoszenie piasku na plaży przez prądy morskie.

Inne mieszkania w tej inwestycji

Liczba pokoi

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5+
asset home – Przedstawiciel Dewelopera logo

W sprzedaży 698 nieruchomości w 13 inwestycjach

4 nagrody i wyróżnienia

Zobacz

Zrealizował i zakończył sprzedaż w 8 inwestycjach

Opis oferty

Nowy 2-pokojowy apartament na sprzedaż o powierzchni 35,1 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Seaside Garden - Świnoujście w Świnoujściu, ul. Kornela Ujejskiego (1.4 km od centrum Świnoujścia).

Sprzedaż prowadzi asset home – Przedstawiciel Dewelopera.

Cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 70 nowych apartamentów.

Na sprzedaż pozostaje 20 ofert o powierzchni od 30 do 52 m².

W budynku jest 6 kondygnacji naziemnych oraz jest od 1 do 2 kondygnacji podziemnych.

Inwestycja Seaside Garden - Świnoujście jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowy apartament o oznaczeniu 4.07 znajduje się na 4 piętrze i jest 1-poziomowy. Pomieszczenia mają 250 centymetrów wysokości. W apartamencie znajdują się 2 pokoje.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział miejsca postojowe podziemne.

Dzięki temu przyszli właściciele nie będą musieli poszukiwać wolnej przestrzeni parkingowej. Dodatkowo, miejsce postojowe w garażu podziemnym zabezpiecza przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Opis Inwestycji

Pow. dodatkoweBalkon

https://m.youtube.com/watch?v=xhD5E36duIk&feature=youtu.be

Seaside Garden Apartments & Wellness

to najbardziej prestiżowe miejsce na mapie Świnoujścia.

Obiekt Seaside Garden zlokalizowany został w malowniczym otoczeniu zieleni parkowej, w cenionej Dzielnicy Nadmorskiej Świnoujścia. Projekt jest odpowiedzią na oczekiwania osób, które oczekują ponadczasowej architektury i luksusu, a jednocześnie bliskości morza, ciszy i dyskrecji.

Unikatowy projekt, który łączy w sobie wyjątkową lokalizację i dopracowaną koncepcję architektoniczną. Stylowa elewacja nawiązująca do obiektów klasycystycznych, podkreśla wysoką jakość i standard inwestycji. Fasada budynku została rozrzeźbiona przez zastosowanie pilastrów i gzymsów, podświetlonych oświetleniem zewnętrznym. W wachlarzu szlachetnych materiałów wykończeniowych można wymienić między innymi spieki kwarcowe oraz pozłacane detale.

Ekskluzywna strefa relaksu

Prestiż inwestycji jest podniesiony dzięki stworzeniu na dachu budynku wyjątkowej przestrzeni rekreacyjnej dla mieszkańców residents only. Będą mieli do swojej dyspozycji podgrzewany basen o wymiarach 4x11m z niesamowitym widokiem na morze oraz strefę wellness z sauną fińska i sauną infrared, oraz dużym jacuzzi. Przy basenie zaplanowano strefę barową wraz z miejscem do wypoczynku z leżakami.

Apartament znajduje się w inwestycji Seaside Garden - Świnoujście, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 17 podobnych nowych apartamentów.

Data publikacji: 10.12.2019
Data aktualizacji: 26.08.2021
asset home – Przedstawiciel Dewelopera logo

asset home – Przedstawiciel Dewelopera

Biuro sprzedaży

OPIEKUN INWESTYCJI

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Monte Cassino 39-40/1 72-600 Świnoujście

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: