Seaside Garden - Świnoujście

Apartamenty na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez asset home – Przedstawiciel Dewelopera

Świnoujście, ul. Kornela Ujejskiego
Ceny od: 15 500 zł brutto/m2
Seaside Garden - Świnoujście

12 zdjęć

Seaside Garden - Świnoujście
Seaside Garden - Świnoujście
Seaside Garden - Świnoujście
Seaside Garden - Świnoujście

Dostępne apartamenty

Aktualnie w inwestycji Seaside Garden - Świnoujście dostępne są 62 oferty

  • Lista
  • Rzuty

Opis Inwestycji

Seaside Garden Apartments & Wellness

to najbardziej prestiżowe miejsce na mapie Świnoujścia.

Obiekt Seaside Garden zlokalizowany został w malowniczym otoczeniu zieleni parkowej, w cenionej Dzielnicy Nadmorskiej Świnoujścia. Projekt jest odpowiedzią na oczekiwania osób, które oczekują ponadczasowej architektury i luksusu, a jednocześnie bliskości morza, ciszy i dyskrecji.

Unikatowy projekt, który łączy w sobie wyjątkową lokalizację i dopracowaną koncepcję architektoniczną. Stylowa elewacja nawiązująca do obiektów klasycystycznych, podkreśla wysoką jakość i standard inwestycji. Fasada budynku została rozrzeźbiona przez zastosowanie pilastrów i gzymsów, podświetlonych oświetleniem zewnętrznym. W wachlarzu szlachetnych materiałów wykończeniowych można wymienić między innymi spieki kwarcowe oraz pozłacane detale.

Ekskluzywna strefa relaksu

Prestiż inwestycji jest podniesiony dzięki stworzeniu na dachu budynku wyjątkowej przestrzeni rekreacyjnej dla mieszkańców residents only. Będą mieli do swojej dyspozycji podgrzewany basen o wymiarach 4x11m z niesamowitym widokiem na morze oraz strefę wellness z sauną fińska i sauną infrared, oraz dużym jacuzzi. Przy basenie zaplanowano strefę barową wraz z miejscem do wypoczynku z leżakami.

Inwestycja Seaside Garden - Świnoujście znajduje się w Świnoujściu, ul. Kornela Ujejskiego (47.8 km od Szczecina), sprzedaż prowadzi asset home – Przedstawiciel Dewelopera

Inwestycja Seaside Garden - Świnoujście jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 70 nowych apartamentów w tym 71 lokali typu apartament, znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Seaside Garden - Świnoujście pozostały na sprzedaż 62 apartamenty o powierzchniach od 30 do 57 metrów kwadratowych w cenie od 15 500 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 1-pokojowe o powierzchni od 30 m2 w cenie od 566 230 zł (5 apartamentów)
  • 2-pokojowe o powierzchni od 32 do 44 m2 w cenie od 542 500 zł (53 apartamenty)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 53 do 57 m2 w cenie od 1 008 538 zł (4 apartamenty)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne (48 miejsc)

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2022 roku
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba apartamentów
cała inwestycja składa się z 70 apartamentów.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 250 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
taras, ogródek, balkon.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (48 miejsc).
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się las, morze
Typ nieruchomości:

Aktualna oferta

Dostępne apartamenty:
aktualnie dostępne są 62 apartamenty w tym 62 lokale typu apartament.
Powierzchnie apartamentów:
od 30 do 57 m².
Liczba pokoi:
dostępne są apartamenty 1, 2, 3-pokojowe.
Ceny apartamentów:
  • kształtują się w zakresie od 542 500 do 1 899 612 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 15 500 do 33 210 zł.
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Plaża Świnoujście Świnoujście po raz kolejny na pierwszym miejscu - najpiękniejsza plaża nad polskim Bałtykiem z certyfikatem "Błękitnej Flagi". - piękne, piaszczyste, czyste plaże (o długości 10 km); - szerokość plaż dochodząca do 70 metrów; - płytka linia brzegowa i liczne wyznaczone kąpieliska. Stawa Młyny Stawa to znak nawigacyjny w kształcie wiatraka, znajdująca się na końcu Falochronu Zachodniego w Świnoujściu, przy ujściu Świny do Bałtyku. Stawa Młyny ma 20 metrów wysokości, pomalowana jest na biało, ma czarny dach. Park Zdrojowy w Świnoujściu Spacery i przechadzki po Parku Zdrojowym to jedna z atrakcji Świnoujścia dla kuracjuszy i turystów, ale również mieszkańców miasta, którzy chętnie korzystają z tej możliwości. Park Zdrojowy jest zadbany, co roku pojawia się wiele rodzajów kwiatów, przybywają nowe rabatki. Promenada Zdrowia 950 metrowa ścieżka dla pieszych, rowerzystów i rolkowców: - z małą architekturą; - siłowniami plenerowymi; - źródełkami wody pitnej; - stacjami dla rowerów; - placami zabaw; - parkiem rekreacyjnym oraz łącznikami z ulicą i plażą. Wszystko uzupełnione ciekawymi, wielobarwnymi roślinami, nowymi szpalerami drzew i kwiatami. Seaside Garden Apartments & Wellness zlokalizowany został w malowniczym otoczeniu zieleni parkowej, w cenionej Dzielnicy Nadmorskiej Świnoujścia. Projekt jest odpowiedzią na oczekiwania osób, które oczekują ponadczasowej architektury i luksusu, a jednocześnie bliskości morza, ciszy i dyskrecji.

Świnoujście, jedno z najatrakcyjniejszych miast polskiego wybrzeża, położone jest na północno-zachodnim krańcu Polski. Jest jedynym miastem w Polsce leżącym na kilkudziesięciu wyspach.Jego granice stanowią: od południa Zalew Szczeciński, od północy Morze Bałtyckie, od zachodu granica państwowa z Niemcami, zaś od strony wschodniej gmina Międzyzdroje.To właśnie dzięki swojemu wyjątkowemu położeniu Świnoujście jest miastem o wielu obliczach – z jednej strony ważnym ośrodkiem gospodarki morskiej ( jednym z czterech kluczowych portów w Polsce) i bazą marynarki wojennej, z drugiej – popularnym uzdrowiskiem i miejscowością turystyczną.Świnoujście ma status miasta na prawach powiatu i jest jednym z największych w województwie zachodniopomorskim. Zajmuje powierzchnię 197,2 km2 i z każdym rokiem powiększa swój obszar poprzez nanoszenie piasku na plaży przez prądy morskie.

Komunikacja

Przyszli mieszkańcy inwestycji Seaside Garden - Świnoujście mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 290 metrów od inwestycji Seaside Garden - Świnoujście znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Słowackiego - Orkana.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Seaside Garden - Świnoujście składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 510 m znajduje się Społem.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Seaside Garden - Świnoujście w odległości 270 m znajduje się Kryta Pływalnia w Świnoujściu, w odległości 420 m znajduje się Flota Świnoujście, w odległości 430 m znajduje się Centrum sportowe.

Data publikacji: 10.12.2019
Data aktualizacji: 15.03.2021
asset home – Przedstawiciel Dewelopera logo

asset home – Przedstawiciel Dewelopera

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Monte Cassino 39-40/1 72-600 Świnoujście
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: