Osiedle w Mierzynie

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezasset home – Przedstawiciel Dewelopera

Ceny od: 5 532 zł brutto/m2

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Osiedle w Mierzynie dostępnych jest 7 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Pow. działki
Cena (brutto)
1A
5
136,49 m²
306 m2
1B
5
136,49 m²
313 m2
3A
5
136,49 m²
313 m2
4A
5
136,49 m²
313 m2
4B
5
136,49 m²
313 m2
5A
5
136,49 m²
313 m2
5B
5
136,49 m²
306 m2

Opis Inwestycji

Starannie przemyślany projekt domów, bliskość szkoły i przedszkola oraz organizacja osiedla zamkniętego sprawiają, że jest to idealna oferta dla rodzin z dziećmi.Każdy segment bliźniaka posiada przestronną strefę dzienną oraz 4 ustawne sypialnie na piętrze. Dla komfortu mieszkańców garaże są usytuowane w bryle budynku z bezpośrednim przejściem do mieszkania. Dodatkowo do dyspozycji jest miejsce postojowe na zewnątrz.Duże ogródki na własność to wyjątkowy atut tej inwestycji. Własna przestrzeń na wolnym powietrzu jest szczególnie cenna w dzisiejszych czasach.Prywatna droga dojazdowa zamknięta szlabanem i oświetlona lampami solarnymi to rozwiązanie podnoszące poziom bezpieczeństwa na osiedlu.

Inwestycja Osiedle w Mierzynie znajduje się w Mierzynie, ul. Długa (1.3 km od Szczecina), sprzedaż prowadzi asset home – Przedstawiciel Dewelopera

Inwestycja Osiedle w Mierzynie jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 10 nowych domów w tym 7 domów typu bliźniak.

Aktualnie w inwestycji Osiedle w Mierzynie pozostało na sprzedaż 7 nowych domów o powierzchni 136 metrów kwadratowych w cenie od 755 000 zł.

Dostępne są domy:

  • 5-pokojowe o powierzchni od 136 m2 w cenie od 755 000 zł (7 domów)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2022 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 10 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Garaże:domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: teren ogrodzony.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne domy:aktualnie dostępnych jest 7 domów w tym 7 domów typu bliźniak.
Powierzchnie domów: 136 m2.
Powierzchnie działek:od 306 do 313 m2.
Liczba pokoi:dostępne są domy 5-pokojowe.
Ceny domów (brutto):
  • kształtują się na poziomie 755 000 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 5 532 zł/m².
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle w Mierzynie

Bliskość szkoły i nowego publicznego przedszkola to duża oszczędność czasu dla zabieganych rodziców. Dojazd do centrum Szczecina zajmuje zaledwie 10 minut.

Powiat policki położony jest w woj. zachodniopomorskim, na Równinie Wkrzańskiej i Wzniesieniach Szczecińskich. Jego obszar wynosi 665,33 km2 i zamieszkiwany jest przez 70 380 osób. Składają się na niego cztery gminy. Stolicą powiatu jest jedyne miasto - Police. Południową i wschodnią granicą regionu biegnie Odra, od zachodu granicę stanowią Niemcy, a od północy jest to Zalew Szczeciński. Dominuje tu zabudowa wiejska, a bardziej zróżnicowanym typem zabudowy wyróżniają się Police, które wkrótce czeka modernizacja centrum. W powiecie działa ok. 50 szkół różnego szczebla. O zdrowie mieszkańców dbają lekarze z dwóch szpitali i ponad 30 przychodni. Znajduje się tu ok. 20 aptek. O organizację czasu wolnego w regionie dba 21 placówek kulturalnych. Dzięki ponad 20 organizacjom sportowym, można uprawiać różne dyscypliny sportowe. Na terenie powiatu wyznaczone są szlaki turystyczne, w tym 4,5-kilometrowa trasa rekreacyjna w Puszczy Wkrzańskiej. Powiat przecina autostrada A6 oraz dwie drogi krajowe i dwie trasy wojewódzkie. Daje to dobre połączenia z resztą kraju oraz z Niemcami. Rozwinięty jest tu też transport wodny. Dociera tu szczecińska komunikacja miejska.

Komunikacja

Przez południową część powiatu polickiego biegnie autostrada A6 prowadząca do granicy z Niemcami. Przez region przechodzą też drogi krajowe nr 10 i 31 oraz drogi wojewódzkie nr 114 i 115. Znajduje się tu 6 portów wodnych. Na teren powiatu dociera szczecińska komunikacja miejska. Kursują tu także linie PKS i PKP łączące region ze Szczecinem.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle w Mierzynie mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 390 metrów od inwestycji Osiedle w Mierzynie znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Mierzyn Modrzewiowa nż.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle w Mierzynie znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Niepubliczny Punkt przedszkolny Akademii Twórczej Edukacji "Pszczółka" w odległości 180 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle w Mierzynie składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 270 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle w Mierzynie w odległości 450 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 20.10.2020

Data aktualizacji: 26.10.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie