Osiedle Grunwaldzka 49

Apartament wakacyjny
Grunwaldzka 49

apartamenty na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezasset home – Przedstawiciel Dewelopera

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 360 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Sun Towers(1.7 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Świnoujście, ul. Wyspiańskiego (47 km od Szczecina)
  Sun Towers
  Termin oddania: 1 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 188
  Powierzchnia: 29 - 188 m2
  Liczba pokoi: 1 - 5
  asset home – Przedstawiciel Dewelopera
 • Navigator Świnoujście(2.4 km dalej)
  Apartament wakacyjny

  Nowe mieszkania na sprzedaż Świnoujście, ul. Wybrzeże Władysława IV 6 (45.9 km od Szczecina)
  Navigator Świnoujście
  Termin oddania: 1 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 90
  Powierzchnia: 25 - 124 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  asset home – Przedstawiciel Dewelopera
 • Apartamenty Kormoran(2.5 km dalej)
  Condohotel
  Apartament wakacyjny

  Nowe mieszkania na sprzedaż Świnoujście, ul. Juliusza Słowackiego 16 (47.5 km od Szczecina)
  Apartamenty Kormoran
  Termin oddania: 3 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 10
  Powierzchnia: 33 - 77 m2
  Liczba pokoi: 1 - 2
  asset home – Przedstawiciel Dewelopera

Opis Inwestycji

Marzysz o własnym, komfortowym mieszkaniu? Chciałbyś żyć w cichym miejscu ale cenisz sobie bliskość infrastruktury miasta? Ważne są dla Ciebie walory estetyczne miejsca zamieszkania? Zależy Ci na bezpieczeństwie swoim i swoich bliskich? Nowa inwestycja deweloperska Grunwaldzka 49 odpowiada na Twoje potrzeby.Grunwaldzka 49 to idealna propozycja dla osób stawiających na wygodę, estetyczną architekturę oraz dobrą jakość w atrakcyjnej cenie.Mieszkania:W budynku osiedla Grunwaldzka 49 przeważają mieszkania 2-pokojowe idealne dla singli, młodych rodzin, jako mieszkanie wakacyjne lub do wynajmu. Dostępne są również większe mieszkania jedno i dwupoziomowe oraz istnieje możliwość łączenia mieszkań. Szczególny nacisk położono na funkcjonalny układ pomieszczeń oraz ich nasłonecznienie. Standard deweloperski umożliwia swobodną aranżację wnętrz dostosowaną do własnych potrzeb oraz poczucia estetyki.Bezpieczeństwo:Osiedle Grunwaldzka 49 będzie ogrodzone, co zapewni bezpieczeństwo oraz poczucie prywatności. Mieszkania zostaną wyposażone w drzwi antywłamaniowe PORTA. Wjazd na osiedle otwierany na pilota.Wysoki standard:Priorytetem przy projektowaniu i budowaniu osiedla jest zapewnienie komfortu jego mieszkańcom. Na wszystkich etapach realizacji inwestycji użyte zostaną wyłącznie materiały najwyższej jakości. Gwarancją solidności jest deweloper znany ze zrealizowanych w wysokiej jakości inwestycji.Doskonała lokalizacja:Inwestycja Grunwaldzka 49 jest doskonale skomunikowana z centrum miasta oraz pozostałymi dzielnicami co pozwala na szybki dojazd do każdego miejsca w Świnoujściu. Zaletą lokalizacji jest także bogata infrastruktura najbliższego otoczenia, zapewniająca bliskość m.in. przedszkola, szkół, uczelni wyższych, sklepów, terenów rekreacyjnych, tras rowerowych. Osoby lubiące aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu z pewnością docenią ścieżki rowerowe prowadzące do małej wioski rybackiej w Kamminke, Kanału Piastowskiego, Świdnego Lasu oraz wielu innych atrakcyjnych turystycznie regionów. W pobliżu osiedla znajdują się również przystanki autobusowe pozwalające przy pomocy komunikacji miejskiej dojechać praktycznie w każdą część miasta.Główne zalety osiedla:Niski koszt zakupu - nowe mieszkanie dwupokojowe możesz mieć już od 181.000 zł. Jest to doskonałe rozwiązanie dla ludzi młodych jako pierwsze mieszkanie lub dobra inwestycja jako mieszkanie pod wynajem.Wysoki standard wykonania - inwestorem jest deweloper znany z realizowania inwestycji o wysokim standardzie wykonania oraz terminowości realizacji.Dogodne położenie - w pobliżu szkoła, przedszkole, sklepy, przystanki autobusowe czy ścieżki rowerowe.Estetyka i funkcjonalność - mieszkanie 2-pokojowe już od 31m2 w eleganckiej bryle budynku o stonowanej kolorystyce.Pełna infrastruktura - miejsca postojowe na zewnątrz oraz w hali garażowej, komórki lokatorskie, plac zabaw, nasadzenia zielenią, osiedle zamknięte

Inwestycja Osiedle Grunwaldzka 49 znajduje się w Świnoujściu, ul. Grunwaldzka 49 (45.9 km od Szczecina), sprzedaż prowadzi asset home – Przedstawiciel Dewelopera

Inwestycja Osiedle Grunwaldzka 49 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 135 nowych apartamentów. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Grunwaldzka 49 pozostało na sprzedaż 0 apartamentów o powierzchniach od 39 do 81 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne (93 miejsca)
 • miejsca postojowe podziemne (42 miejsca)

W inwestycji znajduje się 108 komórek lokatorskich Cena 2.200 zł/m2.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba apartamentów:cała inwestycja składa się z 135 apartamentów.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada (108): Cena 2.200 zł/m2.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne (93 miejsca): Dostępne od strony wschodniej i zachodniej budynku.
 • miejsca postojowe podziemne (42 miejsca): Dostępne są miejsca w hali garażowej.
Udogodnienia: plac zabaw, teren ogrodzony, winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las.
Typ nieruchomości:Apartament wakacyjny

Lokalizacja inwestycji Osiedle Grunwaldzka 49

Inwestycja Grunwaldzka 49 jest doskonale skomunikowana z centrum miasta oraz pozostałymi dzielnicami co pozwala na szybki dojazd do każdego miejsca w Świnoujściu. Zaletą lokalizacji jest także bogata infrastruktura najbliższego otoczenia, zapewniająca bliskość m.in. przedszkola, szkół, uczelni wyższych, sklepów, terenów rekreacyjnych, tras rowerowych. Osoby lubiące aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu z pewnością docenią ścieżki rowerowe prowadzące do małej wioski rybackiej w Kamminke, Kanału Piastowskiego, Świdnego Lasu oraz wielu innych atrakcyjnych turystycznie regionów. W pobliżu osiedla znajdują się również przystanki autobusowe pozwalające przy pomocy komunikacji miejskiej dojechać praktycznie w każdą część miasta.

Świnoujście, jedno z najatrakcyjniejszych miast polskiego wybrzeża, położone jest na północno-zachodnim krańcu Polski. Jest jedynym miastem w Polsce leżącym na kilkudziesięciu wyspach.Jego granice stanowią: od południa Zalew Szczeciński, od północy Morze Bałtyckie, od zachodu granica państwowa z Niemcami, zaś od strony wschodniej gmina Międzyzdroje.To właśnie dzięki swojemu wyjątkowemu położeniu Świnoujście jest miastem o wielu obliczach – z jednej strony ważnym ośrodkiem gospodarki morskiej ( jednym z czterech kluczowych portów w Polsce) i bazą marynarki wojennej, z drugiej – popularnym uzdrowiskiem i miejscowością turystyczną.Świnoujście ma status miasta na prawach powiatu i jest jednym z największych w województwie zachodniopomorskim. Zajmuje powierzchnię 197,2 km2 i z każdym rokiem powiększa swój obszar poprzez nanoszenie piasku na plaży przez prądy morskie.

Komunikacja

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Grunwaldzka 49 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 180 metrów od inwestycji Osiedle Grunwaldzka 49 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Grunwaldzka - Nowokarsiborska.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Grunwaldzka 49 znajduje się się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa Fundacji LOGOS w odległości 160 m, I Liceum Społeczne Fundacji "LOGOS" w odległości 160 m, Przedszkole Miejskie Nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi "Tęcza" w odległości 380 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Grunwaldzka 49 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 160 m znajduje się Biedronka, w odległości 260 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 280 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Grunwaldzka 49 w odległości 370 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 380 m znajduje się Boisko, w odległości 400 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 28.07.2016

Data aktualizacji: 13.05.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie