Apartamenty Kormoran

Condohotel
Apartament wakacyjny

apartamenty na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezasset home – Przedstawiciel Dewelopera

Zapytaj o ceny

Rekomendowane pod inwestycje

Apartamenty wakacyjne znajdujące się w inwestycji Apartamenty Kormoran są przeznaczone pod zakup inwestycyjny z możliwością generowania przychodów z wynajmu lub dla ludzi poszukujących tak zwanego „drugiego domu” do wypoczynku. Oferty w tej inwestycji nie mają gwarantowanej stopy zwrotu.

Dostępne apartamenty

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Kormoran dostępnych jest 10 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
1.02
1
53,75 m²
1
1.05
1
32,56 m²
1
2.05
1
35,68 m²
2
4.05
1
68,09 m²
4
4.06
1
76,57 m²
4
1.01
2
48,96 m²
1
1.03
2
49,95 m²
1
2.01
2
48,79 m²
2
2.02
2
53,55 m²
2
2.03
2
49,84 m²
2

Opis Inwestycji

Kormoran - ekskluzywny apartamentowiec w prestiżowej lokalizacji.Nasza inwestycja to ekskluzywny apartamentowiec z nowoczesną architekturą i funkcjonalnymi lokalami, położony w prestiżowej lokalizacji przy ul. Juliusza Słowackiego 16 w Świnoujściu.Spokojna ulica, którą miasto zamienia w deptak, z nową piękną fontanną. Pobliska zabudowa charakterystyczna dla nadmorskiego uzdrowiska. Inwestycja znajduje się w bliskiej odległości od morza – około 300m, od promenady – około 150m, w bliskiej odległości znajdują się Park Zdrojowy, Fort Anioła i Fort Zachodni, port jachtowy oraz kojarzony z Świnoujściem Wiatrak u ujścia rzeki Świny. Dla aktywnych łatwy dostęp do ścieżek rowerowych prowadzących do miejscowości nadmorskich po niemieckiej stronie wyspy. Jednym słowem, położenie gwarantuje spokój i zarazem dostępność wszystkich atrakcji Świnoujścia.Apartamenty Kormoran to znakomita inwestycja na przyszłość. Oferujemy lokale w stanie deweloperskim lub wykończone według wyróżniającego się projektu. Pomożemy też w nawiązaniu kontaktu z renomowanym Operatorem, który zapewni dodatkowy dochód z posiadanej nieruchomości.

Inwestycja Apartamenty Kormoran znajduje się w Świnoujściu, ul. Juliusza Słowackiego 16 (47.5 km od Szczecina), sprzedaż prowadzi asset home – Przedstawiciel Dewelopera

Inwestycja Apartamenty Kormoran jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 37 nowych apartamentów w tym 37 lokali typu apartament, znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Kormoran pozostało na sprzedaż 10 apartamentów o powierzchniach od 33 do 77 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 1-pokojowe o powierzchni od 33 do 77 m2 (5 apartamentów)
  • 2-pokojowe o powierzchni od 49 do 54 m2 (5 apartamentów)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne (25 miejsc)

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba apartamentów:cała inwestycja składa się z 37 apartamentów.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Staranne wykończenie z zastosowaniem wysokiej klasy materiałów. Projekt obejmuje przestronny balkon lub taras dla każdego apartamentu.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (25 miejsc).
Udogodnienia: winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rzeka, morze, rezerwat przyrody.
Typ nieruchomości:Apartament wakacyjnyCondohotel

Aktualna oferta

Dostępne apartamenty:aktualnie dostępnych jest 10 apartamentów w tym 10 lokali typu apartament.
Powierzchnie apartamentów:od 33 do 77 m2.
Liczba pokoi:dostępne są apartamenty 1, 2-pokojowe.
Ceny apartamentów (brutto):
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Kormoran

Świnoujście, jedno z najatrakcyjniejszych miast polskiego wybrzeża, położone jest na północno-zachodnim krańcu Polski. Jest jedynym miastem w Polsce leżącym na kilkudziesięciu wyspach.Jego granice stanowią: od południa Zalew Szczeciński, od północy Morze Bałtyckie, od zachodu granica państwowa z Niemcami, zaś od strony wschodniej gmina Międzyzdroje.To właśnie dzięki swojemu wyjątkowemu położeniu Świnoujście jest miastem o wielu obliczach – z jednej strony ważnym ośrodkiem gospodarki morskiej ( jednym z czterech kluczowych portów w Polsce) i bazą marynarki wojennej, z drugiej – popularnym uzdrowiskiem i miejscowością turystyczną.Świnoujście ma status miasta na prawach powiatu i jest jednym z największych w województwie zachodniopomorskim. Zajmuje powierzchnię 197,2 km2 i z każdym rokiem powiększa swój obszar poprzez nanoszenie piasku na plaży przez prądy morskie.

Komunikacja

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Kormoran mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 40 metrów od inwestycji Apartamenty Kormoran znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Słowackiego.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Kormoran znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne "Motylek" w odległości 90 m, Szkoła Podstawowa nr 1 w odległości 590 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Kormoran składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 50 m znajduje się Społem, w odległości 100 m znajduje się Żabka, w odległości 170 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Kormoran w odległości 260 m znajduje się Boisko, w odległości 290 m znajduje się Kryta Pływalnia w Świnoujściu, w odległości 300 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.03.2019

Data aktualizacji: 13.05.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie