Apartamenty ApartPark

Oferta archiwalna

Apartamenty na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez asset home – Przedstawiciel Dewelopera

Świnoujście, ul. Uzdrowiskowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 197 ofert w najbliższej okolicy!

Apartamenty ApartPark

12 zdjęć

Apartamenty ApartPark
Apartamenty ApartPark
Apartamenty ApartPark
Apartamenty ApartPark

Najbliższe inwestycje

 • Sun Towers Świnoujście
  od: 8 481 zł/m2

  asset home – Przedstawiciel Dewelopera

 • Seaside Garden - Świnoujście
  od: 15 500 zł/m2

  asset home – Przedstawiciel Dewelopera

 • Green Square
  od: 8 500 zł/m2

  MASTERM

Opis Inwestycji

Apart Park – luksusowy apartamentowiec w pierwszej linii brzegowej, tuż przy wydmach, z widokiem na morze.

Apart Park to nowoczesny apartamentowiec odpowiadający na wysokie oczekiwania wymagających właścicieli, dla których zaprojektowanych zostało 188 ekskluzywnych lokali. Dzięki swojemu usytuowaniu i różnorodnej powierzchni apartamenty w szybkim tempie przekonują do siebie nowych nabywców.

Niewątpliwym i niepowtarzalnym atutem jest położenie apartamentowca. Znajduje się on w bezpośrednim sąsiedztwie wydm i morza. Wyższe kondygnacje oferują piękną panoramę na Morze Bałtyckie. Ponadto w pobliżu inwestycji znajdują się takie atrakcje jak: promenada, Park Zdrojowy, Fort Anioła i Fort Zachodni, port jachtowy oraz kojarzony z Świnoujściem Wiatrak (Stawa Młyny) u ujścia rzeki Świny. Dla aktywnych łatwy dostęp do kortów tenisowych oraz ścieżek rowerowych prowadzących przez całe Świnoujście aż do kurortów po niemieckiej stronie wyspy Uznam.

Inwestycja Apartamenty ApartPark znajduje się w Świnoujściu, ul. Uzdrowiskowa (46.9 km od Szczecina), sprzedaż prowadzi asset home – Przedstawiciel Dewelopera

Inwestycja Apartamenty ApartPark jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 188 nowych apartamentów w tym 188 lokali typu apartament, znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 5 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty ApartPark pozostało na sprzedaż 0 apartamentów o powierzchniach od 59 do 90 metrów kwadratowych w cenie od 13 937 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2021 roku
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 5 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba apartamentów
cała inwestycja składa się z 188 apartamentów.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw, basen, recepcja, sauna, winda, patio / dziedziniec
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rzeka, morze
Typ nieruchomości:

Lokalizacja inwestycji

Świnoujście, jedno z najatrakcyjniejszych miast polskiego wybrzeża, położone jest na północno-zachodnim krańcu Polski. Jest jedynym miastem w Polsce leżącym na kilkudziesięciu wyspach.Jego granice stanowią: od południa Zalew Szczeciński, od północy Morze Bałtyckie, od zachodu granica państwowa z Niemcami, zaś od strony wschodniej gmina Międzyzdroje.To właśnie dzięki swojemu wyjątkowemu położeniu Świnoujście jest miastem o wielu obliczach – z jednej strony ważnym ośrodkiem gospodarki morskiej ( jednym z czterech kluczowych portów w Polsce) i bazą marynarki wojennej, z drugiej – popularnym uzdrowiskiem i miejscowością turystyczną.Świnoujście ma status miasta na prawach powiatu i jest jednym z największych w województwie zachodniopomorskim. Zajmuje powierzchnię 197,2 km2 i z każdym rokiem powiększa swój obszar poprzez nanoszenie piasku na plaży przez prądy morskie.

Komunikacja

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty ApartPark mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 440 metrów od inwestycji Apartamenty ApartPark znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Uzdrowiskowa/Chrobrego.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty ApartPark jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska w odległości 500 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty ApartPark składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 450 m znajduje się Odido.

Data publikacji: 04.04.2019
Data aktualizacji: 18.07.2019
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: