Apartament na sprzedaż 2 pokoje o powierzchni 61,9 m²

Apartamenty na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Ascot Polska

Rezerwacja
Powierzchnia
62 m²
Pokoje
2
Piętro
parter

Termin oddania

4 kw. 2019

Zobacz rzut

Rekomendowane pod inwestycje

Apartamenty wakacyjne znajdujące się w inwestycji Nautica Resort są przeznaczone pod zakup inwestycyjny z możliwością generowania przychodów z wynajmu lub dla ludzi poszukujących tak zwanego „drugiego domu” do wypoczynku. Oferty w tej inwestycji nie mają gwarantowanej stopy zwortu.

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:D.105
Liczba kondygnacji:1 poziom.
Pokoje:2 pokoje.
Powierzchnia:62 m²
Realizacja inwestycjirozpoczęcie budowy w 3 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Powierzchnie dodatkowe:taras o powierzchni 31 m², ogródek o powierzchni 197 m².
Kuchnia:otwarta kuchnia.
Łazienki:1 łazienka.
Wysokość pomieszczeń:280 cm wysokości.
Piętro:parter
Miejsca postojowe:dostępne są:
  • miejsca postojowe naziemne: możliwość wykupienia miejsca przy inwestycji.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:informacja u dewelopera.
Inwestycja:apartament znajduje się w inwestycji Nautica Resort, w której dostępnych jest jeszcze 5 podobnych ofert.

Opis oferty

Nautica Resort

Nowy 2 pokojowy apartament na sprzedaż o powierzchni 62 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Nautica Resort przy ulicy w Giżycku, ul. Moniuszki 23 (2.5 km od centrum Giżycka). Inwestycja jest realizowana przez dewelopera Ascot Polska.

Cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych w których łącznie znajdują się 72 nowe apartamenty, na sprzedaż pozostaje 11 o powierzchni od 52 do 84 m², w budynkach są 4 kondygnacje naziemne. Inwestycja Nautica Resort jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowy apartament o oznaczeniu D.105 znajduje się na parterze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają 280 centymetrów wysokości. W apartamencie znajdują się 2 pokoje, kuchnia jest otwarta, jest 1 łazienka. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Ascot Polska przewidział: miejsca postojowe naziemne.

Nautica Resort to kompleks obiektów apartamentowych z portem oraz infrastrukturą rekreacyjną, położone w Giżycku w sercu szlaku Wielkich Jezior Mazurskich u styku jeziora Niegocin i drogi wodnej kanału Niegocińskiego.Pracując nad koncepcją Nautica Resort kierowaliśmy się wizją tworzenia pięknej architektury w miejscu idealnym do wypoczynku. W ten sposób powstał projekt wysokiej jakości budynków apartamentowych pozwalającym naszym klientom zrealizować marzenie o zamieszkaniu bezpośrednio nad wodą.W każdym z czterech budynków znajduje się 18 apartamentów o powierzchni od 52 do 86 m2, z widokiem na jezioro i Kanał Niegociński. Dzięki zastosowaniu dużych przeszkleń od strony południowo-wschodniej do południowo-zachodniej apartamenty są jasne i słoneczne, zaś budynki mieszkalne rozmieszczono tak by z każdego apartamentu podziwiać jezioro, port oraz wejście do kanału.Naturalnym przedłużeniem mieszkań na parterze są duże ogródki wychodzące w kierunku wody. Na wyższych kondygnacjach przewidziane są przestronne tarasy, a wybrane apartamenty posiadają dodatkowe udogodnienia takie jak wyposażenie salonu w kominek czy taras na dachu.Do dyspozycji mieszkańców jest wewnętrzny port jachtowy i liczne tereny rekreacyjne: boiska sportowe, siłownia oraz ścieżka rowerowa. Dla najmniejszych mieszkańców osiedla przewidziane są atrakcyjne place zabaw. Zaaranżowane tereny zielone, promenada wzdłuż nabrzeża, plaża oraz wydzielone miejsca do grillowania zachęcają do spędzania czasu na świeżym powietrzu.Na terenie przyległym do inwestycji powstanie restauracja, beach-bar, oraz strefa wypoczynkowa: SPA, siłownia i sala konferencyjno klubowa. Wysoko rozwinięta infrastruktura osiedla i liczne udogodnienia sprawiają, że Nautica Resort to miejsce nie znajdujące swojego odpowiednika na Mazurach.Nautica Resort to także miejsce dla Twojego jachtu i możliwość jego cumowania w nowoczesnej przystani, bezpośrednio przy apartamencie. Port będzie oferował obsługę bosmanatu, slipowanie i zimowanie łodzi.Nautica Resort może być Twoim przesiąkniętym pozytywnymi emocjami domem nad jeziorem lub bezpieczna inwestycja na wynajem

Apartament znajduje się w inwestycji Nautica Resort, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 5 podobnych nowych apartamentów.

Lokalizacja inwestycji Nautica Resort

Powiat giżycki powstał w 1999 roku, w ramach reformy administracyjnej. Jest częścią województwa warmińsko-mazurskiego. Głównym miastem regionu jest miasto Giżycko. Na powiat giżycki składają się gmina miejska Giżycko, gmina miejsko-wiejska Ryn, gminy wiejskie: Giżycko, Kruklanki, Miłki, Wydminy oraz miasta Giżycko i Ryn. Z początku powiat giżycki tworzyło 10 jednostek gminnych, jednakże w 2002 roku w wyniku intensywnych działań społeczności Węgorzewskiej i Gołdapskiej utworzone zostały nowe powiaty, które wydzielone zostały z dotychczasowego Powiatu Giżyckiego obszaru: miasta i gminy Węgorzewo, gmin: Budry, Banie Mazurskie i Pozezdrze.

Komunikacja

Przemieszczanie się po powiecie zapewnia sieć dróg utwardzonych, które wykorzystywane są przez prywatnych przewoźników oraz autobusy PKS. Komunikacje zapewnia także kolej oraz Centrum szlaku wodnego znajduje się w Giżycku, skąd utrzymywane są połączenia statkami pasażerskimi z Węgorzewem, Mikołajkami i Rucianem-Nidą.

Data publikacji: 22.02.2019

Data aktualizacji: 07.07.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie