Mieszkanie na sprzedaż 4 pokoje o powierzchni 74,6 m²

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez ARKOP Deweloper

Powierzchnia
75 m²
Pokoje
4
Piętro
2

Termin oddania

2 kw. 2020

Zobacz rzut

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:F2-16
Ceny mieszkań:
Liczba kondygnacji:1 poziom.
Pokoje:4 pokoje.
Powierzchnia:75 m²

pomieszczenia: antresola .

Realizacja inwestycjirozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.
Kuchnia:informacja u dewelopera.
Łazienki:1 łazienka.
Wysokość pomieszczeń:od 260 do 280 cm wysokości.
Piętro:2 piętro
Miejsca postojowe:dostępne są:
  • miejsca postojowe podziemne.
Komórki lokatorskie:dostępne.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności:odrębna własność z własnością gruntu.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:informacja u dewelopera.
Inwestycja:mieszkanie znajduje się w inwestycji Rodzinne Maślice 2, w której dostępnych jest jeszcze 18 podobnych ofert.

Opis oferty

Nowe 4 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 75 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Rodzinne Maślice 2 przy ulicy na Maślicach, ul. Maślicka (8.3 km od centrum Wrocławia). Inwestycja jest realizowana przez dewelopera ARKOP Deweloper.

Cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych w których łącznie znajduje się 165 nowych mieszkań, na sprzedaż pozostaje 57 o powierzchni od 43 do 97 m², w budynkach są 4 kondygnacje naziemne oraz 2 podziemne. Inwestycja Rodzinne Maślice 2 jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu F2-16 znajduje się na 2 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają od 260 do 280 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 4 pokoje: antresola, jest 1 łazienka, lokal posiada . Dla przyszłych mieszkańców deweloper ARKOP Deweloper przewidział: miejsca postojowe podziemne.

Są takie miejsca we Wrocławiu, gdzie z przyjemnością chciałoby się zamieszkać?Gdzie rytm życia płynie w otoczeniu wszechobecnej zieleni, śpiewu płatków i szczebiotu rozbawionych dzieci?Gdzie w oddali można się wsłuchać w szum płynącej Odry i pomruk motorówek?Skąd łatwy i szybki dostęp do głównych artylerii miasta oraz wyjazd poza jego granice.Gdzie po trudach dnia codziennego z przyjemnością powraca się w ramiona domowego ogniska?.Osiedle Rodzinne Maślice zostało zaprojektowane z myślą stworzenia idealnego, komfortowego miejsca do życia dla Ciebie i Twojej Rodziny. Całe Osiedle będzie realizowane w III etapach budowy. W pierwszym etapie powstaną dwa trzypiętrowe budynki oznaczone nr B1 i B2 ze 165 lokalami mieszkalnymi oraz 4 lokalami usługowymi. Oferta dotyczy mieszkań 1,2,3,4 pokojowych o pow. od 27 do 105 mkw. Projekt każdego z mieszkań został starannie dopracowany, aby zapewnić ich najwyższą funkcjonalność, maksymalny komfort użytkowania i wykorzystania powierzchni. Każde z mieszkań posiada przestronny balkon, a większość mieszkań na parterze tarasy z zielonymi ogródkami. Na ostatniej kondygnacji zaprojektowano przestronne mieszkania z antresolami. Sprawną komunikację pomiędzy poszczególnymi piętrami zapewnią nowoczesne cichobieżne windy dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.W części podziemnej zaprojektowano garaż wielostanowiskowy z miejscami postojowymi, komórkami lokatorskimi oraz pomieszczeniami na jednoślady. Dostępne będą również miejsca postojowe naziemne. Cała inwestycja została również starannie zaprojektowana pod względem zieleni. Dokładnie przemyślany układ budynków zapewni mieszkańcom znaczne poczucie przestrzeni, tworząc relaksujące miejsca do zabawy dla tych najmłodszych i wypoczynku dla nieco starszych mieszkańców Osiedla. Tutaj szybko zapomnisz, że jesteś nadal w mieście.Wygodny dojazd do centrum miasta docenią zarówno kierowcy, jak i ci, którzy wolą publiczne środki transportu. Rozwinięta komunikacja autobusowa i bliskość kluczowych dróg, takich jak autostradowa obwodnica Wrocławia A8 to niewątpliwe zalety tej lokalizacji.Rodzinne Maślice cechuje podwyższony standard wykonania. Przestronne, dobrze doświetlone mieszkania, eleganckie wykończenie klatek schodowych i piękne otoczenie. Naszą domeną jest najwyższa jakość, staranność wykonania, dbałość o detale i estetykę oraz najwyższą jakość obsługi. Wszystko to poparte wieloletnim doświadczeniem i szerokim gronem zadowolonych Klientów. Dlatego warto nam zaufać!

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Rodzinne Maślice 2, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 18 podobnych nowych mieszkań.

Lokalizacja inwestycji Rodzinne Maślice 2

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Komunikacja

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

W odległości 450 metrów od inwestycji Rodzinne Maślice 2 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Śliwowa (18517).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Rodzinne Maślice 2 znajduje się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Łobuziaki - językowy punkt przedszkolny w odległości 100m, Akademia Delfinka w odległości 550m, Żłobek w odległości 900m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 200 m znajduje się Millenium. Apteka, w odległości 300 m znajduje się Rewo sp.j. Korzeniewska R., Szewczyk W., w odległości 800 m znajduje się Na Dobre i Na Złe. Apteka.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 450 m znajduje się św. Agnieszki, w odległości 1600 m znajduje się Macierzyństwa NMP.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 1050 m znajduje się FUNFIT II - siłownia pilates oraz zumba, w odległości 1150 m znajduje się Stadion Wrocław.

Data publikacji: 14.03.2019

Data aktualizacji: 31.07.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie