Mieszkanie na sprzedaż 1 pokój o powierzchni 35,8 m²

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez ARKOP Deweloper

Powierzchnia
36 m²
Pokoje
1
Piętro
1

Termin oddania

1 kw. 2020

Zobacz rzut

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:14B
Ceny mieszkań:
Liczba kondygnacji:2 poziomy.
Pokoje:1 pokój.
Powierzchnia:36 m²
Realizacja inwestycjirozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Powierzchnie dodatkowe:balkon o powierzchni 5 m².
Kuchnia:otwarta kuchnia.
Łazienki:1 łazienka.
Wysokość pomieszczeń:260 cm wysokości.
Piętro:1 piętro
Strony świata:widok z okien jest na wschód.
Miejsca postojowe:dostępne są:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Komórki lokatorskie:dostępne.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:informacja u dewelopera.
Inwestycja:mieszkanie znajduje się w inwestycji Osiedle Verde, w której dostępne są jeszcze 4 podobne oferty.

Opis oferty

Nowe 1 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 36 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Osiedle Verde przy ulicy na Nowych Włochach, ul. Chrościckiego 129 (8.6 km od centrum Warszawy). Inwestycja jest realizowana przez dewelopera ARKOP Deweloper.

Cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych w których łącznie znajduje się 70 nowych mieszkań, na sprzedaż pozostaje 13 o powierzchni od 36 do 105 m², w budynkach jest 6 kondygnacji naziemnych oraz 1 podziemna. Inwestycja Osiedle Verde jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu 14B znajduje się na 1 piętrze i jest 2-poziomowe. Pomieszczenia mają 260 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajduje się 1 pokój, kuchnia jest otwarta, jest 1 łazienka. Okna w mieszkaniu wychodzą na wschód. Dla przyszłych mieszkańców deweloper ARKOP Deweloper przewidział: miejsca postojowe podziemne oraz miejsca postojowe naziemne.

Osiedle VERDE zostało zaprojektowane z myślą stworzenia idealnego, komfortowego miejsca do życia dla Ciebie i Twojej Rodziny. Kameralne osiedle będzie realizowane w jednym etapie budowy. Powstaną dwa czteropiętrowe budynki oznaczone literami A i B, w których znajdzie się 70 lokali mieszkalnych. Oferta dotyczy mieszkań 1, 2, 3, 4, 5 pokojowych o pow. od 35 do 105 mkw.Osiedle VERDE cechuje:- Starannie dopracowane projekty mieszkań, zapewniają najwyższą funkcjonalność,- Maksymalny komfort użytkowania i wykorzystania powierzchni,- Każde z mieszkań posiada przestronny balkon,- Mieszkania na parterze z okazałymi, zielonymi ogródkami,- Na ostatniej kondygnacji przestronne mieszkania z antresolami,- Kreatywne przestrzenie i ponadstandardowe wysokości,- Nowoczesne cichobieżne windy dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych,- Podziemny garaż wielostanowiskowy z miejscami postojowymi,- Komórki lokatorskie,- Praktyczne platformy parkingowe,- Miejsca postojowe naziemne,- Podwyższony standard wykonania,- Przestronne, dobrze doświetlone mieszkania,- Eleganckie wykończenie klatek schodowych,- Inwestycja starannie zaprojektowana pod względem zieleni,- Rozwinięta komunikacja autobusowa, szybka kolej miejska,- Planowana stacja 2 linii metra!Naszą domeną jest najwyższa jakość, staranność wykonania, dbałość o detale i estetykę oraz wyselekcjonowaną jakość obsługi. Wszystko to poparte wieloletnim doświadczeniem i szerokim gronem zadowolonych Klientów.Nieustanny, dynamiczny rozwój tej części miasta stwarza mieszkańcom idealne warunki rozwoju (bliskość szkół, przedszkoli), rekreacji (parki, nowe place zabaw, ścieżki spacerowo – rowerowe) oraz zaspakajania codziennych potrzeb (lokalne sklepy, centrum handlowe, przychodnie).Zapraszamy do biura sprzedaży mieszkań!

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Osiedle Verde, w której znajdują się w sprzedaży jeszcze 4 podobne nowe mieszkania.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Verde

Włochy to warszawska dzielnica o powierzchni ok. 29 km2, która położona jest na południowo-zachodnim krańcu miasta. Charakterystyczną częścią obszaru jest największy w Polsce port lotniczy Warszawa-Okęcie. Ze względu na obecność lotniska występuje tutaj niska zabudowa: nowoczesne domy wielorodzinne oraz budynki biurowo-usługowe, będące siedzibami znanych firm, np. Avon, Philips, Microsoft, Mercedes-Benz. Włochy zamieszkuje obecnie ok. 39 tys. osób, lecz intensywny rozwój osiedli mieszkaniowych powoduje wzrost liczby ludności. W obrębie dzielnicy znajdują się przestrzenie zielonego krajobrazu: Park Kombatantów, Park Staw Koziorożca, Park Stawy Cietrzewia oraz kilka zieleńców. Tereny zielone wyposażone są w place zabaw, siłownie, place wypoczynkowe i pomosty dla wędkarzy. Pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej pozwalają dojechać do centrum w czasie 15-20 minut. Ważnymi trasami wylotowymi są Al. Jerozolimskie i Al. Krakowska, a arteriami miejskimi – 2 obwodnice.

Komunikacja

Podróż pociągami Szybkiej Kolei Miejskiej lub Warszawskiej Kolei Dojazdowej z dzielnicy Włochy do Śródmieścia trwa od 15 do 20 minut, zaś dojazd do stacji kolejowych umożliwiają linie tramwajowe i autobusowe. Przez teren dzielnicy przebiegają trasy wylotowe: Al. Jerozolimskie oraz Al. Krakowska, a także obwodnice: Nowolazurowa i Południowa.

W odległości 200 metrów od inwestycji Osiedle Verde znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Nowe Włochy.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Verde znajdują się 44 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Smyk w odległości 500m, Szkoła Podstawowa nr 66 im. ks. Juliana Chrościckiego w odległości 900m, Szkoła Podstawowa Nr 66 w odległości 900m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 550 m znajduje się Firma Beta s.c., w odległości 650 m znajduje się Instytut Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, w odległości 650 m znajduje się Mielecka Urszula, lek. med. Wizyty domowe.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 650 m znajduje się NAFI – Plisy okienne, w odległości 1000 m znajduje się Kościół pw. św. Teresy od Dzieciątka Jezus, w odległości 1050 m znajduje się Kościół Św. Teresy Od Dzieciątka Jezus.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 550 m znajduje się plac Wolności, w odległości 1200 m znajduje się Oxygen Fitness & Wellness Club, w odległości 1450 m znajduje się park Achera.

Data publikacji: 03.09.2018

Data aktualizacji: 19.07.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie