Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje o powierzchni 44,64 m² - numer A.2.10

5.08% stopa zwrotu inwestycji rocznie

Wrocław, Krzyki, Brochów, ul. Syryjska

Osiedle Parkowe Aleje

10 zdjęć

Osiedle Parkowe Aleje

Promocje

  • Przecena

    W ostatnim czasie obniżono ceny niektórych ofert

Oddanie

Termin oddania

4 kw. 2023

Ilość pokoi

Ilość pokoi

2 pokoje

Metraż

Metraż

44,64 m²

Piętro

Piętro

2 piętro

Strona świata

Strona świata

wschód

Dodatkowe

Powierzchnie dodatkowe

Balkon

Kuchnia

Kuchnia

otwarta kuchnia

Wysokość

Wysokość pomieszczeń

od 260 do 280 cm wysokości

Kondygnacje

Ilość kondygnacji

1 poziom

Oznaczenie oferty

Oznaczenie oferty

A.2.10

Budynek i otoczenie

Miejsca postojowe

dostępne są:
  • miejsca postojowe podziemne (73 miejsca)
  • miejsca postojowe naziemne (116 miejsc)

Standard wykończenia

standard deweloperski podwyższony

Ogrzewanie

miejskie

Realizacja inwestycji

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2023 roku

Udogodnienia

internet, usługi w budynku, winda, rowerownia

Przyroda

w okolicy inwestycji znajduje się park
Rezerwacja i finanse

Rodzaj własności

odrębna własność z własnością gruntu

Wysokość czynszu

informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji

informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy

Lokalizacja inwestycji

Przystanek Autobusowy - 330 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

3 place zabaw, 2 obiekty sportowe

Osiedle Parkowe Aleje znajduje się przy ul. Boiskowej oraz Alei Róż we Wrocławiu – w dzielnicy Krzyki – Brochów, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Bieńkowickiego oraz Parku na Skraju. Doskonała lokalizacja naszej inwestycji, stworzy przyszłym mieszkańcom idealne warunki do zamieszkania, rekreacji oraz wypoczynku. Tutaj szybko zapomnisz, że jesteś nadal w mieście, mając w bliskim zasięgu wszystkie jego walory. Okoliczne tereny zielone charakteryzują się bujnym i różnorodnym drzewostanem, klimatycznymi alejkami do spacerów, zapewniają spokój oraz poczucie intymności, której tak bardzo pragniesz. W nieco dalszej okolicy docenisz spacerowe Aleje odnowionego Parku Wschodniego oraz trasy rowerowe na Wałach Nadodrzańskich. Bliskość kluczowych dróg, takich jak Wschodnia Obwodnica Wrocławia (odległość 1 km), dojazd do Autostrady A4 (zjazd SPO - Krajków - Strzelin), ułatwi mieszkańcom sprawną komunikację w obszarze miasta oraz wyjazdu poza jego granice. Mieszkańcy naszego Osiedla będą mieli również do dyspozycji komunikację miejską autobusową (dostępne linie autobusowe: 114, 125, 245, 133, 110). Najbliższy przystanek autobusowy znajduje się w odległości tylko 400 metrów. Dodatkowo ze stacji PKP Wrocław-Brochów, w ramach przejazdów kolejowych po Wrocławiu, możemy w szybki i łatwy sposób dostać się w różne rejony naszego miasta. Mieszkańcy Osiedla Parkowe Aleje mogą również pozostawić auto na Parkingu „Parkuj i Jedź” przy ul. Karwińskiej, a następnie dojechać tramwajem do Centrum w zaledwie ok. 10 min. Jednostki użyteczności publicznej (odległość od Osiedla Bieńkowice Park): 1) Park Bieńkowice – 25 metrów 2) Park na Skraju – 150 metrów 3) Ścieżki spacerowo-rowerowych – 1 km 4) Nowopowstający Aquapark na Brochowie – 2 km 5) Kąpielisko „Błękitna Laguna” w Siechnicach – 8,5 km 6) Restauracja Brochów – 2,6 km 7) Stacji PKP Wrocław-Brochów – 2,5 km 8) Żłobek – 100 metrów 9) Przedszkole – 2 km 10) Szkoła podstawowa – 2 km 11) Gimnazjum – 1,7 km 12) Husarz. Główna Wojskowa Szkoła Średnia we Wrocławiu – 6 km 13) Liceum Ogólnokształcące – 7,4 km 14) „Edukacja” Wyższa Szkoła Zarządzania – 6 km 15) Uniwersytet Medyczny – 7,6 km 16) Przychodnia Gaj – 5,5 km 17) Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej „AR-MED s.c.” – 1,6 km 18) Szpitala na Brochowie Im. Falkiewicza – 2,8 km 19) Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Jana Mikulicza-Radeckiego – 7,6 km 20) Lokalny sklep – 500 metrów 21) Biedronka – 2 km 22) Lidl – 4 km 23) Centrum Handlowe Family Point – 6 km 24) Centrum handlowo usługowe Ferio Gaj – 6 km 25) Siłownia Fitness Academy Family Point – 6 km 26) Siłownia Fitness Academy Jupiter – 7 km

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduję się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym są Wrocławskie Arkady o powierzchni ponad 30000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Inne mieszkania w tej inwestycji

Liczba pokoi

  • 11 pokój
  • 22 pokoje
  • 33 pokoje
  • 44 pokoje
  • 5+5 pokoi i więcej

Opis oferty

Nowe 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 44,6 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Osiedle Parkowe Aleje na Brochowie, ul. Syryjska (7.3 km od centrum Wrocławia).

Inwestycja jest realizowana przez ARKOP Deweloper.

Cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajdują się 152 nowe mieszkania.

Na sprzedaż pozostaje 81 ofert o powierzchni od 30 do 76 m².

W budynkach są 4 kondygnacje naziemne oraz 1 kondygnacja podziemna.

Inwestycja Osiedle Parkowe Aleje jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu A.2.10 znajduje się na 2 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają od 260 do 280 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 2 pokoje.

Okna w mieszkaniu wychodzą na wschód.

Dzięki oknom od wschodu, promienie słońca nie będą ogrzewać pomieszczeń z tak dużą intensywnością. Umiejscowienie kuchni czy sypialni od strony wschodniej pozwoli utrzymać optymalną temperaturę i odpowiednią ilość światła naturalnego w pomieszczeniach.

Dla przyszłych mieszkańców ARKOP Deweloper przewidział miejsca postojowe podziemne, miejsca postojowe naziemne.

Dzięki temu przyszli właściciele nie będą musieli poszukiwać wolnej przestrzeni parkingowej. Dodatkowo, miejsce postojowe w garażu podziemnym zabezpiecza przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Opis Inwestycji

Pow. dodatkowe

Balkon

Zapraszamy Państwa na spacer po Parkowych Alejach, nowej inwestycji mieszkaniowej ARKOP Deweloper na wrocławskich Krzykach.

Wyjątkowa lokalizacja w otoczeniu terenów zielonych - w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Bieńkowickiego oraz Parku na Skraju, w niedalekim sąsiedztwie Parku Brochowskiego oraz Parku Wschodniego, sprzyja Wszystkim tym, którzy doceniają bliskość Natury. Osiedle zostało zaprojektowane z myślą stworzenia idealnego, komfortowego miejsca do życia dla Ciebie i Twojej Rodziny.

W pierwszym etapie Inwestycji, zostaną wybudowane cztery kameralne, trzypiętrowe budynki, z szeroką ofertą mieszkań 1, 2, 3 i 4 – pokojowych.

Projekt każdego z lokali mieszkalnych został starannie dopracowany, zapewniając najlepszą funkcjonalność i optymalne wykorzystanie powierzchni czego efektem będzie komfort użytkowania. Ponadto każdy z lokali posiada przestronny balkon lub taras, a do większości mieszkań na parterze przylegają tarasy z zielonymi ogródkami.

Na terenie osiedla przewidziano zarówno miejsca postojowe na parkingu naziemnym z prawem do wyłącznego korzystania jak i w podziemnych halach garażowych.

Sprawną komunikację pomiędzy poszczególnymi kondygnacjami, w tym dostęp do poziomu -1, na którym znajduje się hala garażowa, zapewnią nowoczesne, cichobieżne windy, dostosowane także do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Eleganckie wykończenie klatek schodowych, ponadczasowa elewacja, przemyślanie zaprojektowane zagospodarowanie terenu oraz staranny dobór zieleni, nadają szyku Naszej inwestycji, podnosząc jej standard.

Do dyspozycji mieszkańców, oddany zostanie plac zabaw, wyposażony zarówno w urządzenia przeznaczone dla tych najmłodszych jak i nieco starszych dzieci.

W dwóch budynkach, na kondygnacji parterowej, przygotowana zostanie powierzchnia, dedykowana pod mało powierzchniową działalność handlową, biurową oraz usługową, w tym gastronomię, co sprawi, że najpilniejsze potrzeby mieszkańców będą mogły być zaspokojone w ramach naszego osiedla.

Przemyślany układ budynków zapewni mieszkańcom Osiedla poczucie przestrzeni, tworząc harmonię pomiędzy strefami wypoczynku i miejscami przeznaczonymi do zabawy dla najmłodszych mieszkańców.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Osiedle Parkowe Aleje, w której znajdują się w sprzedaży jeszcze 43 podobne nowe mieszkania.

ARKOP Deweloper logo

W sprzedaży 175 nieruchomości w 5 inwestycjach

1 nagroda i wyróżnienie

Zrealizował i zakończył sprzedaż w 10 inwestycjach

Data publikacji: 15.11.2021
Data aktualizacji: 27.09.2022

Ten deweloper znacznie szybciej odpowiada na zapytania telefoniczne

Inwestycje w pobliżu na Brochowie

Oferty na Brochowie

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: