Dom na sprzedaż 4 pokoje o powierzchni 112 m²

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Ardom Developer Partner Rafał Kulczycki

Powierzchnia
112 m²
Pokoje
4
Piętra
2

Termin oddania

3 kw. 2019

Zobacz rzut

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:4
Ceny domów:
Liczba kondygnacji:2 poziomy.
Pokoje:4 pokoje.
Powierzchnia:112 m²
Powierzchnia działki:dom stoi na działce o powierzchni 310 m².
Realizacja inwestycjirozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.
Powierzchnie dodatkowe:taras o powierzchni 10 m², ogródek o powierzchni 200 m².
Kuchnia:otwarta kuchnia.
Łazienki:2 łazienki.
Wysokość pomieszczeń:260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
stan surowy.
Rodzaj własności:odrębna własność z własnością gruntu.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:informacja u dewelopera.
Inwestycja:dom znajduje się w inwestycji Osiedle Zimowit, w której dostępne są jeszcze 3 podobne oferty.

Opis oferty

Nowy 4 pokojowy dom na sprzedaż o powierzchni 112 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Osiedle Zimowit w Rzeszowie przy ul. Zimowit (4.2 km od centrum Rzeszowa). Inwestycja jest realizowana przez dewelopera Ardom Developer Partner Rafał Kulczycki.

Cała inwestycja składa się z 4 nowych domów w tym 4 domów typu bliźniak. Inwestycja Osiedle Zimowit jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowy dom nr 4 znajduje się na działce o powierzchni 310 m², nie posiada podpiwniczenia oraz ma garaż 1 stanowiskowy. W domu znajdują się 4 pokoje, kuchnia jest Otwarta, 2 łazienki, lokal posiada Taras o powierzchni 10 m², Ogródek o powierzchni 200 m². Dla przyszłych mieszkańców deweloper Ardom Developer Partner Rafał Kulczycki nie przewidział miejsc postojowych.

Inwestycja przy ulicy Zimowit składa się z 2 funkcjonalnych segmentów w zabudowie bliźniaczej. Proponujemy Państwu budynki o nowoczesnej architekturze z optymalnym usytuowaniem poszczególnych pomieszczeń. Budynki w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 95,11 m2 + garaż o powierzchni 17,32 m2 znajdują się na 3-arowych działkach i składają się z salonu wraz z aneksem kuchennym usytuowanym od strony południowej, łazienki, garderoby oraz garażu. Na piętrze znajduje się łazienka, dwie sypialnie, pokój rekreacyjny oraz garderoba. Niewątpliwym walorem naszych budynków są przestronne wnętrza i możliwość samodzielnej ich aranżacji oraz korzystna orientacja geograficzna. Odpowiednie grubości ścian i izolacji termicznej wykończonej mineralnym tynkiem zapewniają naturalny mikroklimat wewnątrz i wysoki komfort akustyczny. Dodatkowym atutem jest wysoko usytuowana ścianka kolankowa (150cm od podłogi) co eliminuje skosy i pozwala na całkowite wykorzystanie powierzchni bez ograniczeń. Architektura budynku doskonale wkomponowuje się w estetykę i zabudowę otoczenia. Walory inwestycji zapewnią mieszkańcom radość życia i komfort mieszkania. Osiedle Zimowit charakteryzuje się położeniem w spokojnej i zacisznej okolicy z dogodnym połączeniem komunikacyjnym z centrum miasta. To miejsce dla osób oczekujących wysokiego standardu za rozsądną cenę, którzy znajdą odpoczynek od codziennego zgiełku.

Dom znajduje się w inwestycji Osiedle Zimowit, w której znajdują się w sprzedaży jeszcze 3 podobne nowe domy.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Zimowit

Rzeszów to miasto w południowo-wschodniej Polsce, stolica województwa Podkarpackiego. Położony na Podgórzu Rzeszowskim, zajmuje ponad 116 km2. Rzeszów zamieszkuje 186 120 ludzi. W skład Rzeszowa wchodzi 29 osiedli. Zabudowa Śródmieścia Rzeszowa pochodzi w większości z XIX wieku, pozostałe części miasta charakteryzują się przeważnie zabudową typową dla osiedli miejskich – są to bloki oraz osiedla domów jednorodzinnych czy szeregowców. Do najważniejszych zabytków Rzeszowa należy gotycki kościół farny oraz zamek z czasów Lubomirskich. Reprezentacyjną częścią miasta jest deptak 3 maja. W Rzeszowie zaczynają powstawać także wieżowce: w 2014 roku oddano do użytku 18 piętrowy apartamentowiec Capital Towers a w tym roku do użytku planuje się oddać SkyRes Warszawska – 14 piętrowy biurowiec wraz z zapleczem mieszkalnym. W obrębie Rzeszowa znajduję się rezerwat przyrody Lisia Góra, który położony jest nad Zbiornikiem Rzeszowskim. W Rzeszowie znajduje się także wiele ważnych obiektów sportowych oraz kulturalnych: Filharmonia Podkarpacka czy Hala Podpromie.

Komunikacja

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Rzeszowie obsługuje 45 linii autobusowych, z czego 32 kursują po mieście a 11 z nich to linie podmiejskie. W Rzeszowie znajduje się także dworzec kolejowy, z którego kursują bezpośrednie połączenia do: Warszawy, Wrocławia, Poznania, Szczecina, Bydgoszczy, Lubina, Gdańska czy Ukraińskiego Lwowa. 8 km od granic miasta znajduję się międzynarodowy port lotniczy Jasionka. Przez miasto przebiega również odcinek autostrady A4 oraz fragment drogi S19 prowadzącej do Suwałk.

W odległości 150 metrów od inwestycji Osiedle Zimowit znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Sikorskiego domki (93A).

Data publikacji: 28.12.2018

Data aktualizacji: 25.04.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie