Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje o powierzchni 44,8 m²

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Archicom S.A.

Cena: 360 096 zł

Rata kredytu wynosi 1616 zł miesięcznie, 

Powierzchnia
45 m²
Pokoje
2
Piętro
parter
Gotowe
do zamieszkania

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:M31 3/0/2/2k
Ceny mieszkań: 360 096 zł8 037 zł/m²
Liczba kondygnacji:1 poziom.
Pokoje:2 pokoje.
Powierzchnia:45 m²
Realizacja inwestycjirozpoczęcie budowy w 3 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2016 roku.
Powierzchnie dodatkowe:taras o powierzchni 32 m².
Kuchnia:informacja u dewelopera.
Łazienki:1 łazienka.
Wysokość pomieszczeń:od 260 do 280 cm wysokości.
Piętro:parter
Miejsca postojowe:dostępne są:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Komórki lokatorskie:dostępne.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:- możliwość negocjacji cen! - elastyczne formy płatności! - elastyczne możliwości zapłaty dopasowane do potrzeb klienta! więcej: http://www.archicom.pl/dla-klienta/sprawdz-przed-zakupem/formy-platnosci.
Warunki rezerwacji:rezerwacja bezpłatna -7 dni.
Zabezpieczenie środków:informacja u dewelopera.
Inwestycja:mieszkanie znajduje się w inwestycji Olimpia Port, w której dostępne są jeszcze 142 podobne oferty.

Opis oferty

Nowe 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 45 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Olimpia Port przy ulicy na Swojczycach, ul. Kolumba/Marca Polo (5.8 km od centrum Wrocławia). Inwestycja została zrealizowana przez dewelopera Archicom S.A..

Cała inwestycja składa się z 13 budynków wielorodzinnych w których znajdują się nowe mieszkania, na sprzedaż pozostaje 316 o powierzchni od 37 do 103 m², w budynkach jest od 4 do 5 kondygnacji naziemnych oraz 1 podziemna. Inwestycja Olimpia Port została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2016 roku.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu M31 3/0/2/2k znajduje się na parterze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają od 260 do 280 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 2 pokoje, jest 1 łazienka. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Archicom S.A. przewidział: miejsca postojowe podziemne oraz miejsca postojowe naziemne.

Cena ofertowa mieszkania wynosi 360 096 zł (8 037 zł/m²).

Mieszkania warte zamieszkaniaUstawne i łatwe w urządzaniu mieszkanie to znak rozpoznawczy Archicomu, który doceniło już ponad 13 000 wrocławian. Własne studio architektoniczne dewelopera dba o funkcjonalne układy mieszkań, zapewniające komfort ich użytkowania. W ofercie Olimpii Port znalazły się sprawdzone układy 2-, 3-, 4- i 5-pokojowe. Niezależnie od wielkości lokalu masz pewność, że przestrzeń nowego „M” urządzisz zgodnie ze swoimi potrzebami. Każdy z oferowanych lokali posiada prywatną przestrzeń na świeżym powietrzu w postaci balkonu, tarasu lub ogródka.Kompleksowe osiedle nad rzekąArchitekci połączyli na Olimpii Port wszystko czego potrzebujesz do wygodnego życia. Na osiedlu znajdziesz komfortowe, nowe mieszkania, restauracje, sklepy, miejsca rekreacji w plenerze i w budynkach, a także rozległe tereny zielone wokół inwestycji. Wszystko to tworzy spójny, samowystarczalny zespół urbanistyczny, łączący funkcje mieszkalne, handlowo-usługowe, sportowe i rekreacyjne oraz edukacyjne. Kompleksowe podejście do projektowania sprawia, że na Olimpii Port żyje się wygodnie, codziennie zyskując cenny czas, który możesz przeznaczyć na wypoczynek w gronie rodziny i przyjaciół.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Olimpia Port, w której znajdują się w sprzedaży jeszcze 142 podobne nowe mieszkania.

Lokalizacja inwestycji Olimpia Port

Psie Pole to wrocławska dzielnica rozciągająca się w północnej części miasta. Zamieszkuje ją ponad 93 tysiące mieszkańców, a jej obszar liczy prawie 100 km2. Zabudowę tworzą liczne osiedla domów jednorodzinnych i willi oraz trzy duże osiedla: Zakrzów, Psie Pole i Różanka. W południowej części dzielnicy znajduje się duży zespół przemysłowy. Na obrzeżach zaś dzielnicę otaczają tereny zielone w tym lasy: rędziński, osobowicki czy sołtysowicki. W centralnej części znajduje się siedziba Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych. Zachodnią część Psiego Pola ze wschodnią łączy największa arteria tej dzielnicy: ulica Jana Kasprowicza. Przebiega tędy również odcinek obwodnicy śródmiejskiej oraz droga E-67. Dzielnica jest dobrze skomunikowana dzięki dogodnym połączeniom autobusowym i tramwajowym (w szczególności centrum z innymi ważnymi punktami Wrocławia).

Komunikacja

Po wrocławskim Psim Polu porusza się 6 większych linii autobusowych oraz 2 tramwajowe. Mieszkańcy mogą także bez problemu poruszać się jednośladami – funkcjonuje tu rozbudowana trasa rowerowa. Dla podróżujących koleją Psie Pole posiada również swoją stację kolejową, umiejscowioną we wschodniej części dzielnicy.

W odległości 500 metrów od inwestycji Olimpia Port znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Wrocław Swojczyce.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Olimpia Port znajduje się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Ekologiczne Przedszkole Niepubliczne w odległości 750m, Katolickie Przedszkole Niepubliczne "Ochronka" w odległości 1100m, Przedszkole Nr 147 w odległości 1150m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 900 m znajduje się Apteka Domowa. Orchowska, w odległości 1150 m znajduje się Pod Złotą Sarną, w odległości 1350 m znajduje się Moja.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 700 m znajduje się Św. Jacka, w odległości 1100 m znajduje się Św. Faustyny, w odległości 1100 m znajduje się Świętej Rodziny.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 800 m znajduje się Ślęza. Kolarski klub sportowy, w odległości 1200 m znajduje się Krystin. Kostecki M..

Data publikacji: 21.12.2018

Data aktualizacji: 16.07.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie