Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje o powierzchni 52,3 m²

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Archicom S.A.

Cena: 320 337 zł

Rata kredytu wynosi 1438 zł miesięcznie, 

Powierzchnia
52 m²
Pokoje
2
Piętro
parter
Gotowe
do zamieszkania

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:J17 2/0/9/2k
Ceny mieszkań: 320 337 zł6 125 zł/m²
Liczba kondygnacji:1 poziom.
Pokoje:2 pokoje.
Powierzchnia:52 m²
Realizacja inwestycjirozpoczęcie budowy w 1 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku.
Powierzchnie dodatkowe:balkon o powierzchni 8 m².
Kuchnia:informacja u dewelopera.
Łazienki:1 łazienka.
Wysokość pomieszczeń:od 260 do 280 cm wysokości.
Piętro:parter
Miejsca postojowe:dostępne są:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Komórki lokatorskie:dostępne.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:- możliwość negocjacji cen! - elastyczne formy płatności! - elastyczne możliwości zapłaty dopasowane do potrzeb klienta! więcej: http://www.archicom.pl/dla-klienta/sprawdz-przed-zakupem/formy-platnosci.
Warunki rezerwacji:rezerwacja bezpłatna -7 dni.
Zabezpieczenie środków:informacja u dewelopera.
Inwestycja:mieszkanie znajduje się w inwestycji Cztery Pory Roku, w której dostępnych jest jeszcze 115 podobnych ofert.

Opis oferty

Nowe 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 52 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Cztery Pory Roku przy ulicy na Jagodnie, ul. Komedy (6.1 km od centrum Wrocławia). Inwestycja została zrealizowana przez dewelopera Archicom S.A..

Cała inwestycja składa się z 10 budynków wielorodzinnych w których łącznie znajduje się 460 nowych mieszkań, na sprzedaż pozostają 274 o powierzchni od 35 do 75 m², w budynkach są 3 kondygnacje naziemne oraz 1 podziemna. Inwestycja Cztery Pory Roku została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu J17 2/0/9/2k znajduje się na parterze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają od 260 do 280 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 2 pokoje, jest 1 łazienka. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Archicom S.A. przewidział: miejsca postojowe podziemne oraz miejsca postojowe naziemne.

Cena ofertowa mieszkania wynosi 320 337 zł (6 125 zł/m²).

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Cztery Pory Roku, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 115 podobnych nowych mieszkań.

Lokalizacja inwestycji Cztery Pory Roku

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduję się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym są Wrocławskie Arkady o powierzchni ponad 30000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 600 m znajduje się Vivaldiego. Apteka, w odległości 950 m znajduje się Vitrum. Apteka. Panas B..

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 500 m znajduje się Miłosierdzia Bożego.

Data publikacji: 29.03.2019

Data aktualizacji: 16.07.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie