Trzy Korony

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezArchicom Polska S.A.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 86 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Esteio(0.1 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Bemowo, Górce, ul. Grodkowska (6 km od centrum Warszawy)
  Esteio
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 33
  Powierzchnia: 40 - 89 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Dla inwestora 13 ofert
  Mota-Engil Real Estate Management Sp. z o.o.
 • Osiedle Premium(1.1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Bemowo, Górce, ul. gen. T. Pełczyńskiego 14 (7.2 km od centrum Warszawy)
  Osiedle Premium
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 1
  Powierzchnia: 121 m2
  Liczba pokoi: 4
  Dom Development S.A.
 • Olbrachta 24(1.3 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Wola, Ulrychów, ul. Olbrachta 24 (4.9 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 11 600 brutto/m2
  Olbrachta 24
  Termin oddania: 1 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 19
  Powierzchnia: 39 - 52 m2
  Liczba pokoi: 2
  Dla inwestora 19 ofert
  Gn Group

Opis Inwestycji

Mieszkania gotowe!Osiedle Trzy Korony przy ulicy Zaborowskiej i Grodkowskiej to inwestycja zrealizowana w Warszawie przez Spółkę mLocum. Osiedle znajduje się na granicy Woli i Bemowa, w pobliżu Wola Parku i składa się z 3 budynków VI i VII piętrowych o ciekawej, nowoczesnej architekturze. W sumie zostało wybudowanych 280 mieszkań.Teren wokół budynków jest kompleksowo zagospodarowany w zakresie małej architektury i wyposażony m.in. w alejki spacerowe oraz duży plac zabaw dla dzieci. Dla zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańców osiedle zostało ogrodzone i jest chronione (ochrona fizyczna i system kamer). Na terenie osiedla znajduje się żłobek i przedszkole z wykwalifikowaną, profesjonalną kadrą.Zakupy w Wola Parku? Spotkanie? Spacer czy rower? A może pobiegasz? Nie musisz wybierać raz na zawsze. Bo jak masz wszędzie blisko, codziennie możesz spędzać czas inaczej. Po prostu mieszkaj dobrze.Mieszkańcy osiedla mają dostęp do pełnej infrastruktury usług:-przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjów i liceów ogólnokształcących-Parku Wodnego Moczydło, kortów tenisowych, hali sportowej CWKS Legii i ZKS Olimpii-Centrum handlowo - rozrywkowego WOLA PARK (Auchan, Silver Screen i Fitness Club)-Urzędu Miasta Warszawa - gmina BemowoTrzy Korony to przestrzeń stworzona dla Ciebie! W Twoim mieście!Odkryj 3 powody, dla których warto zamieszkać na naszym Osiedlu:-Aktywny tryb życia- Trzy Korony łączą miejskie życie i rekreację. To 5 minut na zakupy i na basen. To autobusy i tramwaje, które nie tracą czasu na stanie w korkach.-Swoboda- dobrze zaprojektowane osiedle musi dawać poczucie wolności. Dzięki dużym, funkcjonalnym mieszkaniom możesz puścić wodze wyobraźni. Mieszkaj tak jak chcesz!-Bezpieczeństwo - właściwie zorganizowany monitoring oraz ogrodzone osiedle dające bezpieczeństwo Tobie i Twojej rodzinie.Zamieszkaj na warszawskim Bemowie - blisko Wola Parku.

Inwestycja Trzy Korony znajduje się na Górcach, ul. Zaborowska3/Grodkowska4/Grodkowska8 (6.1 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Archicom Polska S.A..

Inwestycja Trzy Korony została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2010 roku.

Cały projekt składa się z 280 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 6 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Trzy Korony pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 118 metrów kwadratowych w cenie od 5 722 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Archicom Polska S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2008 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2010 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 6 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 280 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 275 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Konstrukcja budynku
Żelbetowa.
Elewacja
Składa się z dominującej systemowej elewacji w technologii lekkiej-mokrej ( na styropianie), oraz na częściach parteru - kamienna z piaskowca .
Stolarka okienna
Drewniana z funkcją rozszczelnienia, wyposażona w napowietrzniki zgodnie z projektem, odpowiadająca standardowi np.: Sokółka , malowane lakierem odpornym na UV.
Drzwi zewnętrzne
Drzwi wejściowe do mieszkania o wymiarach w świetle ościeżnicy 90 x 200 cm - antywłamaniowe klasy C, 32 dB, odpowiadające standardowi Dierre.
Balkony
Loggie, balkony i tarasy wykończone terakotą lub gresem (w obu przypadkach materiał mrozoodporny) ułożonym na warstwach izolacji.
Posadzka
Zatarty na ostro podkład betonowy.
Ściany
Wykończone jednowarstwowym maszynowym tynkiem gipsowym.
Sufity
Wykończone jednowarstwowym maszynowym tynkiem gipsowym.
Parapety zewnętrzne
Z blachy stalowej powlekanej.
Parapety wewnętrzne
Z konglomeratu.
Instalacje
Instalacja elektryczna, instalacja c.o., instalacja wodna i kanalizacyjna, instalacja telefoniczna, telewizyjna, instalacja domofonowa.
Ogrzewanie
Z sieci miejskiej.
Wentylacja
W mieszkaniach dla pomieszczeń sanitarnych ( łazienka, W-C), garderoba i kuchnia lub pokój z aneksem kuchennym zaprojektowano wentylację hybrydową w systemie AERECO. Napływ powietrza grawitacyjny przez nawietrzaki okienne (okna dodatkowo z funkcją rozszczelnienia). Wyciąg poprzez kratki naścienne higrosterowane BXL w pomieszczeniach sanitarnych i kuchniach, i nasady kanałowe zlokalizowane na dachach. W kuchni znajdują się dodatkowo króćce wentylacyjne do kanałów wyrzutowych dające możliwość ( w gestii Klienta), podłączenia okapów kuchennych wyposażonych we własny wentylator.
Wyposażenie łazienki
Doprowadzone instalacje bez białego montażu.
Wyposażenie kuchni
Doprowadzone instalacje bez montażu urządzeń.
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne: Cena: 30000 zł.
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, plac zabaw, pomieszczenie rekreacyjne, teren ogrodzony.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, las.

Lokalizacja inwestycji Trzy Korony

Rozciągająca się u zachodnich granic Warszawy dzielnica Bemowo to miejsce zamieszkania ok. 116 tys. ludzi. Zabudowa mieszkaniowa jest dość zróżnicowana. Do architektury z okresu międzywojennego należą: skupisko domów jednorodzinnych Boernerowo oraz fragment miasta-ogrodu Stare Jelonki. Wysokie bloki występują na osiedlach: Lazurowa, Jelonki, Górczewska czy Nowe Bemowo. Z kolei Groty i Górce to tereny, na których obecnie rozwija się nowoczesne budownictwo. Charakterystycznymi miejscami Bemowa są obiekty wojskowe lub lotnicze: zabytkowe forty, Lotnisko Babice, Wojskowe Zakłady Lotnicze oraz Wojskowa Akademia Techniczna. Na lotnisku organizowane są widowiskowe o charakterze masowym, zaś zieloną strefę dzielnicy stanowi Park Leśny Bemowo. Dogodny dojazd do centrum umożliwiają: dobrze rozwinięta sieć dróg, linie autobusowe i tramwajowe, zaś za kilka lat - II linia metra. Do najważniejszych arterii należą ulice: Połczyńska, Górczewska oraz Powstańców Śląskich.

Komunikacja

Bemowo odznacza się dobrze rozwiniętą siecią ulic wewnętrznych oraz dogodną komunikacją z centrum miasta, do którego dojechać można za pomocą linii autobusowych i tramwajowych. W 2019 roku planowane jest oddanie II linii metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Trzy Korony mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 260 metrów od inwestycji Trzy Korony znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Grodkowska 51.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Trzy Korony znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne "Kangurek Hop" w odległości 100 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Trzy Korony składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 140 m znajduje się Carrefour Express, w odległości 220 m znajduje się Żabka, w odległości 430 m znajduje się GLOBI.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Trzy Korony w odległości 300 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 440 m znajduje się Boisko, w odległości 460 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie