Rozewska

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezArchicom Polska S.A.

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Rozewska dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
A.1.1
3
69,5 m²
1

Oferty specjalne

  • Promocja

    Tarcza ochronna Archicomu

    Pakiet wsparcia dla kupujących mieszkanie w czasie pandemii: dofinansowania zakupu, spłata rat kredytu nawet do 12 m-cy w przypadku utraty pracy, gwarancja najniższej ceny, najem lokalu nawet do 2 lat, lub ekstra premia za płatności gotówką.

    Kontakt z deweloperem

Nagrody i wyróżnienia w Rankingu Inwestycji

Opis Inwestycji

Rozewska

Inwestycja Rozewska to budynek mieszkalny wielorodzinny zrealizowany w Gdyni przy ul. Rozewskiej 9-11 w dzielnicy Chylonia. W budynku zaprojektowano 10 kondygnacji naziemnych i dwupoziomową halą garażową z 89 miejscami parkingowymi i 68 komórkami lokatorskimi.W budynku zostały wybudowane 74 mieszkania 2, 3 i 4 pokojowe o powierzchni od 48,7 do 107m2. Do mieszkań położonych na parterze od strony południowej zaprojektowano ogródki, a z mieszkań na wyższych kondygnacjach rozpościera się piękny widok na miasto, Trójmiejski Park Krajobrazowy oraz od 6 piętra na baseny portowe. Od strony południowej powstały na terenie osiedla strefa fitness i odpoczynku oraz osiedlowy plac zabaw.Najważniejsze atuty inwestycji:1. Nowoczesna architektura i piękne widoki z mieszkań.2. Strefa fitness i odpoczynku.3. Osiedlowy plac zabaw.4. 150 m od Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.5. Rozbudowana sieć komunikacji miejskiej.6. Bliskość terenów rekreacji - jeziora i morza.7. Duże tarasy i ogródki do 200 metrów.Inwestycja zakończona. Budynek uzyskał pozwolenie na użytkowanie 26 marca 2019 roku.

Inwestycja Rozewska znajduje się na Chyloni, ul. Rozewska 9-11 (5.3 km od centrum Gdyni), została zrealizowana przez dewelopera Archicom Polska S.A..

Inwestycja Rozewska została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 74 nowych mieszkań. Budynek posiada 10 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Rozewska pozostało na sprzedaż 1 mieszkanie o powierzchni 70 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 70 m2 (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Archicom Polska S.A. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne (89 miejsc)

W inwestycji znajduje się 68 komórek lokatorskich.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 10 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 74 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon.
Komórki lokatorskie:posiada (68).
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (89 miejsc).
Udogodnienia: plac zabaw, internet, TV kablowa, winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne jest 1 mieszkanie.
Powierzchnie mieszkań: 70 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 3-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Rozewska

Chylonia to największa dzielnica Gdyni pod względem liczby ludności: mieszka tu około 25 300 osób. Zajmuje powierzchnię prawie 4 kilometrów kwadratowych. Gęstość zaludnienia należy do najwyższych w Gdyni i wynosi 6 381 osób na kilometr kwadratowy (według danych z końca 2011 roku). Zabudowę Chyloni stanowią przede wszystkim bloki i domy jednorodzinne. Największym terenem rekreacyjnym jest park Kiloński, w którym wyznaczono alejki spacerowe, ścieżki rowerowe, trzy boiska i place zabaw. Z dzielnicą sąsiadują lasy Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Do największych zalet mieszkania na Chyloni należą dobrze rozwinięta infrastruktura usługowa i bliskość Śródmieścia.

Komunikacja

Dzięki bliskości Śródmieścia komunikacja z centrum jest bardzo dobra. Po Chyloni jeżdżą autobusy i trolejbusy. Z przystanku Chylonia-Centrum do dworca głównego można dojechać w 14 minut. W dzielnicy są dwie stacje kolejowe: Gdynia-Chylonia i Gdynia-Leszczynki. Pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej z Gdyni-Chyloni do Gdyni Głównej docierają w 9 minut.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Rozewska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 170 metrów od inwestycji Rozewska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Rozewska.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Rozewska znajduje się się 9 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne Świat Smyka w odległości 150 m, Szkoła Podstawowa nr 40 w odległości 260 m, Punkt Przedszkolny Gaja w odległości 260 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Rozewska jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Klinika/Przychodnia w odległości 510 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Rozewska składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 160 m znajduje się Sklep spożywczo-monopolowy OLA, w odległości 160 m znajduje się Ciastkarnia Mirosław Renka S.C., w odległości 180 m znajduje się Sklep z warzywami.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Rozewska w odległości 330 m znajduje się Boisko, w odległości 370 m znajduje się Boisko, w odległości 380 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.08.2017

Data aktualizacji: 20.04.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie