Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje o powierzchni 43,9 m²

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Archicom Polska S.A.

Cena: 302 979 zł

Rata kredytu wynosi 1360 zł miesięcznie, 

Powierzchnia
44 m²
Pokoje
2
Piętro
1

Termin oddania

1 kw. 2020

Zobacz rzut

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:10-2/1/2
Ceny mieszkań: 302 979 zł6 900 zł/m²
Liczba kondygnacji:1 poziom.
Pokoje:2 pokoje.
Powierzchnia:44 m²
Realizacja inwestycjirozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Kuchnia:zamknięta kuchnia.
Łazienki:1 łazienka.
Wysokość pomieszczeń:od 260 do 301 cm wysokości.
Piętro:1 piętro
Miejsca postojowe:dostępne są:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Komórki lokatorskie:dostępne.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:informacja u dewelopera.
Inwestycja:mieszkanie znajduje się w inwestycji Przylesie Marcelin IV, w której dostępnych jest jeszcze 12 podobnych ofert.

Opis oferty

Nowe 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 44 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Przylesie Marcelin IV przy ulicy na Junikowie, ul. Jeleniogórska (5.6 km od centrum Poznania). Inwestycja jest realizowana przez dewelopera Archicom Polska S.A..

Cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych w których łącznie znajduje się 170 nowych mieszkań, na sprzedaż pozostaje 30 o powierzchni od 44 do 103 m², w budynkach jest 5 kondygnacji naziemnych oraz 1 podziemna. Inwestycja Przylesie Marcelin IV jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu 10-2/1/2 znajduje się na 1 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają od 260 do 301 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 2 pokoje, kuchnia jest zamknięta, jest 1 łazienka. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Archicom Polska S.A. przewidział: miejsca postojowe podziemne oraz miejsca postojowe naziemne.

Cena ofertowa mieszkania wynosi 302 979 zł (6 900 zł/m²).

Przylesie Marcelin to nowoczesne osiedle, które powstaje na poznańskim Grunwaldzie, nieopodal Lasku Marcelińskiego. Możesz tutaj odpocząć blisko natury lub aktywnie spędzić czas, niezależnie od tego, czy jesteś miłośnikiem joggingu, czy jazdy konnej. Doskonale skomunikowane osiedle sprawi, ze dojazd do pracy i szkoły stanie się przyjemnością, a cel Twojej podróży będzie zawsze na wyciągnięcie ręki.Mieszkaj wygodnie. Postaw na nowoczesna architekturę, która przyciąga eleganckim stylem. Przylesie Marcelin to przestronne i doskonale nasłonecznione mieszkania, to przestrzeń, którabędzie odpowiedzią na wszystkie Twoje potrzeby.Duże okna pozwolą pełniej cieszyć się naturalnym światłem i zaprosić przyrodę do wnętrza nowego mieszkania. Ustawne przestrzenie umożliwią dogodna, dopasowana do indywidualnych potrzeb aranżacje.Osiedle jest przyjazne dzieciom. Zadbaliśmy o bezpieczne place zabaw z miękką nawierzchnia i urządzeniami dla dzieci.W ramach IV etapu Osiedla Przylesie Marcelin powstają dwa 4-piętrowe budynki, w których zaprojektowano łącznie 170 funkcjonalnych mieszkań o powierzchniach od 27 do 102 m2. Wszystkie lokale będą posiadały balkony lub tarasy. Dla wygody mieszkańców budynki obsługiwane będą przez 6 cichobieżnych wind, a w podziemnej hali garażowej powstaną miejsca parkingowe, boksy i komórki lokatorskie oraz rowerownie. Zaprojektowane zostały również zewnętrzne miejsca postojowe. Inwestycja realizowana jest z zachowaniem najwyższych standardów.Osiedle jest ogrodzone oraz przystosowane do monitoringu.Dodatkowo, na parterze budynku od ul. Jeleniogórskiej znajdować się będą lokale usługowe.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Przylesie Marcelin IV, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 12 podobnych nowych mieszkań.

Lokalizacja inwestycji Przylesie Marcelin IV

Grunwald to leżąca na zachodzie miasta dzielnica Poznania o powierzchni 36 km kw i populacji 125 tys. mieszkańców. Dzielnica zamyka się w ulicach Skórzewskiej, Bukowskiej, Kolejowej i Leszczyńskiej. Dzielnicę z południowego zachodu na północy wschód przedziela ul. Głogowska, za miastem przechodząca w drogę krajową E261. Na terenie Grunwaldu krzyżuje się z nią droga europejska E30. Dzielnica ma własną szkołę wyższą – to Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa. Jest stąd również blisko do Portu Lotniczego Poznań-Ławica, który zaczyna się tuż za północną granicą. Dzielnica ma też dobry dostęp do opieki zdrowotnej dzięki dwóm szpitalom klinicznym, prywatnej lecznicy (Certus), 60 aptekom, 15 przychodniom i gabinetom lekarskim. Fani sportu docenią Arenę Poznań i stadion INEA a także Lasek Marceliński, idealny do uprawiania joggingu czy nordic walkingu. Na terenie dzielnicy są też dwa kina.

Komunikacja

Na terenie Grunwaldu krzyżują się ze sobą droga krajowa E261 i droga europejska E30. W odległości ok. 50 m na północ zaczyna się Port Lotniczy Poznań-Ławica. Dodając do tego liczne tramwaje i autobusy kursujące po dzielnicy Grunwald, otrzymujemy świetnie skomunikowane nie tylko z pozostałymi dzielnicami miasta miejsce.

W odległości 250 metrów od inwestycji Przylesie Marcelin IV znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Budziszyńska (1:BUDZ02).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Przylesie Marcelin IV znajduje się 10 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 38 w odległości 700m, Przedszkole nr 28 w odległości 1050m, Szkoła Podstawowa nr 7 w odległości 1050m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 250 m znajduje się DORFARM SP.J. KLUCZYŃSKA D., w odległości 300 m znajduje się VIOLA. APTEKA. SZWARCZYŃSKA V., MGR, w odległości 550 m znajduje się PRZY PASAŻU. APTEKA.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 400 m znajduje się EPIFANIA. ŚWIECKI RUCH MISYJNY. ZBÓR. DOM MODLITWY, w odległości 550 m znajduje się Polska Akademia Nauk. Instytut Fizyki Molekularnej - Biblioteka, w odległości 1000 m znajduje się ZARI.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 450 m znajduje się Korty tenisowe Joppol, w odległości 900 m znajduje się Wielkopolski Klub Paintballowy, w odległości 1350 m znajduje się MMA POZNAŃ. JÓŹWIAK P..

Data publikacji: 09.05.2018

Data aktualizacji: 08.07.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie