Przylesie Marcelin Etap II A

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezArchicom Polska S.A.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 586 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Przylesie Marcelin IV(0.1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Poznań, Grunwald, Junikowo, ul. Jeleniogórska (5.6 km od centrum Poznania)
  Ceny od: 6 384/m2
  Przylesie Marcelin IV
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 3
  Powierzchnia: 70 - 74 m2
  Liczba pokoi: 3
  Archicom Polska S.A.
 • Przylesie Marcelin IIB(0.1 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Poznań, Grunwald, Junikowo, ul. Jeleniogórska (5.5 km od centrum Poznania)
  Ceny od: 6 887 netto/m2
  Przylesie Marcelin IIB
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 128
  Powierzchnia: 30 - 99 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Dla inwestora 68 ofert
  Archicom Polska S.A.
 • Jeleniogórska(0.2 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Poznań, Grunwald, Junikowo, ul. Jeleniogórska (5.4 km od centrum Poznania)
  Ceny od: 7 132 brutto/m2
  Jeleniogórska
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 144
  Powierzchnia: 37 - 100 m2
  Liczba pokoi: 1 - 5
  Dla inwestora 34 oferty
  Jakon Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Przylesie Marcelin Etap II A

Poznań - OSIEDLE 'PRZYLESIE MARCELIN' (ETAP II A)Lokalizacja: Poznań - ul. Jeleniogórska 1/3FTermin realizacji: III kwartał 2015 r. - INWESTYCJA ZAKOŃCZONAPrzylesie Marcelin to kameralne osiedle które powstaje na poznańskim Grunwaldzie - nieopodal Lasku Marcelińskiego,miejsca wypoczynku i aktywnego spędzania czasu – dla Ciebie i Twojej rodziny. Jednocześnie łatwy dostęp do komunikacji miejskiej umożliwia wygodne i szybkie dotarcie do centrum.Całość inwestycji wykonywana jest z najwyższej jakości materiałów, w nowoczesnym i eleganckim stylu tak, aby zapewnić przyszłym mieszkańcom komfort i zadowolenie na długie lata. Starannie zaplanowana i wykonana mała architektura ciekawie organizuje przestrzeń, nadając jej funkcjonalny charakter. Do wyłącznej dyspozycji mieszkańców oddajemy przepełnione zielenią tereny ozdobione kwietnikami oraz ławeczkami dla spacerujących, a dla najmłodszych przygotowaliśmy bezpieczny i nowoczesny plac zabaw.W ramach etapu II A powstaŁ pięciokondygnacyjny budynek ze 133 mieszkaniami o powierzchniach od 25 do 104 m2. Wszystkie lokale posiadają balkony lub tarasy a dla komfortu przyszłych mieszkańców budynek obsługiwany jest przez 5 wind. W kondygnacji podziemnej znajduje się: hala garażowa, boksy lokatorskie oraz komórki lokatorskie. Wybrane mieszkania spełniają kryteria rządowego programu Mieszkanie Dla Młodych.W SPRZEDAZY RÓWNIEŻ OSTATNIE MIESZKANIA Z I ETAPUMIESZKANIA GOTOWE DO ODBIORUW ramach etapu I zrealizowane zostały:- APARTAMENTY PRZYLESIE MARCELIN: 4 budynki o trzech kondygnacja naziemnych (16 mieszkań, w sprzedaży ostatnie 3 mieszkania)- 2 budynki o czterech kondygnacjach naziemnych (82 mieszkania, całość sprzedana)- 1 budynek o pięciu kondygnacjach naziemnych (138 mieszkań, w sprzedaży ostatnie mieszkanie)ZAPRASZAMY DO BIURA OBSŁUGI KLIENTAmLocum S.A.ul. Jeleniogórska 1/3poniedziałek - czwartek: od 9.00 do 17.00piątek: od 8:00 do 16:00

Inwestycja Przylesie Marcelin Etap II A znajduje się na Junikowie, ul. Jeleniogórska 1/ 3 (5.6 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez dewelopera Archicom Polska S.A..

Inwestycja Przylesie Marcelin Etap II A została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 133 nowych mieszkań. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Przylesie Marcelin Etap II A pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 104 metrów kwadratowych w cenie od 5 700 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Archicom Polska S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (100 miejsc)

W inwestycji znajdują się 132 komórki lokatorskie - komórki lokatorskie w cenie 2.000 zł / m2 - przypisane do wybranych mieszkań jako lokal przynależny, wliczona w cenę mieszkania - boksy lokatorskie w cenie 3.000 - 5.000 zł brutto za sztukę w zależności od powierzchni - na osobnej księdze wieczystej jako udział w hali garażowej.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2015 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 133 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 300 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada (132): - komórki lokatorskie w cenie 2.000 zł / m2 - przypisane do wybranych mieszkań jako lokal przynależny, wliczona w cenę mieszkania - boksy lokatorskie w cenie 3.000 - 5.000 zł brutto za sztukę w zależności od powierzchni - na osobnej księdze wieczystej jako udział w hali garażowej.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (100 miejsc): Możliwość wykupienia miejsca w hali garażowej w kwocie 24.000-26.000 zł brutto - na osobnej księdze wieczystej jako udział w hali garażowej..
Udogodnienia: plac zabaw, pomieszczenie rekreacyjne, monitoring, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las.

Lokalizacja inwestycji Przylesie Marcelin Etap II A

Grunwald, ul. Jeleniogórska 1/3 F

Grunwald to leżąca na zachodzie miasta dzielnica Poznania o powierzchni 36 km kw i populacji 125 tys. mieszkańców. Dzielnica zamyka się w ulicach Skórzewskiej, Bukowskiej, Kolejowej i Leszczyńskiej. Dzielnicę z południowego zachodu na północy wschód przedziela ul. Głogowska, za miastem przechodząca w drogę krajową E261. Na terenie Grunwaldu krzyżuje się z nią droga europejska E30. Dzielnica ma własną szkołę wyższą – to Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa. Jest stąd również blisko do Portu Lotniczego Poznań-Ławica, który zaczyna się tuż za północną granicą. Dzielnica ma też dobry dostęp do opieki zdrowotnej dzięki dwóm szpitalom klinicznym, prywatnej lecznicy (Certus), 60 aptekom, 15 przychodniom i gabinetom lekarskim. Fani sportu docenią Arenę Poznań i stadion INEA a także Lasek Marceliński, idealny do uprawiania joggingu czy nordic walkingu. Na terenie dzielnicy są też dwa kina.

Komunikacja

Na terenie Grunwaldu krzyżują się ze sobą droga krajowa E261 i droga europejska E30. W odległości ok. 50 m na północ zaczyna się Port Lotniczy Poznań-Ławica. Dodając do tego liczne tramwaje i autobusy kursujące po dzielnicy Grunwald, otrzymujemy świetnie skomunikowane nie tylko z pozostałymi dzielnicami miasta miejsce.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Przylesie Marcelin Etap II A mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 110 metrów od inwestycji Przylesie Marcelin Etap II A znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Budziszyńska.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Przylesie Marcelin Etap II A znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkola Wszystkie Skarby Mamy w odległości 290 m, Przedszkole nr 38 w odległości 550 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Przylesie Marcelin Etap II A składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 250 m znajduje się ABC, w odległości 340 m znajduje się Społem, w odległości 350 m znajduje się Warzywa, owoce, zdrowa żywność.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Przylesie Marcelin Etap II A w odległości 130 m znajduje się Boisko, w odległości 240 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 260 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012

Data aktualizacji: 29.10.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie