Osiedle Nowe Dąbie II

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Archicom Polska S.A.

Ceny od: 5 528 zł netto/m2

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Osiedle Nowe Dąbie II dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena (netto)
A-LU-1
83,1 m²
Parter
459 415 zł5 528 zł/m²

Zobacz inne etapy inwestycji Osiedle Nowe Dąbie II

Opis Inwestycji

Osiedle Nowe Dąbie II jest kontynuacją nagrodzonego w konkursie "Kraków - mój dom" Osiedla Nowe Dąbie I, określonego przez znanego urbanistę prof. Witolda Cęckiewicza jako "świetny zespół mieszkaniowy, który poza dobrze, funkcjonalnie rozwiązanymi mieszkaniami ma też zrealizowane z dużą pieczołowitością otoczenie".Osiedle powstaje przy ul. Dąbskiej, pomiędzy aleją Jana Pawła II i aleją Pokoju - dzięki czemu jest dobrze skomunikowane zarówno z centrum jak i innymi częściami Krakowa. Jest to świetne miejsce dla tych, którzy nie lubią tracić czasu na dojazdy - w bliskiej okolicy znajdują się szkoły, przedszkola, Centrum handlowo-rozrywkowe Kraków Plaza, Park Lotników Polskich.W ramach Osiedla Nowe Dąbie II realizowane są dwa budynki (D i C) sześcio- i trzykondygnacyjne z windami. Powstaną tu 252 lokale mieszkalne i 25 lokali handlowo - usługowych.

Inwestycja Osiedle Nowe Dąbie II znajduje się na Grzegórzkach, ul. Szenwalda/Dąbska (2.8 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Archicom Polska S.A..

Inwestycja Osiedle Nowe Dąbie II została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Nowe Dąbie II pozostało na sprzedaż 1 lokal użytkowy o powierzchni 83 metrów kwadratowych w cenie od 5 528 zł za metr kwadratowy.

Deweloper Archicom Polska S.A. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 6 budynków.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 3 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne: Cena: 25000 zł.
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępne jest 1 lokal użytkowy.
Powierzchnie lokali użytkowych: 83 m2.
Ceny lokali użytkowych (netto):
  • kształtują się na poziomie 459 415 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 5 528 zł/m².
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Nowe Dąbie II

Grzegórzki to dzielnica II Krakowa. Leży w centralnej części miasta, a jej powierzchnia wynosi 584,52 ha. Teren zamieszkuje 29 230 osób. Grzegórzki należą do miasta od 1910r. Wcześniej były podmiejską wsią, w której na przełomie XIX i XXw. nastąpił intensywny rozwój przemysłowy. Dziś dzielnica dzieli się na Grzegórzki Stare i Nowe. Jak wskazuje nazwa, w pierwszej części znajdują się głównie starsze nieruchomości, w tym willowe osiedle oficerskie przypominające o mieszczących się tu niegdyś koszarach. W drugiej części znaleźć można współczesne zabudowania mieszkalne, a wśród nich atrakcyjne apartamentowce. Na Grzegórzkach zlokalizowane są siedziby 4 szkół wyższych, w tym Uniwersytetu Ekonomicznego. Działa tu Śródmiejska Biblioteka Publiczna. W wolnych chwilach mieszkańcy mogą odwiedzić - będący atrakcją na skalę krajową - Ogród Botaniczny Uniwersytetu Jagiellońskiego lub wybrać się do jednego z okolicznych domów kultury. Grzegórzki mają dobre połączenie z pozostałymi dzielnicami Krakowa. Przechodzi przez nie droga wojewódzka nr 776, a do tego regularnie kursują linie autobusowe i tramwajowe.

Komunikacja

Przez Grzegórzki przebiega droga wojewódzka nr 776. Kursują tu również linie autobusowe i tramwajowe, dzięki którym dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum oraz pozostałymi częściami Krakowa.

W odległości 250 metrów od inwestycji Osiedle Nowe Dąbie II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Wieczysta.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Nowe Dąbie II znajduje się 20 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne "Kącik Świata" w odległości 400m, Szkoła Podstawowa nr 114 w odległości 500m, Zespół Szkół Inżynierii Środowiska i Melioracji w odległości 550m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 1100 m znajduje się IMED24 S.A., w odległości 1150 m znajduje się PRZY KRYNICZNEJ. APTEKA. SIKORA A., w odległości 1250 m znajduje się LEK-POL. APTEKA.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 400 m znajduje się PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA PW. ŚW. BRATA ALBERTA, w odległości 1000 m znajduje się PARAFIE RZYMSKOKATOLICKIE PARAFIA ŚW. STANISŁAWA BISKUPA-MĘCZENNIKA DĄBIE, w odległości 1100 m znajduje się Krakowski Teatr Uliczny Scena Kalejdoskop.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 500 m znajduje się GTX Training Fitness Club, w odległości 700 m znajduje się Dąbski Klub Sportowy, w odległości 750 m znajduje się STREFA RUCHU.

Data publikacji: 01.10.2015

Data aktualizacji: 17.09.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie