Osiedle Nowe Dąbie I

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezArchicom Polska S.A.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 460 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Zobacz inne etapy inwestycji Osiedle Nowe Dąbie I

Najbliższe inwestycje

 • Lema 2(0.1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Czyżyny, ul. Lema (2.9 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 8 500 brutto/m2
  Lema 2
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 53
  Powierzchnia: 39 - 121 m2
  Liczba pokoi: 2 - 5
  Wawel Service Sp. z o.o.
 • W Parku Lotników(0.2 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Czyżyny, ul. Lema 5 (3 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 9 150/m2
  W Parku Lotników
  Termin oddania: 1 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 35
  Powierzchnia: 45 - 81 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Grupa Matejek
 • Na Dąbiu(0.2 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Grzegórzki, ul. Dąbskiej 20 (2.9 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 7 800/m2
  Na Dąbiu
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 117
  Powierzchnia: 33 - 103 m2
  Liczba pokoi: 2 - 5
  Caba Development

Opis Inwestycji

Osiedle Nowe Dąbie I to nowoczesny kompleks mieszkaniowy składający się z dwóch wielorodzinnych budynków (A i B). Ogromnym atutem tej Inwestycji jest lokalizacja – kompleks powstał pomiędzy aleją Jana Pawła II i aleją Pokoju, w odległości 4 km od Rynku Głównego. Dzięki komunikacji miejskiej (m.in. 5 linii tramwajowych) oraz dogodnej siatce dróg i bliskości ważnych węzłów komunikacyjnych, dojazd do Centrum trwa ok. 15 minut. W bliskiej okolicy znajdują się szkoły, przedszkola, funkcjonuje sieć małych sklepów i punktów usługowych oraz Centrum handlowo-rozrywkowe Kraków Plaza. Aktywny wypoczynek umożliwiają znajdujące się w sąsiedztwie: Park Lotników Polskich z Ogrodem Doświadczeń im. Stanisława Lema – pierwszym parkiem edukacyjnym w Polsce,  czy też liczne trasy spacerowe i ścieżki  rowerowe (między innymi Szlak Bursztynowy – międzynarodowa: polsko-słowacko-węgierska trasa rowerowa). Zrealizowane budynki to pierwszy z dwóch etapów inwestycji. W ramach tego etapu wybudowanych zostało 198 mieszkań o powierzchni użytkowej od 38 m2 do 126 m2 oraz 27 lokali usługowych o powierzchni użytkowej od 32 m2 do 101 m2. Pod budynkami są garaże wielostanowiskowe. Niektóre mieszkania zlokalizowane  na parterze posiadają indywidualne ogródki.  Budynki są wykonane z wysokiej jakości materiałów wykończeniowych. Na terenie osiedla powstały alejki spacerowe i plac zabaw dla dzieci.

Inwestycja Osiedle Nowe Dąbie I znajduje się na Grzegórzkach, ul. Szenwalda/Dąbska (2.8 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Archicom Polska S.A..

Inwestycja Osiedle Nowe Dąbie I została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 225 nowych mieszkań. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Nowe Dąbie I pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Archicom Polska S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2013 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 225 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Nowe Dąbie I

Grzegórzki to dzielnica II Krakowa. Leży w centralnej części miasta, a jej powierzchnia wynosi 584,52 ha. Teren zamieszkuje 29 230 osób. Grzegórzki należą do miasta od 1910r. Wcześniej były podmiejską wsią, w której na przełomie XIX i XXw. nastąpił intensywny rozwój przemysłowy. Dziś dzielnica dzieli się na Grzegórzki Stare i Nowe. Jak wskazuje nazwa, w pierwszej części znajdują się głównie starsze nieruchomości, w tym willowe osiedle oficerskie przypominające o mieszczących się tu niegdyś koszarach. W drugiej części znaleźć można współczesne zabudowania mieszkalne, a wśród nich atrakcyjne apartamentowce. Na Grzegórzkach zlokalizowane są siedziby 4 szkół wyższych, w tym Uniwersytetu Ekonomicznego. Działa tu Śródmiejska Biblioteka Publiczna. W wolnych chwilach mieszkańcy mogą odwiedzić - będący atrakcją na skalę krajową - Ogród Botaniczny Uniwersytetu Jagiellońskiego lub wybrać się do jednego z okolicznych domów kultury. Grzegórzki mają dobre połączenie z pozostałymi dzielnicami Krakowa. Przechodzi przez nie droga wojewódzka nr 776, a do tego regularnie kursują linie autobusowe i tramwajowe.

Komunikacja

Przez Grzegórzki przebiega droga wojewódzka nr 776. Kursują tu również linie autobusowe i tramwajowe, dzięki którym dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum oraz pozostałymi częściami Krakowa.

W odległości 200 metrów od inwestycji Osiedle Nowe Dąbie I znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Wieczysta.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Nowe Dąbie I znajduje się 20 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne "Kącik Świata" w odległości 400m, Szkoła Podstawowa nr 114 w odległości 450m, Zespół Szkół Inżynierii Środowiska i Melioracji w odległości 500m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 1100 m znajduje się IMED24 S.A., w odległości 1150 m znajduje się PRZY KRYNICZNEJ. APTEKA. SIKORA A., w odległości 1250 m znajduje się ANEMED SP. Z O.O. NZOZ.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 400 m znajduje się FM BANK S.A. ODDZIAŁ, w odległości 450 m znajduje się AP Kraków, w odległości 500 m znajduje się PKO BANK POLSKI. BANKOMAT.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 500 m znajduje się GTX Training Fitness Club, w odległości 750 m znajduje się Dąbski Klub Sportowy, w odległości 750 m znajduje się STREFA RUCHU.

Data publikacji: 03.08.2012

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie