Osiedle Nowe Dąbie I

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Archicom Polska S.A.

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.
Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

UWAGA!

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 650 mieszkań w najbliższej okolicy! Zobacz wszystkie

Zobacz inne etapy inwestycji Osiedle Nowe Dąbie I

Osiedle Nowe Dąbie II

Inwestycja Osiedle Nowe Dąbie II znajduje się na Grzegórzkach, ul. Szenwalda/Dąbska (2,8 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Archicom Polska S.A.. Inwestycja Osiedle Nowe Dąbie II została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku. Inwestycja składa się z 6 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajdują się 252 lokale mieszkalne o powierzchniach od 54 do 55 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Kraków, Grzegórzki, ul. Szenwalda/Dąbska (2,8 km od centrum Krakowa)
Ceny od: 6 700 zł/m2

Inwestycja polecana

Osiedle Nowe Dąbie II
 • Gotowe do zamieszkania
 • Powierzchnia: 54 - 55 m2
 • Liczba pokoi: 2
Archicom Polska S.A.
Inwestycja sprzedana

Osiedle Nowe Dąbie II

Inwestycja z lokalami użytkowymi Osiedle Nowe Dąbie II znajduje się na Grzegórzkach, ul. Szenwalda/Dąbska (2,8 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Archicom Polska S.A.. Inwestycja Osiedle Nowe Dąbie II została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku. Inwestycja składa się z 6 budynków, w których łącznie znajduje się None lokal użytkowy o powierzchniach od 62 do 83 m2. Budynki posiadają do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Kraków, Grzegórzki, ul. Szenwalda/Dąbska (2,8 km od centrum Krakowa)
Ceny od: 5 528 zł netto/m2

Inwestycja polecana

Osiedle Nowe Dąbie II
 • Gotowe do zamieszkania
 • Liczba lokali użytkowych: 2
 • Powierzchnia: 62 - 83 m2
Archicom Polska S.A.
Lokale użyt. spełniające kryteria

Najbliższe inwestycje

Lema 2 (98 m dalej)

Inwestycja Lema 2 znajduje się na Czyżynach, ul. Lema (2,9 km od centrum Krakowa), jest realizowana przez dewelopera Wawel Service Sp. z o.o.. Inwestycja Lema 2 jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 96 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 39 do 121 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Kraków, Czyżyny, ul. Lema (2,9 km od centrum Krakowa)
Ceny od: 8 000 zł/m2

Inwestycja polecana

Lema 2
 • Termin oddania: 1 kw. 2021
 • Liczba mieszkań: 52
 • Powierzchnia: 39 - 121 m2
 • Liczba pokoi: 2 - 4
Wawel Service Sp. z o.o.
Mieszkania spełniające kryteria

W Parku Lotników (190 m dalej)

Inwestycja W Parku Lotników znajduje się na Czyżynach, ul. Lema 5 (3 km od centrum Krakowa), jest realizowana przez dewelopera Grupa Matejek. Inwestycja W Parku Lotników jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 100 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 45 do 84 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Kraków, Czyżyny, ul. Lema 5 (3 km od centrum Krakowa)
Ceny od: 8 650 zł/m2

Inwestycja polecana

W Parku Lotników
 • Termin oddania: 1 kw. 2020
 • Liczba mieszkań: 71
 • Powierzchnia: 45 - 84 m2
 • Liczba pokoi: 2 - 4
Grupa Matejek
Mieszkania spełniające kryteria

Dąbska Street- III etap (280 m dalej)

Inwestycja Dąbska Street- III etap znajduje się na Grzegórzkach, ul. Dąbska (3 km od centrum Krakowa), jest realizowana przez dewelopera Dasta Invest Sp. z o.o.. Inwestycja Dąbska Street- III etap jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 177 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 35 do 98 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Kraków, Grzegórzki, ul. Dąbska (3 km od centrum Krakowa)
Ceny od: 8 950 zł/m2

Inwestycja polecana

Dąbska Street- III etap
 • Termin oddania: 1 kw. 2021
 • Liczba mieszkań: 122
 • Powierzchnia: 35 - 98 m2
 • Liczba pokoi: 2 - 5
Dasta Invest Sp. z o.o.
Mieszkania spełniające kryteria

Osiedle Nowe Dąbie I to nowoczesny kompleks mieszkaniowy składający się z dwóch wielorodzinnych budynków (A i B). Ogromnym atutem tej Inwestycji jest lokalizacja – kompleks powstał pomiędzy aleją Jana Pawła II i aleją Pokoju, w odległości 4 km od Rynku Głównego. Dzięki komunikacji miejskiej (m.in. 5 linii tramwajowych) oraz dogodnej siatce dróg i bliskości ważnych węzłów komunikacyjnych, dojazd do Centrum trwa ok. 15 minut. W bliskiej okolicy znajdują się szkoły, przedszkola, funkcjonuje sieć małych sklepów i punktów usługowych oraz Centrum handlowo-rozrywkowe Kraków Plaza. Aktywny wypoczynek umożliwiają znajdujące się w sąsiedztwie: Park Lotników Polskich z Ogrodem Doświadczeń im. Stanisława Lema – pierwszym parkiem edukacyjnym w Polsce,  czy też liczne trasy spacerowe i ścieżki  rowerowe (między innymi Szlak Bursztynowy – międzynarodowa: polsko-słowacko-węgierska trasa rowerowa). Zrealizowane budynki to pierwszy z dwóch etapów inwestycji. W ramach tego etapu wybudowanych zostało 198 mieszkań o powierzchni użytkowej od 38 m2 do 126 m2 oraz 27 lokali usługowych o powierzchni użytkowej od 32 m2 do 101 m2. Pod budynkami są garaże wielostanowiskowe. Niektóre mieszkania zlokalizowane  na parterze posiadają indywidualne ogródki.  Budynki są wykonane z wysokiej jakości materiałów wykończeniowych. Na terenie osiedla powstały alejki spacerowe i plac zabaw dla dzieci.

Inwestycja Osiedle Nowe Dąbie I znajduje się na Grzegórzkach, ul. Szenwalda/Dąbska (2,8 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Archicom Polska S.A..

Inwestycja Osiedle Nowe Dąbie I została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 225 nowych mieszkań . Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Nowe Dąbie I pozostało na sprzedaż 0 mieszkań .

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Archicom Polska S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne.

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2013 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji: budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań: cała inwestycja składa się z 225 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń: informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe: nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie: nie przewidziano
Miejsca postojowe: w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: informacja u dewelopera.
Przyroda: informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Nowe Dąbie I

Grzegórzki to dzielnica II Krakowa. Leży w centralnej części miasta, a jej powierzchnia wynosi 584,52 ha. Teren zamieszkuje 29 230 osób. Grzegórzki należą do miasta od 1910r. Wcześniej były podmiejską wsią, w której na przełomie XIX i XXw. nastąpił intensywny rozwój przemysłowy. Dziś dzielnica dzieli się na Grzegórzki Stare i Nowe. Jak wskazuje nazwa, w pierwszej części znajdują się głównie starsze nieruchomości, w tym willowe osiedle oficerskie przypominające o mieszczących się tu niegdyś koszarach. W drugiej części znaleźć można współczesne zabudowania mieszkalne, a wśród nich atrakcyjne apartamentowce. Na Grzegórzkach zlokalizowane są siedziby 4 szkół wyższych, w tym Uniwersytetu Ekonomicznego. Działa tu Śródmiejska Biblioteka Publiczna. W wolnych chwilach mieszkańcy mogą odwiedzić - będący atrakcją na skalę krajową - Ogród Botaniczny Uniwersytetu Jagiellońskiego lub wybrać się do jednego z okolicznych domów kultury. Grzegórzki mają dobre połączenie z pozostałymi dzielnicami Krakowa. Przechodzi przez nie droga wojewódzka nr 776, a do tego regularnie kursują linie autobusowe i tramwajowe.

Komunikacja

Przez Grzegórzki przebiega droga wojewódzka nr 776. Kursują tu również linie autobusowe i tramwajowe, dzięki którym dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum oraz pozostałymi częściami Krakowa. W odległości 200 metrów od inwestycji Osiedle Nowe Dąbie I znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Wieczysta.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Nowe Dąbie I znajduje się 20 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne "Kącik Świata" w odległości 400 m, Szkoła Podstawowa nr 114 w odległości 450 m, Zespół Szkół Inżynierii Środowiska i Melioracji w odległości 500 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 1 100 m IMED24 S.A., w odległości 1 150 m PRZY KRYNICZNEJ. APTEKA. SIKORA A., w odległości 1 250 m ANEMED SP. Z O.O. NZOZ.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: FM BANK S.A. ODDZIAŁ w odległości 400 m, AP Kraków w odległości 450 m, PKO BANK POLSKI. BANKOMAT w odległości 500 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: GTX Training Fitness Club w odległości 500 m, Dąbski Klub Sportowy w odległości 750 m, STREFA RUCHU w odległości 750 m.

Data publikacji: 03 sierpnia 2012 10:20

Data aktualizacji: 24 listopada 2017 13:21

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie

Nie masz czasu przeglądać wszystkich ofert?
Powiedz nam, jakiego mieszkania szukasz, a my znajdziemy je dla Ciebie.

Etap 1 z 3

Wybierz lokalizację

Liczba pokoi, która mnie interesuje:

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5+

Twój maksymalny budżet

Wiadomości powiązane z Archicom Polska S.A.

Archicom: dynamiczny rozwój i rekordowy zysk netto Grupy w 2017 r.

Archicom: dynamiczny rozwój i rekordowy zysk netto Grupy w 2017 r.

Jakie mieszkania najchętniej kupowali wrocławianie w 2017 roku?

Jakie mieszkania najchętniej kupowali wrocławianie w 2017 roku?

I jeszcze jeden, i jeszcze raz… czyli deweloperskiej euforii ciąg dalszy

I jeszcze jeden, i jeszcze raz… czyli deweloperskiej euforii ciąg dalszy