Osiedle Łąkowa

- Gotowe mieszkania w samym sercu Łodzi

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Archicom Polska S.A.

Ceny od: 5 375 zł/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Osiedle Łąkowa dostępnych jest 10 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
A 2/1/2/3a
3
68,12 m²
1
A 2/2/3/3a
3
67,7 m²
2
B 1/1/1/3a
3
67,89 m²
1
B 1/1/2/3a
3
68,16 m²
1
B 1/2/2/3a
3
68,19 m²
2
B 1/4/1/3a
3
68,31 m²
4
B 1/4/2/3a
3
68,64 m²
4
C 4/1/4/3a
3
66,95 m²
1
C 4/0/2/4a
4
83,8 m²
Parter
D 1/1/1/4a
4
91,53 m²
1

Oferty specjalne

 • Promocja

  Do końca roku płacimy za uruchomienie Twojego kredytu

  Znajdź mieszkanie; Podpisz umowę kredytową; Odbierz zwrot do 1.5% wartości kredytu

  Kontakt z deweloperem

Nagrody i wyróżnienia w Rankingu Inwestycji

Opis Inwestycji

Osiedle Łąkowa składa się z 4 budynków wielorodzinnych, dziewięciokondygnacyjnych (8 kondygnacji naziemnych i 1 kondygnacja podziemna), w których powstało w sumie 290 mieszkań. Mieszkania zostały zaprojektowane w taki sposób, aby każdy nawet najbardziej wymagający Klient mógł znaleźć coś interesującego dla siebie. Najmniejsze zaprojektowane mieszkanie ma powierzchnię ok. 36 m2 a największe ok. 113 m2. Posiadacze samochodów mogą parkować swoje auta w jednym z 16 garaży indywidualnych lub w garażu wielostanowiskowym, który znajduje się w kondygnacji podziemnej. Właściciele rowerów mają do dyspozycji rowerownię w każdej klatce. Teren osiedla jest ogrodzony a przy wjeździe znajduje się portiernia.

Inwestycja Osiedle Łąkowa znajduje się w Starym Polesiu, ul. Łąkowa 27A-D (0.9 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez dewelopera Archicom Polska S.A..

Inwestycja Osiedle Łąkowa została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 290 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 5 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Łąkowa pozostało na sprzedaż 10 mieszkań o powierzchniach od 67 do 92 metrów kwadratowych w cenie od 5 375 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

 • 3-pokojowe o powierzchni od 67 do 69 m2 (8 mieszkań)
 • 4-pokojowe o powierzchni od 84 do 92 m2 (2 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Archicom Polska S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (307 miejsc)
 • miejsca postojowe naziemne (16 miejsc)

W inwestycji znajduje się 77 komórek lokatorskich Część mieszkań posiada przypisane komórki, które znajdują się na tym samym piętrze co mieszkanie. Pozostałe komórki znajdują się w kondygnacji podziemnej budynku.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 5 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 290 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 293 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Konstrukcja budynku
Ściany zewnętrzne żelbetowe i murowane z bloczków silikatowych.
Stolarka okienna
PVC, okna z nawietrzakami powietrza, zestawy trójszybowe. W oknach mieszkań parterowych szyby klasy P4 oraz klamki zamykane na klucz.
Drzwi zewnętrzne
Drzwi wejściowe do mieszkania – antywłamaniowe firmy Dierre (klasa odporności na włamania RC4).
Posadzka
wylewka
Parapety wewnętrzne
aglomarmur
Instalacje
woda, c.o., prąd, TV, internet
Ogrzewanie
miejskie
Wentylacja
hybrydowa
Rodzaj własności: odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu, odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: ogródek, balkon.
Komórki lokatorskie:posiada (77): Część mieszkań posiada przypisane komórki, które znajdują się na tym samym piętrze co mieszkanie. Pozostałe komórki znajdują się w kondygnacji podziemnej budynku.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (307 miejsc).
 • miejsca postojowe naziemne (16 miejsc).
Udogodnienia: ochrona całodobowa, plac zabaw, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda, rowerownia, wózkarnia, patio / dziedziniec.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 10 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:od 67 do 92 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 5 375 do 6 114 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Łąkowa

Możesz mieszkać blisko centrum ale nie w bezpośrednim sąsiedztwie ruchliwych ulic, więc zgiełk miasta nie będzie Ci dokuczał. Lubisz posiedzieć/pobiegać wśród zieleni - wystarczy przejść na drugą stronę ulicy aby odpocząć w Parku Poniatowskiego. Zakupy, wyjście do kina czy na koncert to nie problem - blisko stąd do Centrum Handlowego Sukcesja, Klubu Wytwórnia czy Atlas Areny. Studiując lub pracując na Politechnice bez trudu, spacerem, dotrzesz na zajęcia w ciągu 15 min. Samochód, tramwaj czy rower - wybierz to co dla Ciebie najwygodniejsze - stąd łatwo dostaniesz się w różne rejony miasta używając tych środków transportu. Lubisz dalsze podróże - dworzec i lotnisko czekają na Ciebie.

Łódź Polesie to dzielnica Łodzi o powierzchni 46 km. kw., w której mieszka ok. 140 tys. osób. W centralnym obszarze dzielnicy położony jest Park im. J. Piłsudskiego, dworzec Łódź Kaliska i droga E75. Dzielnicę okala od wschodu rzeka Ner, od południa port lotniczy im. W. Reymonta a od północy ul. Szczecińska i Rąbieńska. Polesie dzieli się na osiedla Złotno, Zdrowie-Mania, Karolew-Retkinia Wschód, Osiedla im. Montwiłła-Mireckiego, Retkinia Zachód, Lublinek, Stare Polesie i Koziny. O jej przyjaznym mieszkańcom charakterze świadczy położony tu największy łódzki park, Ogród Botaniczny, las Lublinek i 5 supermarketów i liczne punkty usługowe. Do tego dochodzi ciekawa oferta szkół wyższych z kampusem Politechniki Łódzkiej na czele.

Komunikacja

Polesie to dzielnica dobrze skomunikowana z resztą miasta dzięki głównym ulicom Konstantynowskiej, Bandurskiego czy drodze E75. Zajezdnia autobusowa umożliwia dostanie się tym środkiem transportu do każdego punktu miasta. Znajduje się tu też stacja kolejowa Łódź Kaliska, z której dojechać można do każdego większego, polskiego miasta. Obok stacji Łódź Kaliska znajduje się też dworzec PKS na którym zatrzymują się ogólnopolskie autobusy prywatne i państwowe.

W odległości 150 metrów od inwestycji Osiedle Łąkowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Mickiewicza - Łąkowa (0496).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Łąkowa znajduje się 36 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Miejskie Nr 199 w Łodzi w odległości 450m, PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 23 w odległości 450m, SZKOŁA PODSTAWOWA NR 152 w odległości 550m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 250 m znajduje się Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna nr 5, w odległości 300 m znajduje się Reuma-Med. Poradnia reumatologiczna i leczenia osteoporozy, w odległości 550 m znajduje się Apteka.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 150 m znajduje się par. Matki Bożej Zwycięskiej, w odległości 450 m znajduje się Logos. Teatr, w odległości 450 m znajduje się par. Kościół Środowisk Twórczych.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 500 m znajduje się Miejski Klub Tenisowy, w odległości 650 m znajduje się Max Gym. Siłownia. Krochmalski M., w odległości 850 m znajduje się Anahata. Pracownia jogi. Klajs A..

Data publikacji: 19.02.2016

Data aktualizacji: 03.10.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie