Osiedle Łąkowa

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezArchicom Polska S.A.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 564 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Mickiewicza 4 - Luksusowe apartamenty(0.3 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Łódź, Polesie, Stare Polesie, ul. Mickiewicza 4 (1.2 km od centrum Łodzi)
  Mickiewicza 4 - Luksusowe apartamenty
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 225
  Powierzchnia: 34 - 141 m2
  Liczba pokoi: 1 - 5
  Dla inwestora 55 ofert
  Varitex Sp. z o.o. Sp. K.
 • Central Park Apartments 3(0.5 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Łódź, Polesie, Stare Polesie, ul. Żwirki (0.6 km od centrum Łodzi)
  Ceny od: 5 799/m2
  Central Park Apartments 3
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 3
  Powierzchnia: 70 - 106 m2
  Liczba pokoi: 3 - 4
  Tree Development Group Sp. z o.o.
 • Central Park Apartments 2(0.6 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Łódź, Polesie, Stare Polesie, ul. Żwirki (0.6 km od centrum Łodzi)
  Ceny od: 5 899 brutto/m2
  Central Park Apartments 2
  Termin oddania: 3 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 4
  Powierzchnia: 32 - 94 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Dla inwestora 1 oferta
  Tree Development Group Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Osiedle Łąkowa składa się z 4 budynków wielorodzinnych, dziewięciokondygnacyjnych (8 kondygnacji naziemnych i 1 kondygnacja podziemna), w których powstało w sumie 290 mieszkań. Mieszkania zostały zaprojektowane w taki sposób, aby każdy nawet najbardziej wymagający Klient mógł znaleźć coś interesującego dla siebie. Najmniejsze zaprojektowane mieszkanie ma powierzchnię ok. 36 m2 a największe ok. 113 m2. Posiadacze samochodów mogą parkować swoje auta w jednym z 16 garaży indywidualnych lub w garażu wielostanowiskowym, który znajduje się w kondygnacji podziemnej. Właściciele rowerów mają do dyspozycji rowerownię w każdej klatce. Teren osiedla jest ogrodzony a przy wjeździe znajduje się portiernia.

Inwestycja Osiedle Łąkowa znajduje się w Starym Polesiu, ul. Łąkowa 27A-D (0.9 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez dewelopera Archicom Polska S.A..

Inwestycja Osiedle Łąkowa została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 290 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 5 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Łąkowa pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 92 metrów kwadratowych w cenie od 5 375 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Archicom Polska S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (307 miejsc)
 • miejsca postojowe naziemne (16 miejsc)

W inwestycji znajduje się 77 komórek lokatorskich Część mieszkań posiada przypisane komórki, które znajdują się na tym samym piętrze co mieszkanie. Pozostałe komórki znajdują się w kondygnacji podziemnej budynku.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 5 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 290 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Konstrukcja budynku
Ściany zewnętrzne żelbetowe i murowane z bloczków silikatowych.
Stolarka okienna
PVC, okna z nawietrzakami powietrza, zestawy trójszybowe. W oknach mieszkań parterowych szyby klasy P4 oraz klamki zamykane na klucz.
Drzwi zewnętrzne
Drzwi wejściowe do mieszkania – antywłamaniowe firmy Dierre (klasa odporności na włamania RC4).
Posadzka
wylewka
Parapety wewnętrzne
aglomarmur
Instalacje
woda, c.o., prąd, TV, internet
Ogrzewanie
miejskie
Wentylacja
hybrydowa
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada (77): Część mieszkań posiada przypisane komórki, które znajdują się na tym samym piętrze co mieszkanie. Pozostałe komórki znajdują się w kondygnacji podziemnej budynku.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (307 miejsc).
 • miejsca postojowe naziemne (16 miejsc).
Udogodnienia: ochrona całodobowa, plac zabaw, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda, rowerownia, wózkarnia, patio / dziedziniec.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Łąkowa

Możesz mieszkać blisko centrum ale nie w bezpośrednim sąsiedztwie ruchliwych ulic, więc zgiełk miasta nie będzie Ci dokuczał. Lubisz posiedzieć/pobiegać wśród zieleni - wystarczy przejść na drugą stronę ulicy aby odpocząć w Parku Poniatowskiego. Zakupy, wyjście do kina czy na koncert to nie problem - blisko stąd do Centrum Handlowego Sukcesja, Klubu Wytwórnia czy Atlas Areny. Studiując lub pracując na Politechnice bez trudu, spacerem, dotrzesz na zajęcia w ciągu 15 min. Samochód, tramwaj czy rower - wybierz to co dla Ciebie najwygodniejsze - stąd łatwo dostaniesz się w różne rejony miasta używając tych środków transportu. Lubisz dalsze podróże - dworzec i lotnisko czekają na Ciebie.

Łódź Polesie to dzielnica Łodzi o powierzchni 46 km. kw., w której mieszka ok. 140 tys. osób. W centralnym obszarze dzielnicy położony jest Park im. J. Piłsudskiego, dworzec Łódź Kaliska i droga E75. Dzielnicę okala od wschodu rzeka Ner, od południa port lotniczy im. W. Reymonta a od północy ul. Szczecińska i Rąbieńska. Polesie dzieli się na osiedla Złotno, Zdrowie-Mania, Karolew-Retkinia Wschód, Osiedla im. Montwiłła-Mireckiego, Retkinia Zachód, Lublinek, Stare Polesie i Koziny. O jej przyjaznym mieszkańcom charakterze świadczy położony tu największy łódzki park, Ogród Botaniczny, las Lublinek i 5 supermarketów i liczne punkty usługowe. Do tego dochodzi ciekawa oferta szkół wyższych z kampusem Politechniki Łódzkiej na czele.

Komunikacja

Polesie to dzielnica dobrze skomunikowana z resztą miasta dzięki głównym ulicom Konstantynowskiej, Bandurskiego czy drodze E75. Zajezdnia autobusowa umożliwia dostanie się tym środkiem transportu do każdego punktu miasta. Znajduje się tu też stacja kolejowa Łódź Kaliska, z której dojechać można do każdego większego, polskiego miasta. Obok stacji Łódź Kaliska znajduje się też dworzec PKS na którym zatrzymują się ogólnopolskie autobusy prywatne i państwowe.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Łąkowa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 180 metrów od inwestycji Osiedle Łąkowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Mickiewicza - Łąkowa.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Łąkowa znajduje się się 13 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Nr 5 w Łodzi w odległości 240 m, Zespół Szkół Specjalnych Nr 2 w odległości 360 m, Publiczne Gimnazjum Specjalne Nr 56 w odległości 360 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Łąkowa jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Magnus Medical Clinic w odległości 290 m, Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. WAM - Centralny Szpital Weteranów w odległości 300 m, Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Wojskowej Akademii Medycznej w odległości 350 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Łąkowa składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 230 m znajduje się Sklep spożywczy ABC, w odległości 240 m znajduje się Market "Primus", w odległości 270 m znajduje się Sklep Meblowy "DARMAX".

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Łąkowa w odległości 260 m znajduje się Boisko, w odległości 260 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 320 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 19.02.2016

Data aktualizacji: 31.12.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie