Mieszkanie na sprzedaż 4 pokoje o powierzchni 76,8 m²

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Apro Investment Sp. z o.o.

Powierzchnia
77 m²
Pokoje
4
Piętro
1

Termin oddania

4 kw. 2020

Zobacz rzut

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:27
Ceny mieszkań:
Liczba kondygnacji:1 poziom.
Pokoje:4 pokoje.
Powierzchnia:77 m²
Realizacja inwestycjirozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Powierzchnie dodatkowe:balkon o powierzchni 11 m².
Kuchnia:otwarta kuchnia.
Łazienki:2 łazienki.
Wysokość pomieszczeń:267 cm wysokości.
Piętro:1 piętro
Strony świata:widok z okien jest na zachód, południe.
Miejsca postojowe:dostępne są:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Komórki lokatorskie:dostępne.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności:odrębna własność z własnością gruntu.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:informacja u dewelopera.
Inwestycja:mieszkanie znajduje się w inwestycji Osiedle 4 Pory Roku - Etap II, w której dostępnych jest jeszcze 7 podobnych ofert.

Opis oferty

Nowe 4 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 77 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Osiedle 4 Pory Roku - Etap II przy ulicy w Toruniu, ul. Okólna 144-146 (3 km od centrum Torunia). Inwestycja jest realizowana przez dewelopera Apro Investment Sp. z o.o..

Cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego w którym łącznie znajdują się 42 nowe mieszkania, na sprzedaż pozostają 34 o powierzchni od 40 do 77 m², w budynku są 4 kondygnacje naziemne oraz 1 podziemna. Inwestycja Osiedle 4 Pory Roku - Etap II jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu 27 znajduje się na 1 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają 267 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 4 pokoje, kuchnia jest otwarta, 2 łazienki. Okna w mieszkaniu wychodzą na zachód, południe. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Apro Investment Sp. z o.o. przewidział: miejsca postojowe podziemne oraz miejsca postojowe naziemne.

Osiedle 4 Pory Roku znajduje się w lewobrzeżnej części miasta (Stawki).To wyjątkowy projekt na skalę Torunia gdzie oprócz dopracowania tak charakterystycznych elementów jak architektura, funkcjonalne rozkłady mieszkań, duże przeszklenia, dodano nowy pomysł na przestrzenie wspólne. W ramach zagospodarowania terenu przewidziano zieleń, która zdominuje wspólne przestrzenie. Znaczące nakłady na jej realizację i dodatkowy nadzór nad nią, mają zagwarantować zgodność projektu z ostatecznym wykonaniem.Apro Investment stworzy osiedle, które w każdym sezonie ma cieszyć swoich mieszkańców. O każdej porze roku odpowiednie partie roślinności, projektowane w spójną całość, rozwiną swoją paletę kolorów. Byliny, jako podstawowe elementy, zaprojektowane w formie "rzek" przepływających przez kolejne etapy inwestycji, staną się ich łącznikiem tworząc spójną całość. Właśnie te rzeki mienić się będą barwami i formami dominując przestrzeń osiedla.Architektura tego osiedla charakteryzuje się elegancką formą i spójną, stonowaną kolorystyką. W celu zapewnienia maksimum bezpieczeństwa przewidziano ogrodzenie posesji oraz monitoring. Zmotoryzowanym mieszkańcom wygodę zagwarantują miejsca postojowe i komórki lokatorskie w podziemnej hali garażowej. Dodatkowo w kondygnacji podziemnej znajdować się będą bardzo duże pomieszczenia wózkowni / rowerowni. Budynki zostały wyposażone w każdej z klatek w windy od poziomu parkingu podziemnego.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Osiedle 4 Pory Roku - Etap II, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 7 podobnych nowych mieszkań.

Lokalizacja inwestycji Osiedle 4 Pory Roku - Etap II

Toruń to będące drugą stolicą woj. kujawsko-pomorskiego miasto o powierzchni 115,75 km2 i liczbie ludności wynoszącej 187 450 osób. Zwyczajowo dzieli się je na 24 części. Północ i południe Torunia rozdziela Wisła. Oba brzegi łączone są mostami, spośród których najokazalszym jest Most im. J. Piłsudskiego. Nowoczesna zabudowa o charakterze biznesowym i handlowym wspaniale przeplata się tu z zabytkowymi kamienicami, a im dalej od centrum, tym więcej jest osiedli budynków wielorodzinnych i domów jednorodzinnych. Miasto ma bogate zaplecze oświatowe i sportowe. Jest też imponującym ośrodkiem kultury – działają tu m.in. 4 kina, 5 teatrów, 6 muzeów i 9 galerii. Miasto ma też swoją orkiestrę symfoniczną. Toruń jest pełne zieleni – 30% jego obszaru stanowią lasy. Odpocząć można też w jednym z 3 parków miejskich.

Komunikacja

Toruń posiada sieć komunikacyjną, na którą składają się 4 drogi krajowe (nr 10,15, 80, 91) i 4 wojewódzkie (nr 273, 553, 585, 654), a ich uzupełnieniem są drogi gminne i powiatowe. Przez fragment wschodniej części miasta przechodzi trasa europejska E75, w której skład wchodzi autostrada A1, a przy niej biegną drogi wojewódzkie nr 552 i 657. W Toruniu kursuje 47 linii autobusów miejskich i tramwajów. Ponadto znajdują się tu trzy dworce kolejowe i dwa dworce autobusowe. Toruń ma również należące do aeroklubu lotnisko sportowe.

W odległości 200 metrów od inwestycji Osiedle 4 Pory Roku - Etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Zakole (433-02).

Data publikacji: 04.06.2019

Data aktualizacji: 13.08.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie