Mieszkanie na sprzedaż 4 pokoje o powierzchni 81 m²

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Apollo-Rida Poland Sp. z o.o.

Powierzchnia
81 m²
Pokoje
4
Piętro
4
Gotowe
do zamieszkania
Zobacz rzut

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:13
Ceny mieszkań:
Liczba kondygnacji:1 poziom.
Pokoje:4 pokoje.
Powierzchnia:81 m²
Realizacja inwestycjirozpoczęcie budowy w 4 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.
Powierzchnie dodatkowe:balkon o powierzchni 7 m², ogródek o powierzchni 4 m².
Kuchnia:otwarta kuchnia.
Łazienki:2 łazienki.
Wysokość pomieszczeń:od 260 do 280 cm wysokości.
Piętro:4 piętro
Miejsca postojowe:dostępne są:
  • miejsca postojowe podziemne.
Komórki lokatorskie:dostępne: dostępne na poziomie -1 w hali garażowej.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:informacja u dewelopera.
Inwestycja:mieszkanie znajduje się w inwestycji Rajska 8, w której dostępnych jest jeszcze 5 podobnych ofert.

Opis oferty

Rajska 8

Nowe 4 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 81 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Rajska 8 przy ulicy w Śródmieściu, ul. Rajska 8 (0.5 km od centrum Gdańska). sprzedaż prowadzi Apollo-Rida Poland Sp. z o.o.

Cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego w którym łącznie znajduje się 167 nowych mieszkań, na sprzedaż pozostaje 8 o powierzchni od 25 do 145 m², w budynku jest 6 kondygnacji naziemnych oraz 1 podziemna. Inwestycja Rajska 8 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu 13 znajduje się na 4 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają od 260 do 280 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 4 pokoje, kuchnia jest otwarta, 2 łazienki. Dla przyszłych mieszkańców deweloper false przewidział: miejsca postojowe podziemne.

Apartamenty Rajska 8 to część mieszkaniowa kompleksu powstającego w samym sercu Gdańska u zbiegu ulic Heweliusza i Rajskiej. Sąsiedztwo zabytkowej starówki sprawia, że jest to prestiżowe miejsce dla tych którzy stawiają na komfort i jakość życia. Inwestycja będzie obejmowała 167 mieszkania o powierzchniach 31,14 - 144,56 m2.Nowoczesny sześcio-kondygnacyjny budynek będzie posiadał cichobieżne windy, kameralne klatki schodowe oraz wideofon w każdym mieszkaniu.Pod budynkiem zlokalizowana będzie hala garażowa wraz z komórkami lokatorskimi oraz rowerownią. Na parterze budynku będą znajdowały się lokale usługowe.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Rajska 8, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 5 podobnych nowych mieszkań.

Lokalizacja inwestycji Rajska 8

Gdańsk Śródmieście to dzielnica o powierzchni 5,6 km kw położona pomiędzy dzielnicami Aniołki, Młyniska, Przeróbka, Chełm, Orunia, Olszynka, granicząca od północy z rzeką Martwa Wisła. Mieszka tu 30 tys. mieszkańców a na zabudowę składają się w większości zabytkowe kamienice, odrestaurowana starówka i nowoczesne budynki. Z zachodu na wschód dzielnicę przedziela Al. Armii Krajowej a z północy na południe – droga E77 a także rzeka Motława. Znajduje się tu wiele najważniejszych dla Gdańska zabytków, takich jak Muzeum Narodowe, Fontanna Neptuna, Brama Wyżynna, Bazylika Mariacka czy Filharmonia Bałtycka. Na terenie dzielnicy działa m.in. szpital Copernicus i apteka całodobowa, można tu znaleźć również Stadion im. Zbigniewa Podleckiego, Urząd Miejski w Gdańsku czy Centrum Sztuki Współczesnej Łaźnia. O edukację dbają położone tu szkoły, takie jak Gdańska Wyższa Szkoła Humanistyczna, Wyższa Szkoła Bankowa czy Szkoła Wyższa Ateneum. Komunikację zapewnia położona na zachodzie dzielnicy stacja Gdańsk Główny i dworzec PKS.

Komunikacja

Na terenie dzielnicy znajduje się główna stacja PKS dla Gdańska a także dworzec Gdańsk Główny, z którego można dojechać na wszystkie stacje Trójmiasta i do większości polskich miast. W Śródmieściu spotykają się ze sobą wszystkie najważniejsze linie tramwajowe miasta a na tutejszych pętlach autobusowych kończy bieg 15 autobusów, w tym kilka nocnych. Transport wewnątrz dzielnicy uzupełnia Tramwaj Wodny a dodatkową atrakcją są promy na Hel, do Kaliningradu czy na Westerplatte.

W odległości 100 metrów od inwestycji Rajska 8 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny The City Terminal of Gdansk Airport.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Rajska 8 znajduje się 29 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne im. Panienki z Okienka w odległości 150m, Niepubliczne Przedszkole Solaris Zgromadzenia Sióstr Najświętszej Duszy Chrystusa Pana w odległości 200m, Przedszkole nr 35 dla dzieci z wadami wzroku w odległości 350m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 200 m znajduje się Apteka 'AKSAMITNA' - dyżurująca, w odległości 200 m znajduje się Ateka Wałowa Dbam o Zdrowie, w odległości 250 m znajduje się NZOZ Przychodnia Aksamitna.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 150 m znajduje się Muzeum Zegarów Wieżowych, w odległości 250 m znajduje się Kościół Św. Elżbiety - rzymskokatolicki rektorski, w odległości 300 m znajduje się Kościół Św. Józefa - rzymskokatolicki rektorski.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 1700 m znajduje się Prywatna Szkoła Tenisa Rafał Tybura, w odległości 1750 m znajduje się Armada - centrum sportowe.

Data publikacji: 29.12.2017

Data aktualizacji: 11.07.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie