Osiedle Ludwinów

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez APM Development Sp. z o.o.

Zapytaj o ceny

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Osiedle Ludwinów dostępnych jest 10 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Pow. działki
Cena
4
182 m2
-
4
182 m2
-
4
182 m2
-
4
182 m2
-
4
182 m2
-
4
182 m2
-
4
182 m2
-
4
182 m2
-
4
182 m2
-
4
156 m2
-

Opis Inwestycji

W Warszawie przy ul. Gawota, zaledwie kilkaset metrów od ul. Puławskiej, wśród ciszy i zieleni, w otoczeniu niskiej zabudowy mieszkaniowej powstanie nowoczesne Osiedle dwupiętrowych domów jednorodzinnych o zróżnicowanej zabudowie. Nowoczesna i elegancka forma architektoniczna połączona z klasycznym podejściem do funkcji domu mieszkalnego tworzy unikalny charakter Osiedla doskonale wkomponowanego w najbliższe otoczenie.Na Osiedlu zaprojektowano łącznie 15 dwupiętrowych domów o powierzchni około 140 m kw. Do każdego z domów przynależy ogród o powierzchni od 70 do 250 m kw. oraz obszerny garaż.W pobliżu kompleksu znajdują się duże centra handlowe, szkoły i przedszkola. Miłośnicy aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu mają do dyspozycji pobliski Las Kabacki z wieloma trasami rowerowymi.

Inwestycja Osiedle Ludwinów znajduje się na Pyrach, ul. Gawota (10.3 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera APM Development Sp. z o.o..

Inwestycja Osiedle Ludwinów została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 15 nowych domów w tym 15 domów typu dom wolnostojący.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Ludwinów pozostało na sprzedaż 10 nowych domów o powierzchniach od 156 do 182 metrów kwadratowych.

Dostępne są domy:

  • 4-pokojowe o powierzchni od 156 do 182 m2 (10 domów)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper APM Development Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 15 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 265 do 295 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Garaże:domy posiadają garaże
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne domy:aktualnie dostępnych jest 10 domów w tym 10 domów typu dom wolnostojący.
Powierzchnie domów:od 156 do 182 m2.
Liczba pokoi:dostępne są domy 4-pokojowe.
Ceny domów:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Ludwinów

Usytuowany na południu Warszawy Ursynów zajmuje zarówno pod względem obszaru, jak i liczby mieszkańców, trzecie miejsce wśród największych dzielnic stolicy. Na powierzchni liczącej ok. 44 km2 mieszka ok. 148 tys. ludzi, lecz dzielnica nie jest zatłoczona. Sprzyja temu obecność przestrzeni naturalnego krajobrazu: Rezerwatu Las Kabacki i polodowcowego Jeziora Imielińskiego, a także miejskiej zieleni, jak: Park Romana Kozłowskiego, Gucin Gaj czy Ogród Botaniczny PAN. Ursynów to największe w stolicy skupisko osiedli mieszkaniowych, jednakże zabudowa jest niejednolita. Dominują blokowiska, na Moczydle i Ursynowie Zachodnim znajdują się osiedla domków jednorodzinnych, zaś w Wolicy występują domy reprezentujące dawne budownictwo podmiejskie. Na terenie dzielnicy znajdują się tory do wyścigów konnych, Arena Ursynów oraz Park Kultury w Powsinie. Do Śródmieścia można dojechać metrem, które odjeżdża z pięciu stacji, a głównymi arteriami są: Al. KEN, Al. Jana Anody Rodowicza czy ul. Puławska.

Komunikacja

Główną osią Ursynowa jest Al. KEN, a inne ważne arterie to: Al. Jana Anody Rodowicza oraz ulice: Puławska, Nowoursynowska i Dolina Służewiecka. Na terenie dzielnicy znajduje się 5 stacji metra, które stanowi podstawowy środek komunikacji z centrum miasta. Ponadto na Ursynowie kursują autobusy umożliwiające dojazd do Śródmieścia lub do przystanków metra.

W odległości 300 metrów od inwestycji Osiedle Ludwinów znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Żołny.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Ludwinów znajduje się 27 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Ala ma kota w odległości 450m, Przedszkole Ali i Asa. Miniżłobek w odległości 500m, Sensorek w odległości 500m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 400 m znajduje się Szpital LUX MED, w odległości 500 m znajduje się Makowski T. Gabinet ginekologiczny, w odległości 600 m znajduje się Instytut Chirurgii Cybernetycznej Sp. z o.o..

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 500 m znajduje się Galeria Sztuka-Szkło, w odległości 550 m znajduje się Piecuszek - restauracja bałkańska, w odległości 650 m znajduje się International Christian Fellowship - English church in Warsaw.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 600 m znajduje się Calypso Warszawa Ursynów, w odległości 700 m znajduje się KRAJOBRAZ KREATYWNY, w odległości 800 m znajduje się Eureka.

Data publikacji: 14.12.2017

Data aktualizacji: 19.12.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie