Apartamenty Zacisze Oświęcim

Inwestycja ukończona!

Mieszkania na sprzedaż ul. Szewczyka, oferowane bezpośrednio przez

Apartamenty Zacisze Sp. z o.o.

Oświęcim, ul. Szewczyka

Apartamenty Zacisze Oświęcim

13 zdjęć

Apartamenty Zacisze Oświęcim
Apartamenty Zacisze Oświęcim
Apartamenty Zacisze Oświęcim
Apartamenty Zacisze Oświęcim

Termin oddania

Gotowe

Powierzchnie

37 - 71/m2

Przedział pokoi

2 - 4

Kondygnacje

3

Budynki

4

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Stacja kolejowa - Oświęcim - 1140 m

Przystanek Autobusowy - 340 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

7 placówek medycznych, 18 placówek edukacyjnych, 21 kawiarni i restauracji, 27 sklepów, 17 obiektów sportowych, 12 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • winda
  • rowerownia
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 110 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

taras, balkon, ogródek

Komórki lokatorskie:

posiada (45): wielkość 3,5-7,5 m2

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (95 miejsc)
  • miejsca postojowe naziemne (51 miejsc)

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 28 mieszkań

Powierzchnie mieszkań:

od 37 do 71 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe

Ceny mieszkań:

  • kształtują się w zakresie od 333 691 do 707 943 zł

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Inwestycja ukończona!

Zamień stare na nowe, pomożemy Ci sprzedać Twoje mieszkanie!

Osiedle Zacisze to prestiżowa inwestycja, którą wyróżnia przede wszystkim nowoczesny architektoniczny design, wyjątkowy na skalę miasta i regionu.

Inwestycja składa się z czterech trzykondygnacyjnych budynków w których przewidziano 110 apartamentów. Mieszkania jedno, dwu, trzy i czteropokojowe o powierzchniach od 27 do 71 m2 oraz cztery prestiżowe apartamenty dwukondygnacyjne o powierzchni 115 m2 z antresolą, loggiami i tarasem na dachu. Ponadto, każde mieszkanie posiada wygodną loggię, a mieszkania na parterze dodatkowo ogródki.

Każdy z budynków posiada windę oraz garaż podziemny wraz z komórkami lokatorskimi. Dodatkowo na terenie inwestycji zlokalizowany jest parking naziemny oraz plac zabaw wraz ze strefą rekreacji i dużą ilością zieleni.

Osiedle zaprojektowane zostało zgodnie z filozofią slow life, zakładającą dbałość o jak najwyższy komfort życia i równowagę. Położenie osiedla blisko centrum miasta to przestrzeń dająca energię do codziennych wyzwań, a jednocześnie relaks i odpoczynek w cichym i spokojnym otoczeniu wśród zieleni.

Budynki w inwestycji Osiedle Zacisze cechuje wysoka jakość użytych materiałów oraz nowoczesne rozwiązania. Zastosowano tu między innymi system ogrzewania podłogowego oraz energooszczędne okna. Wybrane apartamenty wyposażone są w panoramiczne przeszklenia, które nadają wnętrzom lekkość i loftowy wygląd, a także znakomicie rozświetlają pomieszczenia w środku. Ponadto, apartamenty posiadają duże ogrody lub przestronne, zapewniające prywatność loggie.

Inwestycja Apartamenty Zacisze Oświęcim znajduje się w Oświęcimiu, ul. Szewczyka (1 km od centrum Oświęcimia), została zrealizowana przez Apartamenty Zacisze Sp. z o.o.

Inwestycja Apartamenty Zacisze Oświęcim została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 110 nowych mieszkań znajdujących się w 4 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Zacisze Oświęcim w sprzedaży jest 28 nowych mieszkań o powierzchni od 37 do 71 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców Apartamenty Zacisze Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (95 miejsc)
  • miejsca postojowe naziemne (51 miejsc)

W inwestycji znajduje się 45 komórek lokatorskich wielkość 3,5-7,5 m2.

Lokalizacja inwestycji

Osiedle Zacisze to idealne miejsce dla osób ceniących zarówno relaks w ogrodzie, jak i dla osób lubiących spędzać czas aktywnie. Ogromną zaletą naszej inwestycji jest bliskość do centrum oraz urokliwych bulwarów nad Sołą, a jednocześnie znakomite położenie w cichej i spokojnej enklawie miasta.

Oświęcim to miasto o bardzo dużym potencjale inwestycyjnym. Miasto jest świetnie skomunikowane z prężnie rozwijającymi się ośrodkami miejskimi – Katowicami i Krakowem oraz Bielsko-Białą. Bez problemu dojedziemy tam samochodem, pociągiem, jak i środkami komunikacji publicznej.

Miasto jest również doskonałym miejscem do życia. Zielone tereny położone nad rzeką Sołą, rozbudowana infrastruktura handlowo – usługowa, a także niepowtarzalny widok na wzgórze Zamkowe to niewątpliwie dodatkowe atuty, dla których warto kupić tu swój własny apartament.

Oświęcim to miasto leżące nad rzeką Sołą, w zachodniej części Małopolski. Zabudowa jest tu zróżnicowana, co wynika z nierównomiernego rozwoju jego poszczególnych dzielnic. Z uwagi na działalność zakładów chemicznych, w II połowie XX w. budowano osiedla mieszkaniowe, które podkreślają przemysłową rolę Oświęcimia. To piękne miasto o ponad 800-letniej historii, które napiętnowane zostało koszmarem obozu koncentracyjnego Auschwitz-Birkenau, współcześnie stale się rozwija i ma wiele do zaoferowania swoim mieszkańcom. Znajdują się tu liczne obiekty sportowe i placówki kulturalne gwarantujące dostęp do rozrywki oraz różnych form aktywności fizycznej. Dobrze rozwinięta jest sieć instytucji oświatowych, funkcjonują punkty opieki medycznej. Działają tu też liczne sklepy, a głównym punktem handlowym jest Galeria Handlowa NIWA.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Zacisze Oświęcim?

Przez Oświęcim przechodzą ważne trasy o znaczeniu wojewódzkim (nr 933 i 948) i krajowym (nr 44), a w odległości ok. 20 km na północ od miasta krzyżują się transkontynentalne autostrady A1 i A4. Z oświęcimskiego dworca kolejowego można dojechać nawet zagranicę, m.in. do Austrii i Czech. Za komunikację na mniejszych dystansach odpowiadają przewoźnicy prywatni oraz PKS. Dość blisko jest stąd do 2 portów lotniczych. Krakowskie Balice oddalone są o ok. 50 km, a katowickie Pyrzowice o ok. 70 km.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Zacisze Oświęcim mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1140 metrów od inwestycji Apartamenty Zacisze Oświęcim znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Oświęcim.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Zacisze Oświęcim znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Zacisze Oświęcim znajduje się 18 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Powiatowy Zespół nr 1 Szkół Ogólnokształcących im. Stanisława Konarskiego w odległości 350 m, szkoła w odległości 360 m, Prywatny żłobek Przystanek JUNGLA w odległości 390 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Zacisze Oświęcim jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Instytut Zdrowia dr Boczarska-Jedynak w odległości 500 m, Doktor S.C. w odległości 520 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 540 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Zacisze Oświęcim składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 200 m znajduje się Lidl, w odległości 360 m znajduje się sklep z żywnością, w odległości 380 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Zacisze Oświęcim w odległości 370 m znajduje się boisko / kort, w odległości 430 m znajduje się boisko / kort, w odległości 520 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 31.03.2022
Data aktualizacji: 29.11.2023
Apartamenty Zacisze Sp. z o.o. logo

Apartamenty Zacisze Sp. z o.o.

Adres biura sprzedaży:

Oświęcim

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: