Apartamenty Zacisze Oświęcim

8 zdjęć

Apartamenty Zacisze Oświęcim
Apartamenty Zacisze Oświęcim
Apartamenty Zacisze Oświęcim
Apartamenty Zacisze Oświęcim

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Zacisze Oświęcim dostępne są 64 oferty

Spełniające kryteria

Dla inwestora

Wszystkie (64)

Pokoje

Powierzchnia

Cena

Piętra

Promocje

 • Promocja

  Kup teraz, zapłać później! Wygodna forma płatności- 20% przy podpisaniu umowy, 80% przy odbiorze mieszkania!

  Promocja dla pierwszych 3 klientów- tylko do końca grudnia! Szczegóły u naszego Doradcy Klienta.

 • Promocja

  Gwarancja ceny do końca umowy

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • teren ogrodzony
 • winda
 • rowerownia
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 110 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

taras, balkon, ogródek.

Komórki lokatorskie:

posiada (45): wielkość 3,5-7,5 m2

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne (51 miejsc).
 • miejsca postojowe podziemne (95 miejsc).

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępne są 64 mieszkania.

Powierzchnie mieszkań:

od 27 do 119 m².

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 1, 2, 3, 4, 5-pokojowe.

Ceny mieszkań:

 • kształtują się w zakresie od 237 650 do 879 120 zł.
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 7 400 do 8 850 zł.

Opis płatności:

informacja u dewelopera.

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera.

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Zamień stare na nowe, pomożemy Ci sprzedać Twoje mieszkanie!

Osiedle Zacisze to prestiżowa inwestycja, którą wyróżnia przede wszystkim nowoczesny architektoniczny design, wyjątkowy na skalę miasta i regionu.

Inwestycja składać się będzie z czterech trzykondygnacyjnych budynków w których przewidziano 110 apartamentów. Mieszkania jedno, dwu, trzy i czteropokojowe o powierzchniach od 27 do 71 m2 oraz cztery prestiżowe apartamenty dwukondygnacyjne o powierzchni 115 m2 z antresolą, loggiami i tarasem na dachu. Ponadto, każde mieszkanie posiada wygodną loggię, a mieszkania na parterze dodatkowo ogródki.

Każdy z budynków posiadać będzie windę oraz garaż podziemny wraz z komórkami lokatorskimi. Dodatkowo na terenie inwestycji zlokalizowany zostanie parking naziemny oraz plac zabaw wraz ze strefą rekreacji i dużą ilością zieleni.

Osiedle zaprojektowane zostało zgodnie z filozofią slow life, zakładającą dbałość o jak najwyższy komfort życia i równowagę. Położenie osiedla blisko centrum miasta to przestrzeń dająca energię do codziennych wyzwań, a jednocześnie relaks i odpoczynek w cichym i spokojnym otoczeniu wśród zieleni.

Budynki w inwestycji Osiedle Zacisze cechować będzie wysoka jakość użytych materiałów oraz nowoczesne rozwiązania. Zastosowany zostanie tu między innymi system ogrzewania podłogowego oraz energooszczędne okna. Wybrane apartamenty wyposażone zostaną w panoramiczne przeszklenia, które nadają wnętrzom lekkość i loftowy wygląd, a także znakomicie rozświetlają pomieszczenia w środku. Ponadto, apartamenty posiadać będą duże ogrody lub przestronne, zapewniające prywatność loggie.

Inwestycja Apartamenty Zacisze Oświęcim znajduje się w Oświęcimiu, ul. Szewczyka (1 km od centrum Oświęcimia), jest realizowana przez Apartamenty Zacisze Sp. z o.o.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 110 nowych mieszkań znajdujących się w 4 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Zacisze Oświęcim w sprzedaży 64 nowe mieszkania o powierzchni od 27 do 119 metrów kwadratowych, w cenie od 7 400 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są mieszkania:

 • 1-pokojowe o powierzchni 27 m2 w cenie od 237 650 zł (1 mieszkanie)
 • 2-pokojowe o powierzchni od 38 do 39 m2 w cenie od 281 250 zł (10 mieszkań)
 • 3-pokojowe o powierzchni od 53 do 62 m2 w cenie od 395 530 zł (37 mieszkań)
 • 4-pokojowe o powierzchni od 66 do 71 m2 w cenie od 517 237 zł (15 mieszkań)
 • 5-pokojowe o powierzchni 119 m2 w cenie od 879 120 zł (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców Apartamenty Zacisze Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne (51 miejsc)
 • miejsca postojowe podziemne (95 miejsc)

W inwestycji znajduje się 45 komórek lokatorskich wielkość 3,5-7,5 m2.

Lokalizacja inwestycji

Osiedle Zacisze to idealne miejsce dla osób ceniących zarówno relaks w ogrodzie, jak i dla osób lubiących spędzać czas aktywnie. Ogromną zaletą naszej inwestycji jest bliskość do centrum oraz urokliwych bulwarów nad Sołą, a jednocześnie znakomite położenie w cichej i spokojnej enklawie miasta. Oświęcim to miasto o bardzo dużym potencjale inwestycyjnym. Miasto jest świetnie skomunikowane z prężnie rozwijającymi się ośrodkami miejskimi – Katowicami i Krakowem oraz Bielsko-Białą. Bez problemu dojedziemy tam samochodem, pociągiem, jak i środkami komunikacji publicznej. Miasto jest również doskonałym miejscem do życia. Zielone tereny położone nad rzeką Sołą, rozbudowana infrastruktura handlowo – usługowa, a także niepowtarzalny widok na wzgórze Zamkowe to niewątpliwie dodatkowe atuty, dla których warto kupić tu swój własny apartament.

Oświęcim to miasto leżące nad rzeką Sołą, w zachodniej części Małopolski. Ma 30 km2 powierzchni i zamieszkane jest przez ok. 41,5 tysiąca osób. Zabudowa jest tu zróżnicowana, co wynika z nierównomiernego rozwoju jego poszczególnych dzielnic. Z uwagi na działalność zakładów chemicznych, w II połowie XXw. budowano osiedla mieszkaniowe, które podkreślają przemysłową rolę Oświęcimia. To piękne miasto o ponad 800-letniej historii, które napiętnowane zostało koszmarem obozu koncentracyjnego Auschwitz-Birkenau, współcześnie stale się rozwija i ma wiele do zaoferowania swoim mieszkańcom. Znajdują się tu liczne obiekty sportowe i placówki kulturalne gwarantujące dostęp do rozrywki oraz różnych form aktywności fizycznej. Dobrze rozwinięta jest sieć instytucji oświatowych, funkcjonują punkty opieki medycznej. Działają tu też liczne sklepy, a głównym punktem handlowym jest Galeria Handlowa NIWA.

Komunikacja

Przez Oświęcim przechodzą ważne trasy o znaczeniu wojewódzkim (nr 933 i 948) i krajowym (nr 44), a w odległości ok. 20 km na północ od miasta krzyżują się transkontynentalne autostrady A1 i A4. Z oświęcimskiego dworca kolejowego można dojechać nawet zagranicę, m.in. do Austrii i Czech. Za komunikację na mniejszych dystansach odpowiadają przewoźnicy prywatni oraz PKS. Dość blisko jest stąd do 2 portów lotniczych. Krakowskie Balice oddalone są o ok. 50 km, a katowickie Pyrzowice o ok. 70 km.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Zacisze Oświęcim?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Zacisze Oświęcim mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 160 metrów od inwestycji Apartamenty Zacisze Oświęcim znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Oświęcim Stacja BP.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Zacisze Oświęcim znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Zacisze Oświęcim znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Powiatowy Zespół Nr 1 Szkół Ogólnokształcących im.ks. Stanislawa Konarskiego w Oświęcimiu w odległości 410 m, I Liceum Ogólnokształcące im. ks. Stanisława Konarskiego w Oświęcimiu w odległości 410 m, Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych Nr I w Oświęcimiu w odległości 410 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Zacisze Oświęcim składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 220 m znajduje się Lidl.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Zacisze Oświęcim w odległości 400 m znajduje się Boisko, w odległości 450 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 31.03.2022
Data aktualizacji: 01.12.2022

Nasi użytkownicy chwalą tego dewelopera za szybką odpowiedź na zapytania

Oferty w Oświęcimiu

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: