Apartament na sprzedaż 2 pokoje o powierzchni 36,63 m² - numer APN-MS-491

jeleniogórski, Szklarska Poręba, ul. DolnaInwestycja: Green Park ResortDeweloper: Apart Invest Nieruchomości

Cena: 347 985 zł netto
9 500 zł/m² netto
POWIERZCHNIA36,63 m²
POKOJE2
PIĘTROparter
TERMIN ODDANIA2 kw. 2022
Green Park Resort

9 zdjęć

Green Park Resort
Green Park Resort
Green Park Resort
Green Park Resort

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:
APN-MS-491
Cena:
347 985 zł (9 500 zł/m²)
Liczba kondygnacji:
1 poziom
Pokoje:
2 pokoje
Metraż:
36,63 m²
Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2022 roku
Kuchnia:
informacja u dewelopera
Łazienki:
1 łazienka
Wysokość pomieszczeń:
od 260 do 280 cm wysokości
Piętro:
parter
Miejsca postojowe:
dostępne są:
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne
Komórki lokatorskie:
dostępne
Standard wykończenia:
standard deweloperski, wykończenie pod klucz
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera
Opis płatności:
informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera
Zabezpieczenie środków:
informacja u dewelopera
Inwestycja:
apartament znajduje się w inwestycji Green Park Resort, w której dostępnych jest jeszcze 14 podobnych ofert

Inne mieszkania w tej inwestycji

Liczba pokoi

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5+

Opis oferty

Nowy 2 pokojowy apartament na sprzedaż o powierzchni 36,6 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Green Park Resort w Szklarskiej-Porębie przy ul. Dolna (5 km od Jeleniej Góry). sprzedaż prowadzi Apart Invest Nieruchomości

Cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych w których łącznie znajdują się 103 nowe apartamenty, na sprzedaż pozostaje 21 o powierzchni od 33 do 47 m², w budynkach jest 5 kondygnacji naziemnych oraz 1 podziemna. Inwestycja Green Park Resort jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowy apartament o oznaczeniu APN-MS-491 znajduje się na parterze i jest 1-poziomowy. Pomieszczenia mają od 260 do 280 centymetrów wysokości. W apartamencie znajdują się 2 pokoje, jest 1 łazienka. Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział: miejsca postojowe naziemne oraz miejsca postojowe podziemne.

Cena ofertowa apartamentu wynosi 347 985 zł (9 500 zł/m²).

Green Park Resort - nowa, jedyna w swoim rodzaju, inwestycja w Szklarskiej Porębie. Kompleks 4 budynków, zlokalizowany w jednej z najbardziej widokowych części miasta. Widok na Dolinę Szczęścia i pasmo Karkonoszy, zachwyca wszystkich.

Inwestycja składa się z czterech budynków, usytuowanych kaskadowo, w których znajdziemy 103 apartamentów. Zarówno architektura jak i rozkład pomieszczeń jest zróżnicowany i dopasowany zarówno do otoczenia jak i wymagań klientów.

Green Park Resort to nie tylko miejsce do wypoczynku i zarabiania. To kompleks, w którym zarówno właściciele jak i ich goście, będą mogli cieszyć się z wygód i komfortu zapewnionego poprzez strefę wypoczynkową. Dwa baseny, w tym jeden zewnętrzny, to tylko jedna z atrakcji. Kawiarnia, sauna, siłownia, jacuzzi, wypożyczalnia rowerów elektrycznych i dużo zieleni - tak może wyglądać strefa relaksu.

Windy, miejsca postojowe zewnętrzne oraz pod budynkiem, komórki lokatorskie - to wszystko i wiele więcej znajdziemy w Green Park Resort.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wolnych apartamentów.

Nie muszą się Państwo martwić o wykończenie apartamentów czy też przygotowanie oraz obsługę wynajmu krótkoterminowego. Jesteśmy w stanie zapewnić wykończenia w systemie „Wnętrza Pod Klucz” jak i sprawować późniejszą opiekę tak apartamentem. W odróżnieniu jednak od innych resortów, nie narzucamy obowiązkowych, długoletnich umów.

Ciesz się przepięknym apartamentem w jednym z najlepszych kompleksów tego typu w Szklarskiej Porębie.

Apartament znajduje się w inwestycji Green Park Resort, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 14 podobnych nowych apartamentów.

Lokalizacja inwestycji

Szklarska Poręba to miasto i gmina w województwie dolnośląskim, w powiecie jeleniogórskim. Według danych z 31 marca 2011 r. miasto miało 7 002 mieszkańców. Prawa miejskie otrzymała 31 grudnia 1959 roku. Historycznie leży na Dolnym Śląsku. Miasto jest ośrodkiem sportów zimowych, gdyż pokrywa śnieżna zalega tu średnio przez 110 dni w roku. Centrum narciarstwa zjazdowego jest masyw Szrenicy. W Górach Izerskich, w rejonie Jakuszyc, dominują narciarze biegowi.

Komunikacja

Do Szklarskiej Poręby można dojechać z różnych miast Polski m.in. z Wrocławia, Jeleniej Góry, Warszawy, Poznania czy Gdyni. W lipcu 2010 roku ze Szklarskiej Poręby uruchomiono kolej do Korenova przez Jakuszyce i Harrachov. Jest to odnowiona trasa Kolei Izerskiej.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Green Park Resort mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 290 metrów od inwestycji Green Park Resort znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Przystanek autobusowy.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Green Park Resort składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 240 m znajduje się Na Górce.

Data publikacji: 01.12.2020
Data aktualizacji: 15.04.2021
Apart Invest Nieruchomości logo

Apart Invest Nieruchomości

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Jedności narodowej 13a Szklarska Poręba
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: