Nowy Pekin etap II

Mieszkania na sprzedaż ul. Koszalińska, oferowane bezpośrednio przez

Antrans Invest Sp. z o.o.

Sosnowiec, ul. Koszalińska

Ceny od: 6 214 zł/m2
Nowy Pekin etap II

9 zdjęć

Nowy Pekin etap II
Nowy Pekin etap II
Nowy Pekin etap II
Nowy Pekin etap II

Termin oddania

4 kw. 2023

Powierzchnie

46 - 77/m2

Przedział pokoi

2 - 4

Kondygnacje

7 - 8

Budynki

4

Stand. wykończenia

Deweloperski podwyższony

Przystanek Autobusowy - 210 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

6 placów zabaw, 10 obiektów sportowych, 2 sklepy, 4 placówki edukacyjne

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • winda
  • Standard deweloperski podwyższony

Instalacje i energetyka

  • miejsce do ładowania samochodów elektrycznych

Przyroda w okolicy

  • 3 parki w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 7 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 176 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski podwyższony

Ogrzewanie

podłogowe

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

balkon, taras

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 59 mieszkań

Powierzchnie mieszkań:

od 46 do 77 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe

Ceny mieszkań:

  • koszt metra kwadratowego wynosi od 6 214 do 7 503 zł

Opis płatności:

Zgodnie z harmonogramem

Warunki rezerwacji:

10 tysięcy opłaty rezerwacyjnej i podpisanie umowy rezerwacyjnej lub bezpłatna rezerwacja na 73 godziny, tj. 3 dni

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Nowy Pekin etap II logo

Nowy Pekin to inwestycja mieszcząca się w Sosnowcu przy ulicy Koszalińskiej.

Nawiązując do nazwy dzielnicy o orientalnym klimacie, zaprojektowano budynki o prostym, minimalistycznym ale nowoczesny designie, które idealnie wpisują się w przestrzeń miejską czyniąc ją bardziej nowoczesną i atrakcyjną.

W ramach inwestycji zaprojektowano cztery 6-7mio kondygnacyjne budynki mieszkalne o powierzchni od 40 do 92 m2. 176 mieszkań, w zależności od usytuowania, będą posiadały ogródki, balkony lub tarasy, a ostatnie piętra to mieszkania typu penthouse. Przewidziano 67 naziemnych miejsc parkingowych i 161 miejsc w garażu podziemnym.

W zasięgu inwestycji dostępne są wszystkie najważniejsze punkty (szkoły, przedszkola, sklepy, apteka, poczta, przychodnia) a także komunikacja miejska. Nasze mieszkania doskonale wpisują się w potrzeby zarówno współczesnych rodzin z dziećmi, seniorów, singli oraz inwestorów ze względu na duży potencjał rynku pracy tej okolicy.

Inwestycja Nowy Pekin etap II znajduje się w Sosnowcu, ul. Koszalińska (6 km od centrum Sosnowca), jest realizowana przez Antrans Invest Sp. z o.o.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 176 nowych mieszkań znajdujących się w 4 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 7 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Nowy Pekin etap II w sprzedaży jest 59 nowych mieszkań o powierzchni od 46 do 77 metrów kwadratowych , w cenie od 6 214 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców Antrans Invest Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

W zasięgu inwestycji dostępne są wszystkie najważniejsze punkty (szkoły, przedszkola, sklepy, apteka, poczta, przychodnia), a także komunikacja miejska. W odległości około 5 minut dostępne są Kluby fitness, Klimontowskie Centrum Aktywności Rodzinnej lub Park Miejski Środula.

Jest to doskonałe miejsce dla młodych osób, rodzin z dziećmi, seniorów lub inwestorów, ze względu na bardzo atrakcyjną lokalizację i duży potencjał rynku pracy tej okolicy.

To doskonale miejsce dla osób, którzy cenią czas i wygodę miasta, ale nie w ścisłym centrum.

Sosnowiec to miasto położone w południowo-zachodniej części Polski, w województwie śląskim. Usytuowany na Wyżynie Śląskiej, w skład której wchodzi Wyżyna Krakowsko-Częstochowska. Miasto to znajduje się w pobliżu licznych zbiorników wodnych. Leży nad rzekami: Białą Przemszą, Bobrkiem czy Brynicą. Mieszkańcy chętnie korzystają z okolicznych atrakcji, a mnogość zabytków nadaje charakter miasta. Sosnowiec składa się z wielu dzielnic takich jak: Środula, Niwka, Pogoń, Milowice, Modrzejów, Nowe Zawodzie czy Klimontów. Rozciągają się one po obu stronach rzeki Czarna Przemsza. Co roku powstają tu nowe inwestycje, które charakteryzują się dużą różnorodnością. Dla mieszkańców jak i inwestorów jest to bardzo atrakcyjna lokalizacja. Występują tu zarówno wysokie zabudowy wielorodzinne, jak i również nowoczesne dzielnice niskiej zabudowy jednorodzinnej i apartamentowej. Największe skupisko mieszkańców to Śródmieście i Środula, gdzie mieszczą się głównie bloki z wielkiej płyty. Nie brakuje tu zabytków, a na uwagę zasługują budynki w stylu barokowym. Zamek Sielecki w Sosnowcu to najstarszy, a zarazem najcenniejszy zabytek miasta. Sosnowiec ma ogromną infrastrukturę społeczną. Bogaty w pełną ofertę edukacyjną, w skład której wchodzi aż kilkaset publicznych jednostek działających w ramach zespołów szkół, jak i samodzielnych jednostek. Znajduje się tutaj kilkadziesiąt szkół podstawowych i ponadpodstawowych oraz wiele przedszkoli. Sosnowiec ma również dostęp do rozbudowanej infrastruktury zdrowotnej. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji dysponuje bogatym zapleczem sportowym, m.in. stadionami i kortami tenisowymi. W mieście sport można uprawiać także zimą, na stoku narciarskim. Na obszarze miasta funkcjonuje wiele instytucji i placówek kulturalnych m.in. kina, centrum sztuki czy teatr. Rozbudowana została również infrastruktura usługowo-handlowa. Mieszkańcy Sosnowca mają do wyboru dwie duże galerie handlowe i kilka nieco mniejszych.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Nowy Pekin etap II?

Miasto jest ważnym węzłem drogowym, a przecinające go drogi łączą północ i południe oraz wschód i zachód Europy. Przez Sosnowiec przebiegają drogi ekspresowe S1 i S86 oraz drogi krajowe nr 79 i 94. Niespełna 5 km od południowej granicy miasta biegnie autostrada A4. Funkcjonują tu również autobusy strefowe GOP-u. W Sosnowcu kursują też autobusy PKS i pociągi PKP, przy czym miasto ma kilka stacji kolejowych. Znajduje się tu także lądowisko sanitarne.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nowy Pekin etap II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 210 metrów od inwestycji Nowy Pekin etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Zagórze Gwiezdna.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Nowy Pekin etap II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nowy Pekin etap II znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Miejskie nr 46 w Sosnowcu w odległości 270 m, Przedszkole Miejskie nr 40 w Sosnowcu w odległości 280 m, Szkoła Podstawowa Nr 46 im. Jana Kiepury w Sosnowcu w odległości 400 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nowy Pekin etap II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 230 m znajduje się Stokrotka, w odległości 330 m znajduje się Targ.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nowy Pekin etap II w odległości 220 m znajduje się Boisko, w odległości 240 m znajduje się Boisko, w odległości 250 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 19.11.2021
Data aktualizacji: 22.08.2023
Nowy Pekin etap II logo

Adres biura sprzedaży:

ul. Koszalińska, Sosnowiec
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: