Nowy Pekin etap II

Mieszkania na sprzedaż ul. Koszalińska, oferowane bezpośrednio przez Antrans Invest Sp. z o.o.

Sosnowiec, ul. Koszalińska
Ceny od: 6 214 zł/m2
Nowy Pekin etap II

8 zdjęć

Nowy Pekin etap II
Nowy Pekin etap II
Nowy Pekin etap II
Nowy Pekin etap II

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Nowy Pekin etap II dostępne są 73 oferty

 • Lista
 • Rzuty

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • winda
 • Standard deweloperski podwyższony

Instalacje i energetyka

 • miejsce do ładowania samochodów elektrycznych

Przyroda w okolicy

 • 3 parki w okolicy

Opis Inwestycji

Nowy Pekin etap II logo

Nowy Pekin to inwestycja mieszcząca się w Sosnowcu przy ulicy Koszalińskiej.

Nawiązując do nazwy dzielnicy o orientalnym klimacie, zaprojektowano budynki o prostym, minimalistycznym ale nowoczesny designie, które idealnie wpisują się w przestrzeń miejską czyniąc ją bardziej nowoczesną i atrakcyjną.

W ramach inwestycji zaprojektowano cztery 6-7mio kondygnacyjne budynki mieszkalne o powierzchni od 40 do 92 m2. 176 mieszkań, w zależności od usytuowania, będą posiadały ogródki, balkony lub tarasy, a ostatnie piętra to mieszkania typu penthouse. Przewidziano 67 naziemnych miejsc parkingowych i 161 miejsc w garażu podziemnym.

W zasięgu inwestycji dostępne są wszystkie najważniejsze punkty (szkoły, przedszkola, sklepy, apteka, poczta, przychodnia) a także komunikacja miejska. Nasze mieszkania doskonale wpisują się w potrzeby zarówno współczesnych rodzin z dziećmi, seniorów, singli oraz inwestorów ze względu na duży potencjał rynku pracy tej okolicy.

Inwestycja Nowy Pekin etap II znajduje się w Sosnowcu, ul. Koszalińska (6 km od centrum Sosnowca), jest realizowana przez Antrans Invest Sp. z o.o.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 176 nowych mieszkań znajdujących się w 4 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 7 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Nowy Pekin etap II w sprzedaży 73 nowe mieszkania o powierzchni od 40 do 77 metrów kwadratowych, w cenie od 6 214 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są mieszkania:

 • 2-pokojowe o powierzchni od 40 do 60 m2 (26 mieszkań)
 • 3-pokojowe o powierzchni od 55 do 77 m2 (35 mieszkań)
 • 4-pokojowe o powierzchni od 71 do 77 m2 (12 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców Antrans Invest Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne (67 miejsc)
 • miejsca postojowe podziemne (161 miejsc)

W inwestycji znajduje się 120 komórek lokatorskich.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2023 roku
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 7 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 176 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski podwyższony

Ogrzewanie

podłogowe

Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
taras, balkon.
Komórki lokatorskie:
posiada (120)
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne (67 miejsc).
 • miejsca postojowe podziemne (161 miejsc).
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępne są 73 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań:
od 40 do 77 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 6 214 do 7 503 zł.
Opis płatności:
zgodnie z harmonogramem.
Warunki rezerwacji:
10 tysięcy opłaty rezerwacyjnej i podpisanie umowy rezerwacyjnej lub bezpłatna rezerwacja na 73 godziny, tj. 3 dni.
Zabezpieczenie środków klienta:
otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

W zasięgu inwestycji dostępne są wszystkie najważniejsze punkty (szkoły, przedszkola, sklepy, apteka, poczta, przychodnia), a także komunikacja miejska. W odległości około 5 minut dostępne są Kluby fitness, Klimontowskie Centrum Aktywności Rodzinnej lub Park Miejski Środula. Jest to doskonałe miejsce dla młodych osób, rodzin z dziećmi, seniorów lub inwestorów, ze względu na bardzo atrakcyjną lokalizację i duży potencjał rynku pracy tej okolicy. To doskonale miejsce dla osób, którzy cenią czas i wygodę miasta, ale nie w ścisłym centrum.

Sosnowiec to miasto położone w południowo-zachodniej części Polski, w województwie śląskim. Usytuowany na Wyżynie Śląskiej, w skład której wchodzi Wyżyna Krakowsko-Częstochowska. Miasto to znajduje się w pobliżu licznych zbiorników wodnych. Leży nad rzekami: Białą Przemszą, Bobrkiem czy Brynicą. Mieszkańcy chętnie korzystają z okolicznych atrakcji, a mnogość zabytków nadaje charakter miasta. Sosnowiec składa się z wielu dzielnic takich jak: Środula, Niwka, Pogoń, Milowice, Modrzejów, Nowe Zawodzie czy Klimontów. Rozciągają się one po obu stronach rzeki- Czarna Przemsza. Co roku powstają tu nowe inwestycje, które charakteryzują się dużą różnorodnością. Dla mieszkańców, jak i inwestorów jest to bardzo atrakcyjna lokalizacja. Występują tu zarówno wysokie zabudowy wielorodzinne, jak i również nowoczesne dzielnice niskiej zabudowy jednorodzinnej i apartamentowej. Największe skupisko mieszkańców to Śródmieście i Środula, gdzie mieszczą się głównie bloki z wielkiej płyty. Nie brakuje tu zabytków, a na uwagę zasługują budynki w stylu barokowym. Zamek Sielecki w Sosnowcu to najstarszy, a zarazem najcenniejszy zabytek miasta. Sosnowiec ma ogromną infrastrukturę społeczną. Bogaty w pełną ofertę edukacyjną, w skład której wchodzi aż 117 publicznych jednostek, działających w ramach zespołów szkół, jak i samodzielnych jednostek. Znajduje się tutaj: 76 szkół podstawowych, 80 szkół ponadpodstawowych oraz 52 przedszkoli. Sosnowiec ma również dostęp do rozbudowanej infrastruktury zdrowotnej. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji dysponuje bogatym zapleczem sportowym, m.in. dwoma stadionami i dwoma kortami tenisowymi. W mieście sport można uprawiać także zimą, na stoku narciarskim. Na obszarze miasta funkcjonuje wiele instytucji i placówek kulturalnych m.in. kina, centrum sztuki czy teatr. Rozbudowana została również infrastruktura usługowo-handlowa. Mieszkańcy Sosnowca mają do wyboru dwie duże galerie handlowe i cztery nieco mniejsze.

Komunikacja

Miasto jest ważnym węzłem drogowym, a przecinające go drogi łączą północ i południe oraz wschód i zachód Europy. Przez Sosnowiec przebiegają drogi ekspresowe S1 i S86 oraz drogi krajowe nr 79 i 94. Niespełna 5 km od południowej granicy miasta biegnie autostrada A4. Ze względu na lokalizację, funkcjonują tu autobusy strefowe GOP-u. W Sosnowcu kursują też autobusy PKS i pociągi PKP, przy czym miasto ma 7 stacji kolejowych. Znajduje się tu lądowisko sanitarne.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Nowy Pekin etap II?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nowy Pekin etap II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 210 metrów od inwestycji Nowy Pekin etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Zagórze Gwiezdna.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Nowy Pekin etap II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nowy Pekin etap II znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Miejskie nr 46 w Sosnowcu w odległości 270 m, Przedszkole Miejskie nr 40 w Sosnowcu w odległości 280 m, Szkoła Podstawowa Nr 46 im. Jana Kiepury w Sosnowcu w odległości 400 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nowy Pekin etap II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 330 m znajduje się Targ.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nowy Pekin etap II w odległości 370 m znajduje się Boisko, w odległości 390 m znajduje się Boisko, w odległości 390 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 19.11.2021
Data aktualizacji: 12.08.2022
Nowy Pekin etap II logoStrona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Koszalińska, Sosnowiec

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: