Apartamenty Nadstawna

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Antago

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Nadstawna dostępne są 3 oferty

RzutNumerPokojeMetrażPiętroCena
2 135 m21
10 376 m22
17 376 m23

Opis Inwestycji

Apartamenty Nadstawna 4 to nowa, niezwykle atrakcyjna inwestycja w Lublinie. To komfortowe mieszkania zlokalizowane przy ulicy Nadstawnej, w bliskim sąsiedztwie centrum miasta i Zamku Lubelskiego oraz galerii Tarasy Zamkowe. Nowoczesna zabudowa inwestycji idealnie wpisze się w zaplanowany okoliczny krajobraz i przyszłe inwestycje tej części miasta.Planowana zabudowa powstanie w ciekawej i doskonale rozwiniętej lokalizacji. W ramach inwestycji zaprojektowano 17 komfortowych i kameralnych apartamentów znajdujących się na pierwszym, drugim i trzecim piętrze budynku o układach od 1 do 3 pokoi oraz zróżnicowanych metrażach – od 23 – 76 mkw. Tak różnorodne lokale będą odpowiednie dla mieszkańców w każdym wieku, zapewnią odpowiednią przestrzeń rodzinom z dziećmi, osobom starszym a także mieszkańcom aktywnym zawodowo. Przemyślany rozkład mieszkań uczyni je łatwymi w aranżacji i niezwykle komfortowymi podczas codziennego użytkowania. W obrębie budynku na jego parterze powstaną również lokale usługowe oraz liczne komórki lokatorskie. W budynku przeważającą działalność prowadzić będzie operator spożywczy a zlokalizowane w pierwszym etapie budowy lokale usługowo- handlowe tj. Rossmann, apteka ZIKO, bankomat, sklep spożywczy ułatwią dostępność do przedmiotów codziennego użytkowania. Deweloper przewidział w inwestycji montaż nowoczesnej windy. Większość mieszkań zaprojektowano z balkonami.

Inwestycja Apartamenty Nadstawna znajduje się w Lublinie, ul. Nadstawna 4 (0.7 km od centrum Lublina), została zrealizowana przez dewelopera Antago.

Inwestycja Apartamenty Nadstawna została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 18 nowych mieszkań. Budynek posiada od 3 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Nadstawna pozostały na sprzedaż 3 mieszkania o powierzchniach od 35 do 76 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 1-pokojowe o powierzchni od 35 m2 (1 mieszkanie)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 76 m2 (2 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Antago nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 3 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 18 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 3700 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Konstrukcja budynku
żelbetowa, wylewana na mokro
Elewacja
tynk zewnętrzny cienkowarstwowy tynki wewnętrzne wapienno – cementowe lub gipsowe
Stolarka okienna
drewniana lub PCV wraz z nawiewnikami automatycznymi
Drzwi zewnętrzne
aluminiowe
Ściany
dwuwarstwowe, wykonane z pustaków ceramicznych lub silikatowych, docieplonych z zewnątrz warstwą styropianu lub wełny
Parapety zewnętrzne
z blachy powlekanej
Parapety wewnętrzne
konglomerat
Instalacje
elektryczna telewizyjna telefoniczna domofonowa z urządzeniami internetowa c.o. – grzejniki panelowe z głowicami termostatycznymi; zbiorcza wymiennikownia LPEC c.w.u. – zasilanej z tej samej wymiennikowni wodno – kanalizacyjną
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia: monitoring, teren ogrodzony, usługi w budynku.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne są 3 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań:od 35 do 76 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 1, 3-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:zamknięty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Nadstawna

Lublin jest miastem powiatowym i stolicą woj. lubelskiego. To największy ośrodek miejski wschodniej Polski. Jego obszar wynosi 147,5 km2, a mieszka tu 347 678 osób. Ze względu na bliskość Ukrainy i Białorusi, miasto wyróżnia się wielokulturowością, co widoczne jest m.in. w stylistyce architektonicznej miasta. Typ zabudowy jest natomiast zależny od dzielnicy. Np. na Starym Mieście przeważają zabytkowe kamienice, Rury składają się niemal z samych osiedli mieszkalnych, a Zemborzyce to spokojna okolica otoczona przyrodą. Lublin to ważny ośrodek akademicki. Mieści się tu 12 szkół wyższych, a m.in. Politechnika, Uniwersytet Medyczny i KUL. Jest tu też 10 szpitali, w tym dwa wojewódzkie i trzy kliniczne. Pod względem rekreacyjnym miasto słynie z dróg rowerowych o łącznej długości ok. 100 km. Kwitnie tu życie kulturalne, działa filharmonia, 11 kin i 40 teatrów. Mieści się tu 8 galerii handlowych. Prężnie funkcjonuje komunikacja miejska, w tym trolejbusy, a z resztą kraju Lublin łączą 2 drogi krajowe, droga ekspresowa i okoliczna sieć ponad 10 przecinających się dróg wojewódzkich.

Komunikacja

Lublin jest jedynym miastem na wschodzie Polski tak dobrze skomunikowanym z innymi częściami kraju. Przez jego centrum przechodzą drogi krajowe nr 19 i 82, a częścią wschodniej i całą północną granicą biegnie droga ekspresowa S12, która na tym odcinku jest fragmentem europejskiej trasy E373. Przez miasto biegnie też 5 dróg wojewódzkich (nr 809, 822, 830, 835, 747), ale w promieniu ok. 15 km od miasta biegną też drogi wojewódzkie nr 820, 828, 829, 834, 836, 837, 860. Cechą szczególną komunikacji miejskiej są tu - kursujące obok autobusów - trolejbusy, które jeżdżą tylko po trzech polskich miastach.

W odległości 50 metrów od inwestycji Apartamenty Nadstawna znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Dworzec Główny.

Data publikacji: 01.09.2017

Data aktualizacji: 17.07.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie