Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje o powierzchni 50,99 m² - numer A1/01

Oferta archiwalna

Kielce, ul. Zapolska 31Inwestycja: Apartamenty ZapolskaDeweloper: Apartamenty Zapolska Anna – Bid BIS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.

Nieruchomość została sprzedana

Zobacz pozostałe mieszkania w inwestycji Apartamenty Zapolska lub inne propozycje w Kielcach

Apartamenty Zapolska

5 zdjęć

Apartamenty Zapolska

Najbliższe inwestycje

 • Marszałkowska 64
  od: 6 200 zł/m2

  Marszałkowska 64

  Epa Investment Sp. z o.o. Sp.k.

  Mieszkanie Kielce
  ul. Marszałkowska 64
  2.5 km od centrum
  • Oddanie: 2 kw. 2022
  • Metraż: 54-65 m2
  • Mieszkań: 12
  • Pokoje: 3
 • Nova Klonova
  od: 5 899 zł/m2

  Nova Klonova

  Hill Bud

  Mieszkanie Kielce
  ul. Klonowa 107
  3.4 km od centrum
  • Oddanie: 4 kw. 2021
  • Metraż: 57-76 m2
  • Mieszkań: 6
  • Pokoje: 3
 • Lotnicza Ekopark etap II

  Lotnicza Ekopark etap II

  Eko-Invest Sp. z o.o.

  Mieszkanie Kielce
  ul. Lotnicza 18
  1.4 km od centrum
  • Oddanie: 2 kw. 2022
  • Metraż: 26-64 m2
  • Mieszkań: 14
  • Pokoje: 1-3
Termin oddania:
4 kw. 2021
Ilość pokoi:
3 pokoje
Metraż:
50,99 m²
Piętro:
Parter
Strona świata:
wschód, południe
Powierzchnie dodatkowe:
Balkon
Budynek i otoczenie
Miejsca postojowe
dostępne są:
 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne
Komórki lokatorskie
dostępne
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Realizacja inwestycji
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2021 roku
Udogodnienia
internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda, rowerownia, videodomofon
Przyroda
w okolicy inwestycji znajduje się park
Rezerwacja i finanse
Rodzaj własności
odrębna własność z własnością gruntu
Wysokość czynszu
informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji
informacja u dewelopera
Zabezpieczenie środków
informacja u dewelopera

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Zapolska

Transport

Warszawska os. Szydłówek - 300 m

Sklepy

Biedronka - 200 m

Edukacja

Przedszkole Samorządowe nr 1 - 230 m

Sport

Boisko - 90 m

Wszystko w Twoim zasięgu „Apartamenty Zapolska” są bardzo dobrze skomunikowane z innymi częściami miasta. Liczne sieci linii autobusowych oraz ścieżki rowerowe pozwalają na swobodne przemieszczanie się. To także świetna lokalizacja, jeśli chodzi o dłuższe podróże. Bliskość drogi wylotowej to sposób na szybki dojazd do Warszawy czy ominięcie korków w mieście, dzięki obwodnicy Kielc. Spokój tu i teraz Zieleń parku, cichy szum liści, zapach kwitnących krzewów, ukoją i pozwolą zrelaksować się po pełnym różnych wydarzeń dniu. Weź koc, ulubioną książkę i spotkaj się z naturą, którą masz tuż obok. A może wolisz spędzać czas bardziej aktywnie? Ścieżka rowerowa przebiegająca obok „Apartamentów Zapolska: zachęca do jazdy na rowerze, hulajnodze czy rolkach. Twoje dzieci będą zachwycone, gdy zabierzesz badmintona lub piłkę, która będzie gonić za Wami po trawie. A może jakiś mały piknik? Teraz masz tak wiele możliwości!

Kielce to stolica województwa świętokrzyskiego. Zajmuje obszar o powierzchni 109,45 km2. Mieszka tu 196 508 osób. Śródmieście jest typowym centrum administracyjnym, usługowym i kulturalnym. Znajdują się tu główne zabytki miasta. Obszary mieszkalne w postaci osiedli mieszkaniowych zlokalizowane są wokół centralnej części miasta, a osiedle domów jednorodzinnych leżą na przedmieściach . Kielce są jednym z szybciej rozwijających się miast Polski, ale nie brakuje tu rozległych terenów zielonych. Kielecki Obszar Chronionego Krajobrazu zajmuje 38,5 km2. Składa się na niego m.in. 8 parków i Las Komunalny. Stały rozwój przekłada się na rozbudowę infrastruktury społecznej. Mieszczą się tu 4 galerie handlowe, a dzięki ciągłym inwestycjom, bogate jest zaplecze oświatowe, kulturalne i medyczne. Działa tu m.in. 14 szkół wyższych, 5 szpitali i 5 kin. Bogata jest też oferta sportowa miasta.

Opis oferty

Apartamenty Zapolska logo

Nowe 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 51 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Apartamenty Zapolska w Kielcach, ul. Zapolska 31 (2.6 km od centrum Kielc).

Inwestycja jest realizowana przez Apartamenty Zapolska Anna – Bid BIS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.

Cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 65 nowych mieszkań.

Na sprzedaż pozostaje 16 ofert o powierzchni od 36 do 93 m².

W budynku jest 6 kondygnacji naziemnych oraz jest od 1 do 3 kondygnacji podziemnych.

Inwestycja Apartamenty Zapolska jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu A1/01 znajduje się na parterze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają 265 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 3 pokoje.

Okna w mieszkaniu wychodzą na wschód, południe.

Okna wychodzące na południe to duża ilość światła naturalnego. Umiejscowienie salonu czy pokoju dziennego od strony południowej sprawi, że przyszli mieszkańcy zyskają jasną i przytulną przestrzeń, w której chce się przebywać. Dodatkowo umiejscowienie okien od strony południowej będzie sprzyjać obniżeniu kosztów za ogrzewanie, co ma szczególne znaczenie w sezonie zimowym.

Dzięki oknom od wschodu, promienie słońca nie będą ogrzewać pomieszczeń z tak dużą intensywnością. Umiejscowienie kuchni czy sypialni od strony wschodniej pozwoli utrzymać optymalną temperaturę i odpowiednią ilość światła naturalnego w pomieszczeniach.

Dla przyszłych mieszkańców Apartamenty Zapolska Anna – Bid BIS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. przewidział miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne.

Dzięki temu przyszli właściciele nie będą musieli poszukiwać wolnej przestrzeni parkingowej. Dodatkowo, miejsce postojowe w garażu podziemnym zabezpiecza przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Opis Inwestycji

„Apartamenty Zapolska” to połączenie nowoczesności z klasyczną estetyką – miejsce zaprojektowane z najwyższą dbałością, gdzie powstaje 65 funkcjonalnych mieszkań o różnorodnych metrażach od 30 m2 do 100 m2.

Inwestycja znajduje się na wzgórzu Osiedla Bocianek, co gwarantuje wspaniały widok na panoramę miasta, a sąsiedztwo Parku im. A. Dygasińskiego zapewnia miejsce do wypoczynku i rekreacji.

Teraz tylko kilka kroków będzie dzielić Cię od relaksu pośród zieleni, tylko kilkuminutowy spacer wystarczy, by zrobić zakupy w największej galerii handlowej w Kielcach.

Marzenia na wyciągnięcie ręki

Mieszkając tutaj będziesz miał bliżej do tego, co w życiu istotne. Poranny jogging dla zdrowia, przedpołudniowy spacer po parku z dziećmi i psem, spotkanie z klientem w pobliskiej restauracji, piknik w porze obiadowej, wieczorne wyjście z przyjaciółmi - tutaj Twoja codzienność nabierze nowych barw. Zatroszczysz się o siebie i swoją rodzinę oraz podniesiesz jakość Waszego życia. „Apartamenty Zapolska” spełnią Twoje oczekiwania również pod względem komfortu - funkcjonalne układy mieszkań pozwolą na stworzenie przytulnego miejsca, w którym po prostu będziesz czuł się dobrze. Z przestronnych balkonów i tarasów, z poranną kawą w ręce, będzie można obserwować, jak miasto budzi się do życia.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Apartamenty Zapolska, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 9 podobnych nowych mieszkań.

Apartamenty Zapolska Anna – Bid BIS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. logo

W sprzedaży 16 nieruchomości w 1 inwestycjach

3 nagrody i wyróżnienia

Zobacz

Zrealizował i zakończył sprzedaż w 2 inwestycjach

Data publikacji: 22.04.2020
Data aktualizacji: 15.10.2021

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: