Dom na sprzedaż 4 pokoje o powierzchni 90,8 m²

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Ancona Development Sp. z o.o.

Nieruchomość została sprzedana

Zobacz pozostałe mieszkania w inwestycji Cicha Łąka lub inne propozycje w Piasecznie

Powierzchnia
91 m²
Pokoje
4
Piętra
3
Gotowe
do zamieszkania
Zobacz rzut

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:07.02
Liczba kondygnacji:3 poziomy w tym poddasze.
Pokoje:4 pokoje.
Powierzchnia:91 m²
Powierzchnia działki:informacja u dewelopera.
Realizacja inwestycjirozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.
Powierzchnie dodatkowe:taras o powierzchni 8 m², ogródek o powierzchni 30 m².
Kuchnia:otwarta kuchnia.
Łazienki:2 łazienki.
Wysokość pomieszczeń:270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności:odrębna własność z własnością gruntu.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:informacja u dewelopera.
Inwestycja:dom znajduje się w inwestycji Cicha Łąka, w której dostępnych jest jeszcze 6 podobnych ofert.

Opis oferty

Nowy 4 pokojowy dom na sprzedaż o powierzchni 91 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Cicha Łąka w Piasecznie przy ul. Cichej Łąki (1.8 km od Warszawy). Inwestycja została zrealizowana przez dewelopera Ancona Development Sp. z o.o..

Cała inwestycja składa się z 66 nowych domów w tym 18 domów typu dom szeregowy. Inwestycja Cicha Łąka została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Nowy dom nr 07.02 nie posiada podpiwniczenia oraz nie ma garażu. W domu znajdują się 4 pokoje, kuchnia jest Otwarta, 2 łazienki, lokal posiada Taras o powierzchni 8 m², Ogródek o powierzchni 30 m². Dla przyszłych mieszkańców deweloper Ancona Development Sp. z o.o. przewidział również: miejsca postojowe naziemne.

Cena ofertowa domu wynosi wynosi 449 000 zł (4 944 zł/m²).

Osiedle Cicha Łąka to inwestycja położona w zielonej, zacisznej i spokojnej części Józefosławia, z bezpośrednim dostępem do infrastruktury komunikacyjnej (autobus) i edukacyjno-usługowej (szkoła, sklep). Dogodna lokalizacja, kompaktowe metraże mieszkań i dbałość o wykończenie sprawiają, że ta inwestycja to idealne rozwiązanie dla osób szukających funkcjonalnych domów w atrakcyjnej cenie i z dobrym dojazdem do centrum Warszawy. Bezpośrednie sąsiedztwo niewielkiego lasku i oddalenie od ruchliwych dróg są dodatkowymi atutami Cichej Łąki.Osiedle składa się z dwóch części: z kompleksu segmentów w zabudowie szeregowej o powierzchni od 89 do 119 m2 oraz kameralnych trzypiętrowych budynków wielorodzinnych z mieszkaniami od 37 do 62 m2.Realizacja budowy 66 domów odbywa się dwuetapowo. Pierwszy etap liczy 30 segmentów i prace będą zakończone z końcem czerwca 2019 roku. Kolejne 36 domów oddanych będzie do użytku do końca października 2019.Wszystkie segmenty składają się z parteru, piętra i poddasza. Poddasze w stanie deweloperskim, doświetlone oknami połaciowymi, z doprowadzonymi instalacjami daje pełną możliwość adaptacji na dodatkowe sypialnie z łazienką, gabinet lub przestrzeń rekreacyjną.Każdy z domów ma ogródek i 2 miejsca postojowe w cenie.Na osiedlu zlokalizowany będzie plac zabaw, ogrodzony i dostępny tylko dla mieszkańców Cichej Łąki. Osiedle będzie dodatkowo ogrodzone i przystosowane do monitoringu.

Dom znajduje się w inwestycji Cicha Łąka, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 6 podobnych nowych domów.

Lokalizacja inwestycji Cicha Łąka

Osiedle Cicha Łąka położone jest w odległości ok. 4 km od ul. Puławskiej i Centrum Handlowego Auchan. W odległości 600 metrów od osiedla zlokalizowany jest przystanek komunikacji miejskiej, publiczne przedszkole i szkoła podstawowa oraz dyskont spożywczy. Najbliższa placówka medyczna oddalona jest o niespełna 1,5 km. Lokalizacja w odległości 1,3 km od granicy Ursynowa i Lasu Kabackiego, w bezpośrednim sąsiedztwie niewielkiego lasku sprawia, że jest to idealne miejsce zamieszkania dla osób marzących o ucieczce od ścisku i hałasu dużych osiedli, ale jednocześnie chcących w pełni korzystać z miejskich wygód i infrastruktury Lokalizacja niezbędnych placówek edukacyjno-usługowych w najbliższej okolicy sprawia, że na osiedlu Cicha Łąka mieszka się po prostu wygodnie, a kameralne uliczki między budynkami osiedla, otaczająca zieleń i oddalenie od hałasu głównych ulic sprzyjają wypoczynkowi i bezpieczeństwu mieszkańców.

Piaseczno to miasto aglomeracji warszawskiej, położone w odległości 17 km od centrum stolicy. Na obszarze o powierzchni ok. 16 km2 mieszkają 44 tys. osób, a liczba ludności wciąż wzrasta ze względu na dogodność lokalizacji oraz dynamicznie rozwijające się budownictwo mieszkaniowe i biznesowo-usługowe. Niską zabudowę mieszkalną tworzą domy jednorodzinne lub wielorodzinne oraz wille. Do terenów miejskiej zieleni należą: Park Miejski i Skwer im. Stefana Kisielewskiego, zaś do zabytków ─ Ratusz Miejski i Dworek Poniatówka. Miasto stanowi siedzibę wielu firm, np.: VIMEX, Creotech Instruments czy Olmar. Zlokalizowane są tu liczne obiekty sportowo-rekreacyjne m.in.: pływalnie, korty tenisowe, skatepark, hale paintballowe i ścianka wspinaczkowa.

Komunikacja

Ze względu na bezpośrednie sąsiedztwo Warszawy, dogodny dojazd z Piaseczna umożliwia: 6 strefowych, jedna nocna i 10 lokalnych linii autobusowych warszawskiej komunikacji miejskiej. Na terenie miasta kursują również autobusy PKS oraz pociągi, np. Kolei Mazowieckich. Ważną arterią ogólnokrajową jest droga nr 79 (Warszawa – Kraków – Bytom), zaś arterie wojewódzkie to: droga nr 721 w kierunku Ciszycy i droga nr 722 w kierunku Grójca.

W odległości 550 metrów od inwestycji Cicha Łąka znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny URBANISTÓW 02 (JULIANÓW).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Cicha Łąka znajduje się 15 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Akademia Tańca I AM DANCE w odległości 550m, Lawendowy Domek - Przedszkole i żłobek w Piasecznie w odległości 600m, Niepubliczne Angielsko Polskie Przedszkola ”Zebra” w odległości 850m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 450 m znajduje się Salon masażu, w odległości 900 m znajduje się Dental House Poland Sp. z o.o., w odległości 1050 m znajduje się Apteka Julianowska.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 1000 m znajduje się Poligon Urody. Sałek B., w odległości 1100 m znajduje się Joy. Klub, w odległości 1150 m znajduje się Sekcja Jeździecka "Ami".

Data publikacji: 02.11.2017

Data aktualizacji: 01.07.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie