Dom na sprzedaż 5 pokoi o powierzchni 110,8 m2ARCHIWALNA

Nieruchomość sprzedawana bezpośrednio przez Ancona Development Sp. z o.o.

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.

Nieruchomość została sprzedana Zobacz pozostałe domy w inwestycji Cicha Łąka lub inne propozycje w Piasecznie

 • Powierzchnia

  110,8 m2

 • Pokoje

  5

 • Piętra

  3

 • Gotowe
  do zamieszkania
 • Zobacz rzut
Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl
Oznaczenie: 01.12
Liczba kondygnacji: 3 poziomy w tym poddasze
Pokoje: 5 pokoi
Powierzchnia: 110,76 m2
Powierzchnia działki: informacja u dewelopera.
Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.
Powierzchnie dodatkowe: ogródek o powierzchni 27,50 m2, taras o powierzchni 12,01 m2.
Kuchnia: Otwarta kuchnia.
Łazienki: 2 łazienki.
Wysokość pomieszczeń: 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Wysokość czynszu: informacja u dewelopera.
Opis płatności: informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji: informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków: Informacja u dewelopera.
Inwestycja: dom znajduje się w inwestycji Cicha Łąka, w której dostępnych jest jeszcze 12 podobnych ofert.

Opis oferty

Nowy 5 pokojowy dom na sprzedaż o powierzchni 110,8 m2 znajduje się w nowo wybudowanej inwestycji deweloperskiej Cicha Łąka przy ul. Cichej Łąki w Piasecznie (1,8 km od Warszawy). Inwestycja została zrealizowana przez dewelopera Ancona Development Sp. z o.o..

Cała inwestycja składa się z 66 nowych domów w tym 84 domy typu dom szeregowy. Inwestycja Cicha Łąka została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Nowy dom o oznaczeniu 01.12 nie posiada podpiwniczenia, oraz nie ma garażu. W domu znajduje się 5 pokoi, kuchnia jest otwarta, są 2 łazienki, lokal posiada ogródek o powierzchni 27,5 m2, taras o powierzchni 12,0 m2.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Ancona Development Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne.

Cena ofertowa wynosi 499 000 zł (4 505 zł/m2) .

Osiedle Cicha Łąka to inwestycja położona w zielonej, zacisznej i spokojnej części Józefosławia, z bezpośrednim dostępem do infrastruktury komunikacyjnej (autobus) i edukacyjno-usługowej (szkoła, sklep). Dogodna lokalizacja, kompaktowe metraże mieszkań i dbałość o wykończenie sprawiają, że ta inwestycja to idealne rozwiązanie dla osób szukających funkcjonalnych domów w atrakcyjnej cenie i z dobrym dojazdem do centrum Warszawy. Bezpośrednie sąsiedztwo niewielkiego lasku i oddalenie od ruchliwych dróg są dodatkowymi atutami Cichej Łąki.

Osiedle składa się z dwóch części: z kompleksu segmentów w zabudowie szeregowej o powierzchni od 89 do 119 m2 oraz kameralnych trzypiętrowych budynków wielorodzinnych z mieszkaniami od 37 do 62 m2.

Realizacja budowy 66 domów odbywa się dwuetapowo. Pierwszy etap liczy 30 segmentów i prace będą zakończone z końcem czerwca 2019 roku. Kolejne 36 domów oddanych będzie do użytku do końca października 2019.

Wszystkie segmenty składają się z parteru, piętra i poddasza. Poddasze w stanie deweloperskim, doświetlone oknami połaciowymi, z doprowadzonymi instalacjami daje pełną możliwość adaptacji na dodatkowe sypialnie z łazienką, gabinet lub przestrzeń rekreacyjną.
Każdy z domów ma ogródek i 2 miejsca postojowe w cenie.

Na osiedlu zlokalizowany będzie plac zabaw, ogrodzony i dostępny tylko dla mieszkańców Cichej Łąki. Osiedle będzie dodatkowo ogrodzone i przystosowane do monitoringu.

Dom znajduje się w inwestycji Cicha Łąka, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 12 podobnych nowych domów.

Opłaty administracyjne związane z nabyciem oferty

Podatek od czynności cywilnoprawnych

0 zł

Maksymalna taksa notarialna

3 402 zł

Koszty wypisów z aktu notarialnego

200 zł

Założenie księgi wieczystej

60 zł

Wpis własności do księgi wieczystej

200 zł

Wpis hipoteki

200 zł

Lokalizacja inwestycji Cicha Łąka

Osiedle Cicha Łąka położone jest w odległości ok. 4 km od ul. Puławskiej i Centrum Handlowego Auchan. W odległości 600 metrów od osiedla zlokalizowany jest przystanek komunikacji miejskiej, publiczne przedszkole i szkoła podstawowa oraz dyskont spożywczy. Najbliższa placówka medyczna oddalona jest o niespełna 1,5 km.

Lokalizacja w odległości 1,3 km od granicy Ursynowa i Lasu Kabackiego, w bezpośrednim sąsiedztwie niewielkiego lasku sprawia, że jest to idealne miejsce zamieszkania dla osób marzących o ucieczce od ścisku i hałasu dużych osiedli, ale jednocześnie chcących w pełni korzystać z miejskich wygód i infrastruktury

Lokalizacja niezbędnych placówek edukacyjno-usługowych w najbliższej okolicy sprawia, że na osiedlu Cicha Łąka mieszka się po prostu wygodnie, a kameralne uliczki między budynkami osiedla, otaczająca zieleń i oddalenie od hałasu głównych ulic sprzyjają wypoczynkowi i bezpieczeństwu mieszkańców.

Piaseczno to miasto aglomeracji warszawskiej, położone w odległości 17 km od centrum stolicy. Na obszarze o powierzchni ok. 16 km2 mieszkają 44 tys. osób, a liczba ludności wciąż wzrasta ze względu na dogodność lokalizacji oraz dynamicznie rozwijające się budownictwo mieszkaniowe i biznesowo-usługowe. Niską zabudowę mieszkalną tworzą domy jednorodzinne lub wielorodzinne oraz wille. Do terenów miejskiej zieleni należą: Park Miejski i Skwer im. Stefana Kisielewskiego, zaś do zabytków ─ Ratusz Miejski i Dworek Poniatówka. Miasto stanowi siedzibę wielu firm, np.: VIMEX, Creotech Instruments czy Olmar. Zlokalizowane są tu liczne obiekty sportowo-rekreacyjne m.in.: pływalnie, korty tenisowe, skatepark, hale paintballowe i ścianka wspinaczkowa.

Komunikacja

Ze względu na bezpośrednie sąsiedztwo Warszawy, dogodny dojazd z Piaseczna umożliwia: 6 strefowych, jedna nocna i 10 lokalnych linii autobusowych warszawskiej komunikacji miejskiej. Na terenie miasta kursują również autobusy PKS oraz pociągi, np. Kolei Mazowieckich. Ważną arterią ogólnokrajową jest droga nr 79 (Warszawa – Kraków – Bytom), zaś arterie wojewódzkie to: droga nr 721 w kierunku Ciszycy i droga nr 722 w kierunku Grójca. W odległości 550 metrów od inwestycji Cicha Łąka znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: URBANISTÓW 02 (JULIANÓW).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Cicha Łąka znajduje się 15 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Akademia Tańca I AM DANCE w odległości 550 m, Lawendowy Domek - Przedszkole i żłobek w Piasecznie w odległości 600 m, Niepubliczne Angielsko Polskie Przedszkola ”Zebra” w odległości 850 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 450 m Salon masażu, w odległości 900 m Dental House Poland Sp. z o.o., w odległości 1 050 m Apteka Julianowska.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: Restauracja i wine bar "W Małym Dworku" w odległości 1 200 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: Poligon Urody. Sałek B. w odległości 1 000 m, Joy. Klub w odległości 1 100 m, Sekcja Jeździecka "Ami" w odległości 1 150 m.

Data publikacji: 02 listopada 2017 09:50

Data aktualizacji: 01 lipca 2019 09:31

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie

Nie masz czasu przeglądać wszystkich ofert?
Powiedz nam, jakiego mieszkania szukasz, a my znajdziemy je dla Ciebie.

Etap 1 z 3

Wybierz lokalizację

Liczba pokoi, która mnie interesuje:

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5+

Twój maksymalny budżet

Wiadomości powiązane z Ancona Development Sp. z o.o.

FB ANTCZAK z kontraktami na generalne wykonawstwo w mieszkaniówce

FB ANTCZAK z kontraktami na generalne wykonawstwo w mieszkaniówce

Na wrocławskiej Klecinie ruszyła budowa ponad 100 mieszkań

Na wrocławskiej Klecinie ruszyła budowa ponad 100 mieszkań

Antczak z nowym projektem we Wrocławiu

Antczak z nowym projektem we Wrocławiu