Zielony Zakątek - mieszkania na sprzedaż

Zielony Zakątek

Warszawa, Białołęka, ul. Sprawna 31

(13,4 km od centrum Warszawy)

Lokalizacja inwestycji Zielony Zakątek

Wszystkie nieruchomości w inwestycji Zielony Zakątek zostały już sprzedane

Zobacz inne oferty, które mogą Cię zainteresować

Inwestycja ZIELONY ZAKĄTEK jest realizowana na działce o pow. 3.000 m2 przy ul. Sprawnej 31 na warszawskim osiedlu Tarchomin w dzielnicy Białołęka. Oferujemy 62 mieszkań w jednym, kameralnym budynku 4-piętrowym w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej. Budynek umiejscowiony zostanie przy nowowyremontowanej ulicy Sprawnej, ok. od przystanku autobusowego przy ul. Modlińskiej na wysokości Fortu Piontek. Budynek wyposażony będzie w cichobieżne windy oraz 69-cio stanowiskowy garaż podziemny do którego będzie można zjechać za pomocą windy z każdego z pięter. Nowoczesna architektura pozwala poczuć miejski charakter zabudowy. Jednocześnie bardzo zielona i spokojna okolica umożliwi naładowanie akumulatorów podczas weekendów spędzonych w sąsiedztwie własnego M. Spacer nad Wisłę zajmie nie dłużej niż 10 min. Niewątpliwą zaletą wyposażenia mieszkań będzie najwyższej jakości DREWNIANA stolarka okienna w kolorze ciemnego drzewa, która dodatkowo podwyższy standard budynku. Szerokie i przestronne klatki i korytarze zostaną pokryte wysokiej jakości płytkami gresowymi w odpowiednio dobranych kolorach. Mieszkania są tak zaprojektowane, aby możliwa była ich szczegółowa aranżacja dokonywana przez nabywców konkretnych mieszkań w naszym budynku. Oczywiście bezpłatnie. Jedną z największych zalet oferowanych mieszkań jest NISKA CENA, która dzięki wykorzystaniu własnych możliwości wykonawczych została skalkulowana na poziomie od 5.290 zł/m2. Najdroższe i najmniejsze mieszkania (poniżej 40m2) kosztują poniżej 6.000 zł/m2 co sprawia, iż jest to jedna z najatrakcyjniejszych cenowo inwestycji w Warszawie! Inwestycja będzie realizowana w okresie od 1.02.2012 r. do 30.06.2013 r. a odbiory lokali zostały zaplanowane na III kw. 2013 r. Zachęcamy do kontaktu z naszym biurem sprzedaży mieszczącym się przy ul. Światowida 61a, ok. 800 m od inwestycji, lub telefonicznie pod nr 22 302 06 01, 22 302 06 02, kom. 606 358 177 I pamiętaj pierwszy dzwonisz – pierwszy wybierasz!

Inwestycja Zielony Zakątek znajduje się na Białołęce, ul. Sprawna 31 (13,4 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Ama-Bud Sp. z o.o..

Inwestycja Zielony Zakątek została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 62 nowych mieszkań. Budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Aktualnie w inwestycji Zielony Zakątek pozostały na sprzedaż 3 mieszkania o powierzchniach od 53 do 70 metrów kwadratowych w cenie od 5 200 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

 • 2-pokojowe o powierzchniach od 53 do 60 m2 w cenie od 292 287 zł (2 mieszkania),
 • 3-pokojowe o powierzchni 70 m2 w cenie od 385 672 zł (1 mieszkanie).

Aktualnie w inwestycji Zielony Zakątek w sprzedaży znajdują się 3 mieszkania które można zakupić korzystając z dopłaty rządowej z programu Mieszkanie dla Młodych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Ama-Bud Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne,
 • miejsca postojowe naziemne.

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2013 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji: budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań: cała inwestycja składa się z 62 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń: w zależności od kondygnacji od 260 do 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Czytaj więcej
Ogrzewanie:
Z kotłowni własnej.
Sufity:
Tynk cementowo-wapienny.
Stolarka okienna:
Okna i drzwi balkonowe - ramy i skrzydła z drewna sosnowego klejonego trój-warstwowo, malowane lakierami wodorozcieńczalnymi typu "lazur". Szklenie zestawami szklanymi zespolonymi na bazie szkła termofloat z powłoką niskoemisyjną o współczynniku przenikania ciepła k=1,1. Okucia obwiedniowe (rozwierne, uchylne, uchylno-rozwierne) z funkcją mikrowentylacji. Współczynnik izolacyjności akustycznej Rw=32 dB. Nawiewniki zapewniające wymagane objętości powietrza wentylacyjnego.
Drzwi zewnętrzne:
Drzwi wejściowe do mieszkań jednoskrzydłowe antywłamaniowe, pełne, gładkie z ryglem wielopunktowym klasy "C" GERDA .
Parapety wewnętrzne:
Brak - montaż we własnym zakresie przez nabywcę lokalu.
Ściany:
Tynk cementowo-wapienny.
Balkony:
Wykończenie podłóg - izolacja przeciwwodna z papy termozgrzewalnej, szlichta cementowa pod ułożenie płytek. Balustrady - ślusarka metalowa - malowana farbą antykorozyjną.
Wyposażenie łazienki:
Doprowadzone instalacje bez białego montażu.
Dach:
Stropodach płaski. Pokrycie hydroizolacyjne z papy termozgrzewalnej. Odwodnienie dachu poprzez wpusty dachowe z odprowadzeniem wody w pionach umiejscowionych w szachtach instalacyjnych.
Parapety zewnętrzne:
Blacha ocynkowana powlekana.
Wentylacja:
Grawitacyjna - kanały murowane z kształtek ceramicznych.
Wyposażenie kuchni:
Doprowadzone instalacje bez montażu urządzeń.
Instalacje:
Instalacja elektryczna,
instalacja c.o.
instalacja wodna i kanalizacyjna,
instalacja telefoniczna, telewizyjna i internetowa,
instalacja domofonowa.
Posadzka:
Warstwy podłogowe - styropian FS15, styropian akustyczny,folia PE, szlichta cementowa.
Konstrukcja budynku:
Technologia mieszana - tradycyjna i szkieletowa, murowana i żelbetowa z układem słupów - wieńców żelbetowych.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: ogródek, balkon, taras.
Komórki lokatorskie: posiada: Komórki lokatorskie są dostępne w sprzedaży, natomiast ceny są zróżnicowane w związku z różnorodnością komórek, także informacje podawane są w biurze sprzedaży na ten temat..
Miejsca postojowe: w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne: Cena: 20000 zł,
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: informacja u dewelopera.
Przyroda: informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Zielony Zakątek

Inwestycja zlokalizowana w warszawskiej dzielnicy Białołęka przy ul. Sprawnej 31.

Białołęka to północna, druga pod względem wielkości powierzchni, dzielnica Warszawy odznaczająca się najszybszym rozwojem budownictwa mieszkaniowego. Nieustannie rozbudowywane są zwłaszcza osiedla domów jednorodzinnych w północnej części obszaru, a grunty rolna adaptowane pod architekturę mieszkaniową. Wysoki stopień gęstości zaludnienia występuje na białołęckich osiedlach z wielkiej płyty: Nowym Tarchominie, Nowodworach i Nowych Świdrach. W strefie centralnej i południowej dominują tereny przemysłowe: duże przedsiębiorstwa, liczne firmy budowlane oraz tereny PKP. Białołęka jest jedną z najspokojniejszych dzielnic, a wypoczynek umożliwiają: kompleksy leśne, parki, rezerwaty przyrody i ścieżki rowerowe. Dogodnym sposobem dojazdu do centrum miasta są tutaj linie Szybkiej Kolei Miejskiej (stacja PKP Warszawa Choszczówka), zaś do głównych arterii dzielnicy należą fragmenty dróg krajowych: ul. Modlińska i Trasa Toruńska, a także ul. Płochocińska.

Komunikacja

Dynamicznie rozwijające się osiedla domów jednorodzinnych i wielorodzinnych o niskiej zabudowie to charakterystyczna cecha dzielnicy Białołęka – obszaru położonego w północnej części prawobrzeżnej Warszawy. Duża powierzchnia z przewagą terenów rolnych, leśnych i przemysłowych wpływa na relatywnie niski stopień zaludnienia dzielnicy (ok. 1350 osób na km2) oraz decyduje o bezpieczeństwie lokalizacji. W środkowo-zachodniej części obszaru występują osiedla o gęstej, wysokiej zabudowie, zaś estetykę przestrzeni zapewniają liczne kwietniki, zieleńce, dwa rezerwaty przyrody i cztery parki. W odległości 100 metrów od inwestycji Zielony Zakątek znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Przyszówka Skrzyżowanie.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Zielony Zakątek znajduje się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Miejskie Nr 38 w odległości 950 m, Szkoła Podstawowa NR 38 w odległości 1 200 m, VI Liceum OGÓLNOKSZTAŁCĄCE w odległości 1 200 m.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: Poczta w odległości 550 m, Poczta w odległości 1 800 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: Studio Fitness PRO-FIT w odległości 400 m, Studio Fitness PRO-FIT w odległości 400 m, Kąpielisko w odległości 1 000 m.

Data publikacji: 23 października 2012 15:00
Data aktualizacji: 03 października 2014 11:21

Zapytaj o więcej szczegółów na temat oferty

Zapytaj o szczegóły oferty

Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

dom kredytowy notus

Konsultant z Domu Kredytowego Notus
pomoże Ci szybko i bezpłatnie
znaleźć najlepszą ofertę kredytu
na zakup wybranej nieruchomości.

 • Biuro sprzedaży
 • ul. Światowida 61a
  Warszawa

+48 22 ...

 • Biuro sprzedaży
 • ul. Światowida 61a
  Warszawa

+48 22 ...

 • Biuro sprzedaży
 • ul. Światowida 61a
  Warszawa

+48 606...

Wiadomości powiązane z Ama-Bud Sp. z o.o.

Więcej wiadomości
Znajdziemy dla Ciebie