Orle Wzgórze

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezAlexus Sp. z o.o.

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Opis Inwestycji

Na sprzedaż komfortowy, dom złożony z dwóch kondygnacji w ekskluzywnej dzielnicy Gdyni - Wielki Kack położony z widokiem na Trójmiejski Park Krajobrazowybudynek mieszkalny mieszczący w sobie dwa przepiękne i przestronne apartamenty o dużym metrażu oraz indywidualnym rozkładzie /duże tarasy/ dolny apartament ma bezpośrednie wejście do ogrodu.DOM JEDNORODZINNY• Powierzchnia około 420 m2• Liczba pokoi do ustalenia indywidualnie• Liczba kondygnacji - dwie + hala garażowa• hala garażowa na 4 samochody, motocykle i rowery, pom. gospodarcze• urządzona zieleń i oświetlenie zewnętrzne budynku• Typ budynku wolnostojący• Rok zakończenia budowy II POŁOWA 2019Duże przestrzenie i przeszklenia, możliwy charakter loftu / wysoki sufit /Do parterowej części domu należy ogród o powierzchni około 100 m2, otoczony zielenią.Piętro domu to również mocno doświetlona duża przestrzeń do aranżacji z ogromnymi oknami do podłogi, otwarta aż do zwieńczenia dachu (ponad 5 m wysokości), z wyjściem na piękny, widokowy taras od strony południowej (powierzchnia 25 m2). Dodatkowo możliwość uzyskania 70 m2 – np. dodatkowej sypialni z łazienką w części poddaszaDom jest CIEPŁY i SŁONECZNY, doskonale doświetlony!Standard wykończenia:ściany wewnętrzne - murowane, szpachlowane, pomalowane białą farbąściany w łazienkach i WC – murowane pokryte tynkiemwyposażenie łazienki, WC, kuchni w postaci podejść wodno-kanalizacyjnychsufity częściowo z płyt kartonowo-gipsowych (poddasze) szpachlowane malowane białą farbąpodłogi w pomieszczeniach - wylewka betonowaschody żelbetowe wykończone kamieniemdrzwi wejściowe - antywłamanioweokna drewniano aluminiowe/aluminiowe o izolacyjności Uw ca 1,1 W/m2K, pakiety trzyszybowe o Ug= 0,7 z ciepłymi ramkami instalacje - wodna, kanalizacyjna, elektryczna, grzewcza, telefoniczna, RTV, alarmowa, wentylacyjna grawitacyjnainstalacja grzewcza - podłogowa – kocioł gazowy jednofunkcyjny z zasobnikiem kondensacyjnyściany zewnętrze - murowane z cegły silikatowej akustycznej, ocieplone wełną mineralną i oryginalnej elewacji, pokrycie dachowe - odeskowanie pokryte papą, blacha tytan cynk tarasy – deski z konglomeratu, balustrady z aluminium lakierowanego proszkowo, szkło bezpieczne bezbarwneKomunikacja :Komfortowa lokalizacja, doskonale skomunikowana z całym Trójmiastem. W zasięgu paru minut pełne zaplecze usługowo-handlowe: osiedlowe sklepy, szkoła, przedszkole, apteka, ośrodek zdrowia.; w odległości ok. 300m przystanek autobusowy, 300 m - stacja kolei metropolitalnej - do Gdańskiego Lotniska 12 min , 500m - Obwodnica Trójmiasta. W najbliższym otoczeniu zabudowa jednorodzinna.Dzielnica, spokojna, a jednocześnie świetnie skomunikowana zarówno z centrum Gdyni jak i Sopotem i Gdańskiem,

Inwestycja Orle Wzgórze znajduje się na Wielkim Kacku, ul. Kamienna 12 (6.3 km od centrum Gdyni), została zrealizowana przez dewelopera Alexus Sp. z o.o..

Inwestycja Orle Wzgórze została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 2 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Orle Wzgórze pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchniach od 117 do 130 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Alexus Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 2 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 3 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się morze.

Lokalizacja inwestycji Orle Wzgórze

Wielki Kack to południowa, położona w dużej części na wysokości Sopotu dzielnica Gdyni ograniczona ul. Sopocką, Spacerową i drogami krajowymi 20 i E28, co sprawia, że można z niej wygodnie dojechać zarówno do innych dzielnic miasta, jak i w pozostałe miejsca kraju. Dużą część Wielkiego Kacka stanowią lasy miejskie, w tym Lasy Sopockie. Na liczącej 15 km kw powierzchni Wielkiego Kacka mieszka 10 tys. mieszkańców. Dzielnica składa się w dużej mierze z domków jednorodzinnych a jej cześć ma charakter wiejski. Z Wielkiego Kacka można wygodnie dostać się do ośrodków opieki zdrowotnej: Uniwersyteckiego Centrum Medycyny i Szpitala Morskiego im. PCK ( 3 km) i oddalonego o zaledwie 5 m od granic dzielnicy NZOZ Dąbrowa-Dąbrówka. W odległości ok. 2 km można znaleźć SZOZ Uzdrowisko Sopot. W dzielnicy działają markety m.in. sieci Tesco, Stokrotka i Lewiatan a najbliższe centrum handlowe znajduje się w odległości 1 km (CH Osowa). Atrakcją okolicy jest oddalony o 500 m Sopocki Teatr Tańca i Ogród Zoologiczny Wybrzeże (ok. 2 km).

Komunikacja

Na terenie Wielkiego Kacka kursują autobusy miejskie. Główne arterie to drogi krajowe 20 i E28, które łączą Gdynię z największymi polskimi miastami. Stacja PKP Sopot Główny znajduje się w odległości ok. 2,5 km na wschód od granic dzielnicy a PKP Gdynia Główna w odległości ok. 3 km, co daje duży wybór środków komunikacji.

W odległości 250 metrów od inwestycji Orle Wzgórze znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Starodworcowa.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Orle Wzgórze znajduje się 11 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Wyspa Skarbów w odległości 200m, Dziecięcy Klub Rozwoju Jagódka w odległości 200m, Szkoła Podstawowa nr 20 w odległości 200m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 700 m znajduje się Apteka Korzenna, w odległości 900 m znajduje się Apteka Pod Gryfem Pomorskim, w odległości 1000 m znajduje się Apteka 'U Źródła Marii' Dom Leków.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 550 m znajduje się Kawiarnia Przystań, w odległości 550 m znajduje się Jazz Cafe Pub, w odległości 550 m znajduje się Tele Kebab.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 600 m znajduje się Stajnia TARA, w odległości 950 m znajduje się Jowita FitDance, w odległości 1050 m znajduje się Stajnia Zielony koń - niezwykłe miejsce w otoczeniu lasów.

Data publikacji: 29.07.2019

Data aktualizacji: 26.08.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie