Orle Wzgórze

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Alexus Sp. z o.o.

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 0 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Opis Inwestycji

Na sprzedaż komfortowy, dom złożony z dwóch kondygnacji w ekskluzywnej dzielnicy Gdyni - Wielki Kack położony z widokiem na Trójmiejski Park Krajobrazowybudynek mieszkalny mieszczący w sobie dwa przepiękne i przestronne apartamenty o dużym metrażu oraz indywidualnym rozkładzie /duże tarasy/ dolny apartament ma bezpośrednie wejście do ogrodu.DOM JEDNORODZINNY• Powierzchnia około 420 m2• Liczba pokoi do ustalenia indywidualnie• Liczba kondygnacji - dwie + hala garażowa• hala garażowa na 4 samochody, motocykle i rowery, pom. gospodarcze• urządzona zieleń i oświetlenie zewnętrzne budynku• Typ budynku wolnostojący• Rok zakończenia budowy II POŁOWA 2019Duże przestrzenie i przeszklenia, możliwy charakter loftu / wysoki sufit /Do parterowej części domu należy ogród o powierzchni około 100 m2, otoczony zielenią.Piętro domu to również mocno doświetlona duża przestrzeń do aranżacji z ogromnymi oknami do podłogi, otwarta aż do zwieńczenia dachu (ponad 5 m wysokości), z wyjściem na piękny, widokowy taras od strony południowej (powierzchnia 25 m2). Dodatkowo możliwość uzyskania 70 m2 – np. dodatkowej sypialni z łazienką w części poddaszaDom jest CIEPŁY i SŁONECZNY, doskonale doświetlony!Standard wykończenia:ściany wewnętrzne - murowane, szpachlowane, pomalowane białą farbąściany w łazienkach i WC – murowane pokryte tynkiemwyposażenie łazienki, WC, kuchni w postaci podejść wodno-kanalizacyjnychsufity częściowo z płyt kartonowo-gipsowych (poddasze) szpachlowane malowane białą farbąpodłogi w pomieszczeniach - wylewka betonowaschody żelbetowe wykończone kamieniemdrzwi wejściowe - antywłamanioweokna drewniano aluminiowe/aluminiowe o izolacyjności Uw ca 1,1 W/m2K, pakiety trzyszybowe o Ug= 0,7 z ciepłymi ramkami instalacje - wodna, kanalizacyjna, elektryczna, grzewcza, telefoniczna, RTV, alarmowa, wentylacyjna grawitacyjnainstalacja grzewcza - podłogowa – kocioł gazowy jednofunkcyjny z zasobnikiem kondensacyjnyściany zewnętrze - murowane z cegły silikatowej akustycznej, ocieplone wełną mineralną i oryginalnej elewacji, pokrycie dachowe - odeskowanie pokryte papą, blacha tytan cynk tarasy – deski z konglomeratu, balustrady z aluminium lakierowanego proszkowo, szkło bezpieczne bezbarwneKomunikacja :Komfortowa lokalizacja, doskonale skomunikowana z całym Trójmiastem. W zasięgu paru minut pełne zaplecze usługowo-handlowe: osiedlowe sklepy, szkoła, przedszkole, apteka, ośrodek zdrowia.; w odległości ok. 300m przystanek autobusowy, 300 m - stacja kolei metropolitalnej - do Gdańskiego Lotniska 12 min , 500m - Obwodnica Trójmiasta. W najbliższym otoczeniu zabudowa jednorodzinna.Dzielnica, spokojna, a jednocześnie świetnie skomunikowana zarówno z centrum Gdyni jak i Sopotem i Gdańskiem,

Inwestycja Orle Wzgórze znajduje się na Wielkim Kacku, ul. Kamienna 12 (6.3 km od centrum Gdyni), jest realizowana przez dewelopera Alexus Sp. z o.o..

Inwestycja Orle Wzgórze jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 2 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Orle Wzgórze pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchniach od 117 do 130 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Alexus Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 2 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 3 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy nie posiadają garażyoraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się morze.

Lokalizacja inwestycji Orle Wzgórze

Wielki Kack to południowa, położona w dużej części na wysokości Sopotu dzielnica Gdyni ograniczona ul. Sopocką, Spacerową i drogami krajowymi 20 i E28, co sprawia, że można z niej wygodnie dojechać zarówno do innych dzielnic miasta, jak i w pozostałe miejsca kraju. Dużą część Wielkiego Kacka stanowią lasy miejskie, w tym Lasy Sopockie. Na liczącej 15 km kw powierzchni Wielkiego Kacka mieszka 10 tys. mieszkańców. Dzielnica składa się w dużej mierze z domków jednorodzinnych a jej cześć ma charakter wiejski. Z Wielkiego Kacka można wygodnie dostać się do ośrodków opieki zdrowotnej: Uniwersyteckiego Centrum Medycyny i Szpitala Morskiego im. PCK ( 3 km) i oddalonego o zaledwie 5 m od granic dzielnicy NZOZ Dąbrowa-Dąbrówka. W odległości ok. 2 km można znaleźć SZOZ Uzdrowisko Sopot. W dzielnicy działają markety m.in. sieci Tesco, Stokrotka i Lewiatan a najbliższe centrum handlowe znajduje się w odległości 1 km (CH Osowa). Atrakcją okolicy jest oddalony o 500 m Sopocki Teatr Tańca i Ogród Zoologiczny Wybrzeże (ok. 2 km).

Komunikacja

Na terenie Wielkiego Kacka kursują autobusy miejskie. Główne arterie to drogi krajowe 20 i E28, które łączą Gdynię z największymi polskimi miastami. Stacja PKP Sopot Główny znajduje się w odległości ok. 2,5 km na wschód od granic dzielnicy a PKP Gdynia Główna w odległości ok. 3 km, co daje duży wybór środków komunikacji.

W odległości 250 metrów od inwestycji Orle Wzgórze znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Starodworcowa.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Orle Wzgórze znajduje się 11 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Wyspa Skarbów w odległości 200m, Dziecięcy Klub Rozwoju Jagódka w odległości 200m, Szkoła Podstawowa nr 20 w odległości 200m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 700 m znajduje się Apteka Korzenna, w odległości 900 m znajduje się Apteka Pod Gryfem Pomorskim, w odległości 1000 m znajduje się Apteka 'U Źródła Marii' Dom Leków.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 200 m znajduje się Terefere pracownia artystyczno-edukacyjna, w odległości 250 m znajduje się Rzeźbiarstwo Ludowe, w odległości 550 m znajduje się Impresja - studio edukacji muzycznej.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 600 m znajduje się Stajnia TARA, w odległości 950 m znajduje się Jowita FitDance, w odległości 1050 m znajduje się Stajnia Zielony koń - niezwykłe miejsce w otoczeniu lasów.

Data publikacji: 29.07.2019

Data aktualizacji: 26.08.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie