Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje o powierzchni 38,69 m² - numer BLU_M34

4.72% stopa zwrotu inwestycji rocznie

Warszawa, Mokotów, Siekierki, ul. Bluszczańska 2

Blu Residence

27 zdjęć

Blu Residence

Oddanie

Termin oddania

Gotowe

Ilość pokoi

Ilość pokoi

2 pokoje

Metraż

Metraż

38,69 m²

Piętro

Piętro

1 piętro

Strona świata

Strona świata

zachód, południe

Dodatkowe

Powierzchnie dodatkowe

Balkon

Wysokość

Wysokość pomieszczeń

od 282 do 292 cm wysokości

Kondygnacje

Ilość kondygnacji

1 poziom

Oznaczenie oferty

Oznaczenie oferty

BLU_M34

Budynek i otoczenie

Miejsca postojowe

dostępne są:
  • miejsca postojowe podziemne

Komórki lokatorskie

dostępne

Standard wykończenia

standard deweloperski

Realizacja inwestycji

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2021 roku

Udogodnienia

monitoring, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, usługi w budynku, winda, rowerownia, inteligentny dom, videodomofon, patio / dziedziniec

Przyroda

w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka
Rezerwacja i finanse

Rodzaj własności

odrębna własność z własnością gruntu

Wysokość czynszu

informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji

informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy

Lokalizacja inwestycji

Przystanek Autobusowy - 250 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

4 placówki edukacyjne, 1 sklep, 2 place zabaw

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Inne mieszkania w tej inwestycji

Liczba pokoi

  • 11 pokój
  • 22 pokoje
  • 33 pokoje
  • 44 pokoje
  • 5+5 pokoi i więcej

Opis oferty

Nowe 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 38,7 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Blu Residence na Siekierkach, ul. Bluszczańska 2 (4.8 km od centrum Warszawy).

Inwestycja jest realizowana przez Albero Invest.

Cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 36 nowych mieszkań.

Na sprzedaż pozostaje 11 ofert o powierzchni od 39 do 165 m².

W budynku są 3 kondygnacje naziemne oraz 1 kondygnacja podziemna.

Inwestycja Blu Residence została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2021 roku.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu BLU_M34 znajduje się na 1 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają od 282 do 292 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 2 pokoje.

Okna w mieszkaniu wychodzą na zachód, południe.

Okna wychodzące na południe to duża ilość światła naturalnego. Umiejscowienie salonu czy pokoju dziennego od strony południowej sprawi, że przyszli mieszkańcy zyskają jasną i przytulną przestrzeń, w której chce się przebywać. Dodatkowo umiejscowienie okien od strony południowej będzie sprzyjać obniżeniu kosztów za ogrzewanie, co ma szczególne znaczenie w sezonie zimowym.

Okna, które wychodzą na zachód zapewniają dużą ilość intensywnego światła naturalnego. Orientacja zachodnia najlepiej sprawdzi się w salonie, gdzie nasłonecznienie jest szczególnie pożądane. Strona zachodnia będzie idealna we wszystkich pomieszczeniach, które posiadają balkon lub wyjście na taras. Okno wychodzące na zachód to również dobre rozwiązanie w gabinetach. Warto jednak rozważyć zakup rolet i zasłon, które nieco ograniczają ilość światła wpadającego do mieszkania.

Dla przyszłych mieszkańców Albero Invest przewidział miejsca postojowe podziemne.

Dzięki temu przyszli właściciele nie będą musieli poszukiwać wolnej przestrzeni parkingowej. Dodatkowo, miejsce postojowe w garażu podziemnym zabezpiecza przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Opis Inwestycji

Pow. dodatkowe

Balkon

GOTOWE APARTAMENTY NA DOLNYM MOKOTOWIE

ZAINWESTUJ W DOBRĄ JAKOŚĆ

Blu Residence to nowoczesny apartamentowiec zlokalizowany na Dolnym Mokotowie, przy ul. Bluszczańskiej 2. Najbliższe sąsiedztwo tego wyjątkowego projektu stanowi niska rezydencjonalna zabudowa, tereny zielone oraz niczym nieograniczona pełna miejska infrastruktura.

Apartamentowiec składa się z dwóch skrzydeł - południowego i wschodniego. W skrzydle południowym stanowiącym pierzeję ulicy Bluszczańskiej, poza wygodnymi apartamentami, zaplanowano także przestrzeń dla lokali usługowych, reprezentacyjne i przestronne wejście do budynku oraz bezpieczny wjazd do garażu podziemnego. Natomiast skrzydło wschodnie to wyłącznie lokale mieszkalne.

Cała inwestycja składa się z 36. apartamentów oraz 3. lokali usługowych.

Ostatnie dostępne lokale:

- są wygodnymi przestrzeniami o różnych powierzchniach (od ok 40 m² do prawie 100 m²),

- mają odpowiednią wysokość (292 cm - mieszkania na parterze, 282 cm - mieszkania na wyższych kondygnacjach),

- posiadają dodatkowe przestrzenie w postaci wygodnych loggii oraz prywatnych ogródków na parterze,

- dzięki dużym oknom i szklanym balustradom są odpowiednio doświetlone,

- można dowolnie zaaranżować, ponieważ zostały zaprojektowane tak, aby żaden z mieszkańców nie miał poczucia ograniczeń w wystroju wnętrz.

Ponadto, do dyspozycji mieszkańców oddany jest bezpieczny garaż podziemny.

Inwestycja Blu Residence położona jest w niedalekiej odległości od Mostu Siekierkowskiego oraz ulicy Czerniakowskiej. Sprawia to, że dotarcie do innych dzielnic Warszawy m.in. do Śródmieścia, na Ursynów, Wilanów czy drugą stronę Wisły na Gocław czy Saską Kępę, staje się dużo prostsze. Do Stacji Metro Politechnika czy Racławicka dojazd autem zajmuje 12-14 minut, a przystanek autobusowy znajduje się zaledwie 400 metrów od apartamentów.

W promieniu kilkuset metrów od inwestycji znajdują się przedszkola i szkoły. W odległości 750 m mieści się Dom Kultury Dorożkarnia, oferujący szereg zajęć i warsztatów nie tylko dla najmłodszych mieszkańców dzielnicy. Kino letnie, sąsiedzkie śniadania czy spotkania przy muzyce na stałe goszczą w programie tego klimatycznego miejsca.

Miłośnicy zielonych terenów mają do dyspozycji nadwiślańskie wały ze ścieżkami rowerowymi i dziką przyrodą. Zaledwie 15 minut spokojnego spaceru będzie dzielić mieszkańców od Parku Akcji „Burza” z zagospodarowaną przestrzenią do aktywnego wypoczynku i najważniejszym punktem parku: Kopcem Powstania Warszawskiego. Łazienki Królewskie czy Jeziorko Czerniakowskie także będą idealnymi miejscami na dłuższy rodzinny spacer. Dla fanów większej aktywności sportowej alternatywą będzie Park Wodny Warszawianka oraz pobliskie kluby fitness czy siłownie, te na świeżym powietrzu także. Atrakcji jednak jest o wiele więcej – Mokotów słynie z bardzo bogatej oferty, która pozwala na chwilę relaksu oraz dowolnie spędzony czas wolny.

KOMFORT

CICHOBIEŻNE WINDY firmy OTIS, które zapewnią mieszkańcom wyjątkowy komfort przemieszczania się wewnątrz budynku.

BEZPIECZNE DRZWI DIERRE wyposażone w doszczelniający automatyczny próg opadowy, który ochroni przed przepływem powietrza i nie dopuści do przenikania światła oraz antywłamaniowe zabezpieczenia w postaci dodatkowych rydli.

WYCIERACZKI SYSTEMOWE dzięki którym wewnątrz budynku zostanie zachowany odpowiedni porządek a powierzchnia podłóg zawsze będzie gładka.

MONITORING który zwiększy poziom bezpieczeństwa na terenie inwestycji.

MOŻLIWOŚĆ ZAMONTOWANIA STACJI DO ŁADOWANIA POJAZDÓW ELEKTRYCZNYCH, dzięki którym właściciele ekologicznych aut będą mogli je zasilać w miejscu zamieszkania.

EKOLOGIA W TROSCE O JAKOŚC ŻYCIA

W naszych inwestycjach nie bagatelizujemy tak ważnych kwestii jak zrównoważony rozwój. Wierzymy w to, że na komfort i jakość życia ma wpływ dostęp do przestrzeni zielonych. Nie tylko podnoszą one jakość powietrza, ale też poprawiają nastrój, zachęcają do aktywności oraz ożywiają życie społeczności. Ponad 50% obszarów zielonych Blu Residence stanowi powierzchnia biologicznie czynna. Woda deszczowa będzie miała możliwość wnikania w grunt, dzięki czemu roślinność zostanie odpowiednio nawodniona, natomiast do gromadzenia nadmiaru deszczówki posłuży zbiornik retencyjny.

OGNIWA FOTOWOLTAICZNE - umieszczone na dachu budynku pozwolą na obniżenie kosztów energii elektrycznej za części wspólne.

OŚWIETLENIE ENERGOOSZCZĘDNE LEDOWE – zastosowane w całym budynku, będzie wykorzystywane tylko wtedy, gdy wystąpi taka konieczność.

ANTYSMOGOWE FILTRY WĘGLOWE - stworzą skuteczną (aż do 98%) barierę przed niebezpiecznymi dla zdrowia cząsteczkami pyłu PM10.

Zapraszamy do kontaktu z Doradcami Albero Invest

Biuro Sprzedaży

ul. Zielna 37, bud. C, piętro II

00-108 Warszawa

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – piątek: 10:00-18:00

Sobota: 10:00-14:00

Pełna oferta na www.alberoinvest.pl

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Blu Residence, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 6 podobnych nowych mieszkań.

Data publikacji: 15.06.2020
Data aktualizacji: 14.09.2022

Nasi użytkownicy chwalą tego dewelopera za szybką odpowiedź na zapytania

Inwestycje w pobliżu na Siekierkach

Oferty na Siekierkach

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: