Osiedle Akacjowe

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Akord Sp. z o.o.

Tychy, ul. Mąkołowska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 76 ofert w najbliższej okolicy!

Osiedle Akacjowe

7 zdjęć

Osiedle Akacjowe
Osiedle Akacjowe
Osiedle Akacjowe
Osiedle Akacjowe

Opis Inwestycji

Dom parterowy z niewielkim ogródkiem oraz ozdobnym patio w środku (ogród w salonie) jest doskonałą alternatywą mieszkania w bloku. Ciekawy projekt mający na celu zapewnić maksimum prywatności na zoptymalizowanej powierzchni mieszkalnej 119,30 m2. Dobrze zaprojektowana ciekawa przestrzeń mieszkalna pozwalająca na harmonijne połączenie wygody z klasą. Powierzchnia mieszkalna połączona jest przejściem z garażem o powierzchni 19 m2.

Na posesji jest również dodatkowe miejsce parkingowe.Cena domu obejmuje: dom w stanie tzw. deweloperskim czyli rozprowadzone instalacje (elektryczna i grzewcza zakończone gniazdkami, wod-kan-wyprowadzona ze ścian, alarmową), ogrzewanie podłogowe w salonie, aneksie kuchennym i jadalni), tynki, wylewki. Wentylacja mechaniczna:  żwirowy gruntowy wymiennik ciepła (umiejscowiony w fundamencie budynku), rekuperator TCS (zainstalowany w pomieszczeniu gospodarczym w garażu).

Instalacja c.w.u. przygotowana pod montaż 3 czujek do cyrkulacji. Ogrodzenie drewniane, drewutnia, śmietnik zadaszony-zamykany. Dom całkowicie wykończony z zewnątrz wraz z podjazdem i chodnikiem. Standard domu nie obejmuje: kolektorów słonecznych oraz powietrznej pompy ciepła.

Inwestycja Osiedle Akacjowe znajduje się w Tychach, ul. Mąkołowska (4.3 km od centrum Tych), została zrealizowana przez dewelopera Akord Sp. z o.o..

Inwestycja Osiedle Akacjowe została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 20 nowych domów w tym 10 domów typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Akacjowe pozostało na sprzedaż 0 nowych domów0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Akord Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2008 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2011 roku.
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 20 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają 3 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Garaże:
domy nie posiadają garaży
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się las

Lokalizacja inwestycji

Tychy to ponad 134-tysięczne miasto powiatowe leżące w woj. śląskim, na Wyżynie Śląskiej i w Kotlinie Oświęcimskiej. Jego obszar wynosi 82 km2. Miasto z trzech stron otaczają Lasy Pszczyńskie. Z założenia Tychy miały stanowić zaplecze mieszkaniowe dla Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego, co zaowocowało wzniesieniem 21 osiedli. Mimo to zakłady powstające na terenie miasta sprawiły, że także ono samo rozwinęło się pod względem gospodarczym. W zabudowie mieszkaniowej dominują tu budynki wielorodzinne, choć na obrzeżach rozwija się budownictwo jednorodzinne. Wraz z rozbudową Tychów, tworzona była pełna infrastruktura społeczna. Dziś w mieście można znaleźć 24 szkoły podstawowe i 17 szkół gimnazjalnych, a także 7 liceów, 6 zespołów szkół i 22 szkoły policealne. Działają tu dwa szpitale i 31 przychodni lekarskich. Rozwinięte jest zaplecze kulturalne i sportowe, które tworzą m.in. kino, teatr, 10 galerii sztuki oraz stadion sportowy, lodowisko, 9 ścieżek rowerowych.

Komunikacja

Miasto jest węzłem komunikacyjnym, w którym trasa europejska E462 krzyżuje się z drogami krajowymi nr 44 i 86. Przy granicach miasta biegną drogi wojewódzkie nr 928, 931 i 934. Funkcjonuje tu komunikacja miejska, na którą składa się ponad 40 linii autobusowych, 6 trolejbusowych i 0 mikrobusowych. Działa tu Kolej Śląska. Niespełna 60 km od miasta znajduje się lotnisko w Katowicach-Pyrzowicach, a ok. 65 km od Tychów mieści się lotnisko w Krakowie-Balicach.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: