Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 819 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Zielona Przystań ul. Błażeja 9 - etap I

5 zdjęć

Zielona Przystań ul. Błażeja 9 - etap I
Zielona Przystań ul. Błażeja 9 - etap I
Zielona Przystań ul. Błażeja 9 - etap I
Zielona Przystań ul. Błażeja 9 - etap I

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • winda
  • rowerownia
  • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

  • miejsce do ładowania samochodów elektrycznych

Rekreacja

  • plac zabaw

Przyroda w okolicy

  • las
  • rezerwat przyrody

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 136 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 255 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

cieplik miejski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada: wielkość: 1,65 - 2,35 m2

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne : jednopoziomowa hala garażowa.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rezerwat przyrody

Opis inwestycji

Zielona Przystań ul. Błażeja 9 - etap I logo

„Zielona Przystań” ul. Błażeja 9 to nowoczesne, ekologiczne osiedle położone w sercu Naramowicach, dzielnicy uznawanej za najbardziej atrakcyjną w Poznaniu. W ramach inwestycji powstaną 4 budynki realizowane etapami. W I etapie realizacji przewidzianym do oddania w IV kw. 2023r., powstanie budynek nr 9 z 46 lokalami mieszkalnymi. Pod każdym budynkiem znajdować się będzie jednopoziomowa hala garażowa z możliwością ładowania aut elektrycznych, komórki lokatorskie oraz rowerownie. Dla bezpieczeństwa i komfortu życia mieszkańców całe osiedle zostanie zamknięte.

Naszą inwestycje wyróżnia wysoka jakość zastosowanych materiałów, funkcjonalne układy mieszkań oraz doskonała lokalizacja,

Atuty inwestycji to m.in.:

Wysoki standard:

- windy

- podgrzewany zjazd do hali garażowej

- parapety z konglomeratu

- okna wielokomorowe

- rolety zewnętrzne na parterach

- ekologiczne rozwiązania

Zagospodarowania terenu:

- zamknięte osiedle

- bogactwo i różnorodność nasadzeń

- stojaki rowerowe i boksy rowerowe w halach garażowych

- plac zabaw i strefa relaksu

- zagłębione pojemniki na odpady

Funkcjonalne mieszkania:

-balkony, tarasy, ogródki przy każdym mieszkaniu

-przynależne komórki lokatorskie

-możliwość indywidualnych aranżacji

Inwestycja Zielona Przystań ul. Błażeja 9 - etap I znajduje się na Naramowicach, ul. Błażeja 9 (5.6 km od centrum Poznania), jest realizowana przez Agencja Inwestycyjna Sp. z o.o.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 136 nowych mieszkań znajdujących się w 4 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Zielona Przystań ul. Błażeja 9 - etap I nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Agencja Inwestycyjna Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne null

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie wielkość: 1,65 - 2,35 m2.

Lokalizacja inwestycji

Wyjątkowe miejsce po zielonej stronie miasta. Dla osób lubiących spędzać czas na świeżym powietrzu wśród przyrody, idealnym miejscem będzie pobliski Rezerwat Przyrody Żurawiniec pełny ścieżek spacerowych. Dla każdego, kto ceni sobie aktywny wypoczynek, pobliskie ścieżki rowerowe umożliwiają długie jazdy rowerem. Okolica z uwagi na liczne modernizacje staje się dzielnicą z nowoczesną infrastrukturą drogową, z doskonałym połączeniem z centrum miasta. Dzięki wybudowanej nowej linii tramwajowej przy ul. Nowa Naramowicka, od centrum dzielić będzie Państwa tylko 20 minut tramwajem. Sklepy spożywcze, punkty usługowe, sklepy- to wszystko można znaleźć kilka minut od terenu osiedla. Wystarczy przejść się na krótki spacer lub wsiąść na rower. To idealne miejsce dla rodzin z dziećmi- w okolicy znajduje się wiele szkół i przedszkoli. Dla studentów niespełna 2km od inwestycji mieści się Kampus Morasko. Masz pytania? Skontaktuj się z nami. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego oraz wizyty w naszym biurze. Nasz doradca odpowie na wszystkie pytania, pomoże w wyborze odpowiedniego mieszkania i przeprowadzi przez proces zakupu.

Stare Miasto to część Poznania zajmująca powierzchnię 3,8 km kw. W jej obrębie znajdują się takie jednostki administracyjne jak: Chwaliszewo, Dzielnica Cesarska, Garbary, Grobla, Piaski, Piekary, Przepadek, Rybaki, Stare Miasto, Święty Marcin, Święty Wojciech. Łącznie mieszka tu ok. 30 tys. osób. Z zachodu na wschód obszar ten przecina droga nr 92. Od wschodu ograniczony jest rzeką Wartą, od zachodu ul. Obornicką, od południa ul. królowej Jadwigi a od północy Lasem Moralskim. Przy ul. Dworcowej znajduje się dworzec Poznań Główny, jeden z największych w Polsce. Stanowiący serce Poznania rynek Starego Miasta nadal pełni ważne funkcje handlowe i kulturalne. Zabytkowa zabudowa z niepowtarzalnym renesansowym ratuszem na czele, nadaje temu miejscu wyjątkowy klimat. Zainteresowani mogą tu odwiedzić Muzeum Rogalowe, Archeologiczne i Muzeum Historii Miasta Poznania. Znajduje się tu 8 uniwersytetów, w tym Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych, Wyższa Szkoła Handlu i Rachunkowości, Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu, Wyższa Szkoła Logistyki oraz Wyższa Szkoła Komunikacji i Zarządzania. Największe centra handlowe to Avenida, Stary Browar i Kupiec Poznański. Na Starym Mieście znajdują się też liczne szpitale i przychodnie, m.in. Wielkopolskie Centrum Onkologii, Szpital Miejski im. Z. Strusia, Szpital Prywatny Med Polonia i Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej.

Komunikacja

W dzielnicy doskonale działa transport miejski złożony z autobusów i tramwajów. Do tego znajduje się tu dworzec Poznań Główny a z zachodu na wschód dzielnicę przedziela droga krajowa nr 92. Port lotniczy Poznań-Ławica mieści się w odległości ok. 3 km na zachód od granic dzielnicy.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Zielona Przystań ul. Błażeja 9 - etap I?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Zielona Przystań - etap I mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji znajduje się przystanek tramwajowy nowo powstałej linii tramwajowej na Naramowice

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Zielona Przystań ul. Błażeja 9 - etap I znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Zielona Przystań - etap I znajduje się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Akademia Ciekawskiej prof.Sówki Przedszkole Niepubliczne w odległości 150 m, Ciekawski Jeż O Zwierz Punkt Przedszkolny w odległości 160 m, Szkoła Podstawowa nr 60 w odległości 300 m. Bliskość Kampus Uniwersyteckiego Morasko czyni zakupione mieszkanie dobrą inwestycją pod wynajem.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Nieopodal inwestycji, w odległości 330 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Zielona Przystań ul. Błażeja 9 – znajduje się m.in. boisko do koszykówki Naramki Basket, Centrum Rekreacyjno-Sportowe fairPlayce a po drugiej stronie Rezerwatu Żurawiniec skorzystasz z Pływalni Miejskiej POSiR Atlantis.

Data publikacji: 28.10.2022
Data aktualizacji: 14.12.2022

Artykuły powiązane:

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Naramowicach

Oferty na Naramowicach

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: