Dom na sprzedaż 5 pokoi o powierzchni 151,8 m²

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Agencja Bracia Sadurscy

Cena: 530 000 zł

Rata kredytu wynosi 2379 zł miesięcznie, 

Powierzchnia
152 m²
Pokoje
5
Piętra
2

Termin oddania

3 kw. 2019

Zobacz rzut

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:12
Ceny domów: 530 000 zł3 492 zł/m²
Liczba kondygnacji:2 poziomy w tym poddasze.
Pokoje:5 pokoi.
Powierzchnia:152 m²
Powierzchnia działki:dom stoi na działce o powierzchni 800 m².
Realizacja inwestycjirozpoczęcie budowy w 4 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.
Kuchnia:informacja u dewelopera.
Łazienki:2 łazienki.
Wysokość pomieszczeń:od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Domy wykonane z solidnych materiałów budowlanych. Oddawane w pełnym stanie deweloperskim. Wybudowane z pustaka ceramicznego, dach pokryty dachówką ceramiczną. Okna PCV trzyszybowe. Rozprowadzone instalacje gazu, prądu, wody, C.O. Ogrzewanie piecem gazowym. Podjazdy i tarasy wyłożone kostką brukową. Całe osiedle zostanie zamknięte oraz oświetlone. Wjazd przez bramę automatyczną na pilota.
Rodzaj własności:odrębna własność z własnością gruntu.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:informacja u dewelopera.
Inwestycja:dom znajduje się w inwestycji Osiedle Bodzanów, w której dostępnych jest jeszcze 5 podobnych ofert.

Opis oferty

Nowy 5 pokojowy dom na sprzedaż o powierzchni 152 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Osiedle Bodzanów w Bodzanowie przy Bodzanów (6.5 km od Krakowa). Inwestycja jest realizowana przez dewelopera Agencja Bracia Sadurscy.

Inwestycja Osiedle Bodzanów jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowy dom nr 12 znajduje się na działce o powierzchni 800 m², nie posiada podpiwniczenia oraz ma garaż 1 stanowiskowy. W domu znajduje się 5 pokoi, 2 łazienki. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Agencja Bracia Sadurscy przewidział również: miejsca postojowe naziemne.

Cena ofertowa domu wynosi wynosi 530 000 zł (3 492 zł/m²).

ATRAKCYJNE OSIEDLE DOMÓW JEDNORODZINNYCH W MALOWNICZEJ MIEJSCOWOŚCI BODZANÓW.Osiedle Bodzanów składa się z czterech domów wolnostojących i sześciu w zabudowie bliźniaczej. Usytuowane są w odległości ok. 5 km od centrum Wieliczki. Położone w cichej i spokojnej okolicy, wybudowane w wysokim standardzie. W projekcie zadbano o estetykę budynków oraz funkcjonalną przestrzeń.BUDYNKI: Bliźniaki położone na działkach 3,5 ar. Budynki 5-pokojowe o powierzchni 97 m2. Na poziomie parteru zaprojektowano pomieszczenie gospodarcze, łazienkę, wiatrołap, sypialnię oraz aneks kuchenny połączony z salonem. Na poddaszu znajdują się trzy sypialnie oraz łazienka. Przed każdym budynkiem znajdują się dwa miejsca postojowe.Dwa domy wolnostojące o powierzchni ok. 239 m2, położone na działkach 800 m2. Parterowe z użytkowym poddaszem, podpiwniczone. Część przyziemia przeznaczona jest na dwustanowiskowy garaż o łącznej powierzchni 37,96 m2 oraz ok. 44 m2 wolnej przestrzeni z możliwością dowolnej adaptacji. Parter składa się z salonu z wyjściem na tarasy, otwartej kuchni z oknem, dwóch sypialni, łazienki, pomieszczenia gospodarczego oraz wiatrołapu. Na poddaszu znajdują się cztery sypialnie, garderoba i łazienka.Dwa ostatnie domy o powierzchniach od ok. 151 do 157 m2, położone na działkach od 800 m2. Budynki parterowe z użytkowym poddaszem, niepodpiwniczone. Każdy z dwoma miejscami postojowymi przed budynkiem. Parter składa się z pomieszczenia gospodarczego, łazienki, wiatrołapu, dwóch sypialni i salonu połączonego z aneksem kuchennym. Poddasze zajmują trzy sypialnie, garderoba, łazienka i gabinet.

Dom znajduje się w inwestycji Osiedle Bodzanów, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 5 podobnych nowych domów.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Bodzanów

Inwestycja zlokalizowana w cichej, malowniczej okolicy z dużą ilością zielonych terenów. W okolicy zabudowa niska, jednorodzinna. Łatwy dojazd do Krakowa (około 20 min.) i Wieliczki. Niedaleko znajduje się Puszcza Niepołomicka. W odległości ok. 100 m znajduje się przystanek prywatnych przewoźników. Miejsce doskonałe dla rodzin z dziećmi. Szkoła podstawowa w odległości 300 m. Zieleń i cisza bez rezygnacji z szybkiego dojazdu do miasta.

Powiat wielicki to region będący częścią woj. małopolskiego, leżący w jego centrum. Jego powierzchnia to 411 km2, a składają się na nią 2 gminy miejsko-wiejskie i 3 gminy wiejskie. Łącznie znajduje się tu 91 miejscowości, a zamieszkują je ogółem 118 553 osoby. Na północnym wschodzie powiatu rozciągają się tereny leśne – w gminie Kłaj znajdziemy 3 rezerwaty przyrody. Region wyróżnia się nieprzeciętnymi walorami przyrodniczymi i turystycznymi, a jego największą atrakcją jest Kopalnia Soli w Wieliczce. Zabudowa powiatu jest dość rozproszona i wciąż istnieją tu rozległe tereny do zagospodarowania. Rozwinięte jest zaplecze oświatowe, medyczne i sportowe, o czym świadczy m.in. 88 szkół, 42 przychodnie lekarskie i 69 klubów sportowych. Dużym atutem powiatu jest bezpośrednie sąsiedztwo z Krakowem znajdującym się na zachód od regionu. Daje to pełen dostęp do wszystkich atrakcji dużego miasta. Ponadto rozwinięta jest sieć dróg, a najważniejszymi są 3 drogi wojewódzkie, 2 krajowe i przebiegająca na północ od Wieliczki autostrada A4.

Komunikacja

W powiecie wielickim znajdziemy dobrze rozwiniętą sieć dróg, na które składają się drogi wojewódzkie 964, 966 i 967 oraz drogi krajowe 75 i 94. Najważniejszą arterią jest jednak przecinająca powiat autostrada A4, czyli część europejskiej trasy E40. Funkcjonują tu także połączenia PKS i PKP, a szynobus odbywa regularne kursy do Krakowa. W Wieliczce działa komunikacja miejska.

Data publikacji: 30.05.2019

Data aktualizacji: 31.05.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie