Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje o powierzchni 65,78 m² - numer 102

Warszawa, Praga-Północ, Szmulowizna, ul. Grodzieńska 19Inwestycja: Grodzieńska 19Deweloper: Agena Development S.A.

Grodzieńska 19

7 zdjęć

Grodzieńska 19
Termin oddania:
1 kw. 2022
Ilość pokoi:
3 pokoje
Metraż:
65,78 m²
Piętro:
3 piętro
Powierzchnie dodatkowe:
Balkon
Wysokość pomieszczeń:
od 264 do 349 cm wysokości
Budynek i otoczenie
Miejsca postojowe
dostępne są:
  • miejsca postojowe podziemne
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Realizacja inwestycji
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2022 roku
Udogodnienia
ochrona całodobowa, monitoring, internet, TV kablowa, usługi w budynku, winda, rowerownia, videodomofon, wózkarnia, patio / dziedziniec
Przyroda
informacja u dewelopera.
Rezerwacja i finanse
Rodzaj własności
odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu
Wysokość czynszu
informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji
informacja u dewelopera
Zabezpieczenie środków
informacja u dewelopera

Lokalizacja inwestycji Grodzieńska 19

Transport

Śnieżna 02 - 200 m

Sklepy

Sklep spożywczo-przemysłowy - 210 m

Edukacja

Przedszkole Nr 186 - 290 m

Sport

Boisko - 200 m

Zdrowie

Vita-Med - 340 m

Praga-Północ to niewielka, położona na prawym brzegu Wisły, dzielnica Warszawy, która słynie z przedwojennej architektury, a także cieszy się popularnością ze względu na relikty tzw. warszawskiego folkloru. Wzdłuż ulicy Targowej usytuowane zostały najstarsze, stylowe kamienice, we wnętrzach których znajdują się obecnie galerie sztuki, pracownie artystyczne, kawiarnie i restauracje. Zabytkowa architektura stanowi także część zabudowy Nowej Pragi oraz Szmulowizny, lecz występują tu także rozległe socrealistyczne blokowiska. Nowe inwestycje mieszkaniowe powstają natomiast w malowniczym rejonie Portu Praskiego. Największymi kompleksami przyrodniczymi na terenie dzielnicy są Park Praski i Ogród Zoologiczny. Znajduje się tu również kino i aż 4 teatry. Z Pragi-Północ jest zaledwie 10 minut drogi do centrum miasta, gdzie można dotrzeć tramwajem, autobusem, a także drugą linią metra. Ważne arterie dzielnicy to Al. Solidarności i ulice: Targowa, Jagiellońska, Szwedzka.

Inne mieszkania w tej inwestycji

Liczba pokoi

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5+

Opis oferty

Nowe 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 65,8 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Grodzieńska 19 na Szmulowiźnie, ul. Grodzieńska 19 (4.2 km od centrum Warszawy).

Inwestycja jest realizowana przez Agena Development S.A.

Cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 108 nowych mieszkań.

Na sprzedaż pozostaje 7 ofert o powierzchni od 60 do 100 m².

W budynku jest od 5 do 7 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnacja podziemna.

Inwestycja Grodzieńska 19 jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu 102 znajduje się na 3 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają od 264 do 349 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 3 pokoje.

Dla przyszłych mieszkańców Agena Development S.A. przewidział miejsca postojowe podziemne.

Dzięki temu przyszli właściciele nie będą musieli poszukiwać wolnej przestrzeni parkingowej. Dodatkowo, miejsce postojowe w garażu podziemnym zabezpiecza przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Opis Inwestycji

Grodzieńska 19 powstaje w historycznym otoczeniu Starej Pragi słynącej z XIX-wiecznych fabryk świec i mydła, dawnej wytwórni wódki z 1895 r. a także rewitalizowanego terenu po dawnej fabryce Pollena Uroda. Grodzieńska 19 to miejsca z klimatem, historią i duszą.

Lokalizacja inwestycji Grodzieńska 19 to unikalne połączenie bogatej infrastruktury społecznej i usługowo-handlowej oraz rozbudowanej sieci komunikacyjnej.

Grodzieńska 19 oferuje swoim mieszkańcom 108 unikatowych apartamentów o zróżnicowanej powierzchni od 28 do 101 mkw., w przepięknej architekturze, nawiązującej stylem do klimatu i historii Starej Pragi oraz przemysłowej historii tej części miasta. Elewacja z czerwonej cegły, stalowe balustrady, „industrialne” wnętrza budują prestiż, elegancję i niezapomniany klimat dawnej Warszawy.

W budynku nie zabraknie najbardziej pożądanych przez nabywców lokali dwupokojowych. W ofercie znajdują się również przestronne kawalerki dla singla czy pary oraz większe mieszkania dla rodzin z dziećmi. Na ostatniej kondygnacji znajdą się przestronne apartamenty klasy PREMIUM. Do dyspozycji przyszłych lokatorów, w każdym mieszkaniu, będą również balkony, loggie i ogródki. W bryle budynku zaplanowano także garaż podziemny z miejscami parkingowymi z możliwością zainstalowania stacji ładowania pojazdów elektrycznych oraz stojaki na rowery.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Grodzieńska 19, w której znajdują się w sprzedaży jeszcze 3 podobne nowe mieszkania.

Data publikacji: 06.11.2019
Data aktualizacji: 25.06.2021
Agena Development S.A. logo

Agena Development S.A.

Marta Gębska

OPIEKUN INWESTYCJI

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Lęborska 8/10 lok. 183 03-443 Warszawa
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: