Krzywoustego 4-6

Oferta archiwalna

Katowice, Zespół Dzielnic Północnych, ul. Krzywoustego 4- 6

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 721 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Krzywoustego 4-6

7 zdjęć

Krzywoustego 4-6
Krzywoustego 4-6
Krzywoustego 4-6
Krzywoustego 4-6

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2009 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2010 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 14 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 128 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Inwestycja Parkowa Strona Miasta to dwa apartamentowce położone w sercu zielonych terenów Górnego Śląska na osiedlu Tysiąclecia w Katowicach. Osiedle składa się z dwóch czternastokondygnacyjnych budynków z parkingami podziemnymi, lokalami usługowymi i mieszkaniami. W sumie w budynkach zlokalizowanych przy Al. B. Krzywoustego 2, 4 – 6 mieści się 208 lokali mieszkalnych o powierzchni od 26 do 135 m kw., w tym w budynku A – 80 mieszkań, w budynku B 128 mieszkań.

Teren osiedla Parkowa Strona Miasta jest w całości zagospodarowany licznymi alejkami osiedlowymi oraz  elementami małej architektury. Idealna lokalizacja Inwestycji sprawia, ze jest ona atrakcyjna dla osób ceniących spokój i bliskość terenów zielonych jak i tych lubiących uroki miejskiego życia. Osiedle parkowa Strona Miasta jest inwestycją w całości zrealizowaną. Mieszkania posiadają nowoczesne rozwiązania funkcjonalne, są dobrze doświetlone, bardzo ustawne, posiadają także balkony i tarasy. Dla Państwa wygody oferujemy usługę wykańczania wnętrz przez sprawdzone i renomowane firmy.

W bezpośrednim sąsiedztwie osiedla znajduje się Wojewódzki Park Kultury i Wypoczynku z licznymi trasami spacerowymi i rowerowymi, placami zabaw, wesołym miasteczkiem, zoo, Planetarium i rosarium.Bardzo dobre skomunikowanie z centrum i innymi dzielnicami miasta (liczne linie tramwajowe i autobusowe oraz Drogowa Trasa Średnicowa i autostrada A4).Dodatkowym atutem jest świetnie rozwinięta infrastruktura handlowo – usługowa: liczne sklepy, przedszkola, szkoły.

Inwestycja Krzywoustego 4-6 znajduje się w Zespole Dzielnic Północnych, ul. Krzywoustego 4- 6 (0.1 km od centrum Katowic), została zrealizowana przez Activ Investment Sp. z o.o.

Inwestycja Krzywoustego 4-6 została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2010 roku.

Cały projekt składa się z 128 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 14 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Krzywoustego 4-6 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Activ Investment Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Katowice to miasto w województwie śląskim o powierzchni 164 km kw i liczbie mieszkańców ponad 300 tys. osób. Zabudowa miasta to głównie powojenne bloki i typowe dla Śląska zabytkowe kamienice. Katowice dzielą się na dzielnice pogrupowane w zespoły dzielnic: zespół północny, śródmiejski, południowy, wschodni i zachodni. Miasto jest wojewódzkim centrum medycznym, z kilkunastoma szpitalami, w tym Centralnym Szpitalem Klinicznym im. Kornela Gibińskiego, Szpitalem Klinicznym im. Andrzeja Mieleckiego, Uniwersyteckim Centrum Okulistyki i Onkologii, Szpitalem Klinicznym nr 6 czy Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka. Działają tu też liczne uniwersytety, takie jak Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki, Akademia Sztuk Pięknych czy wydziały Politechniki Śląskiej.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Krzywoustego 4-6?

W Katowicach działa stacja kolejowa Katowice Główne (jedna z największych w Polsce), na której zatrzymują się wszystkie pociągi dalekobieżne, a także kilka mniejszych stacji kolejowych. Lotnisko Katowice-Pyrzowice znajduje się w odległości ok. 10 km od granic dzielnicy. Przez miasto biegnie autostrada A4, trasa E20, która zaczyna się we Francji, trasa E462 Polska-Czechy i trasa E75 kończąca bieg w Grecji. Po mieście kursują tramwaje i autobusy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Krzywoustego 4-6 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 300 metrów od inwestycji Krzywoustego 4-6 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Katowice Aleja Korfantego.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Krzywoustego 4-6 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Krzywoustego 4-6 znajduje się 17 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Regionalny Ośrodek Edukacji Szkola Policealna w odległości 210 m, Niepubliczna Artystyczna Policealna Szkoła Plastyczna ROE Katowice w odległości 210 m, Miejskie Przedszkole nr 45 w odległości 330 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Krzywoustego 4-6 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 360 m znajduje się Biedronka, w odległości 460 m znajduje się Supersam, w odległości 470 m znajduje się ALDI.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Krzywoustego 4-6 w odległości 360 m znajduje się Altus Fitness, w odległości 360 m znajduje się Boisko, w odległości 380 m znajduje się Boisko.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Pobliskie Lokalizacje

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: