Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje o powierzchni 38,8 m²

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Acciona Nieruchomości Sp. z o.o.

Rezerwacja
Powierzchnia
39 m²
Pokoje
2
Piętro
2

Termin oddania

3 kw. 2020

Zobacz rzut

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:047
Liczba kondygnacji:1 poziom.
Pokoje:2 pokoje.
Powierzchnia:39 m²
Realizacja inwestycjirozpoczęcie budowy w 4 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.
Kuchnia:informacja u dewelopera.
Łazienki:1 łazienka.
Wysokość pomieszczeń:275 cm wysokości.
Piętro:2 piętro
Miejsca postojowe:dostępne są:
  • miejsca postojowe podziemne (204 miejsca).
Komórki lokatorskie:dostępne (86).
Standard wykończenia:
standard deweloperski podwyższony.
Rodzaj własności:odrębna własność z własnością gruntu.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Inwestycja:mieszkanie znajduje się w inwestycji B8 nowy wymiar mieszkania, w której dostępnych jest jeszcze 8 podobnych ofert.

Opis oferty

Nowe 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 39 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej B8 nowy wymiar mieszkania przy ulicy na Błoniach Wilanowskich, ul. Teodorowicza (9.1 km od centrum Warszawy). Inwestycja jest realizowana przez dewelopera Acciona Nieruchomości Sp. z o.o..

Cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego w którym łącznie znajduje się 130 nowych mieszkań, na sprzedaż pozostaje 50 o powierzchni od 30 do 139 m², w budynku jest 5 kondygnacji naziemnych oraz 1 podziemna. Inwestycja B8 nowy wymiar mieszkania jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu 047 znajduje się na 2 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają 275 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 2 pokoje, jest 1 łazienka. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Acciona Nieruchomości Sp. z o.o. przewidział: miejsca postojowe podziemne (204 miejsca).

Inwestycja b8 powstaje w samym sercu Miasteczka Wilanów jako piąty projekt realizowany przez Acciona Nieruchomości. W ofercie posiada wybór dużych, dwustronnych, doświetlonych lokali. Dla mieszkańców przeznaczone są wózkownie, rowerownie, komórki lokatorskie oraz plac zabaw. W trosce o bezpieczeństwo lokatorów przewidziane są kameralne klatki schodowe. Ze względu na swoją strukturę jest to znakomite miejsce do mieszkania dla rodzin z dziećmi.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji B8 nowy wymiar mieszkania, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 8 podobnych nowych mieszkań.

Lokalizacja inwestycji B8 nowy wymiar mieszkania

Własny opis lokalizacji; Miasteczko Wilanów zostało zaprojektowane jako nowoczesna dzielnica mieszkalna, bardzo dobrze skomunikowana z centrum miasta. Uporządkowana miejska przestrzeń, nowoczesna zabudowa apartamentowa, bogata infrastruktura handlowo-usługowa oraz rekreacyjne tereny zielone sprawiają, że mieszka się tu wygodnie i komfortowo. Dojazd do centrum Warszawy zajmuje około 30 - 40 minut, a do biur w okolicach Galerii Mokotów 20 - 30 minut. Zaledwie 500m od inwestycji mieści się publiczna szkoła i przedszkole. W okolicy znajdują się też liczne placówki prywatne, w tym międzynarodowe, takie jak British Primary School of Wilanow oraz niemiecka Willy-Brandt-Schule Warschau.

Położona w południowej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Wisły, ekskluzywna dzielnica Wilanów, to obszar ok. 37 km2, na którym dominuje efektowna zabudowa willowa i apartamentowa wkomponowana w niepowtarzalny pejzaż przyrody. Historyczna proweniencja dzielnicy, powstałej z inicjatywy Jana III Sobieskiego jako podmiejska rezydencja, stanowi o prestiżu miejsca, w którym zabytkową oraz luksusową architekturę otaczają ogrody, parki, rezerwaty przyrody oraz liczne zbiorniki wodne (m.in. jeden z najpiękniejszych ogrodów wodnych w Europie). Zaciszna i najrzadziej zaludniona spośród warszawskich dzielnic, stanowi od lat wymarzone miejsce wypoczynku, rekreacji, komfortowego życia oraz kontemplacji piękna natury i sztuki. Wilanów jest także przestrzenią intensywnego rozwoju: powstają tu nowoczesne osiedla mieszkaniowe, lokale biurowo-usługowe czy centra handlowe. Zaletę stanowią: dogodny dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych oraz obecność głównej arterii miasta – Wisłostrady.

Komunikacja

Główna arteria – Wisłostrada, ulice o dużym znaczeniu lokalnym: ul. Jana III Sobieskiego i Al. Wilanowska oraz liczne połączenia autobusowe, umożliwiają dogodny dojazd z Wilanowa do centrum, a także do Konstancina i Piaseczna.

W odległości 150 metrów od inwestycji B8 nowy wymiar mieszkania znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny BRANICKIEGO 02.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji B8 nowy wymiar mieszkania znajduje się 31 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Akademia Uśmiechu. Zakład Obsługi Jednostek Edukacyjnych Sp. z o.o. w odległości 500m, Przedszkole Baby English Academy w odległości 550m, Instytut Sztuk Walki w odległości 600m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 100 m znajduje się Centrum Dietetyczne Naturhouse Wilanów - Żywienie, Dietetyka, Odchudzanie, w odległości 100 m znajduje się Stomatolog, dentysta SMILE MAKERS Warszawa Wilanów, w odległości 150 m znajduje się EcoChef.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 350 m znajduje się Centrum Opatrzności Bożej, w odległości 450 m znajduje się Muzeum Jana Pawła II i Prymasa Wyszyńskiego, w odległości 1000 m znajduje się Muzeum Plakatu w Wilanowie - Oddział Muzeum Narodowego.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 400 m znajduje się Venus. Salon Spa, w odległości 500 m znajduje się Plac Miejski w Wilanowie, w odległości 550 m znajduje się Ambasada Urody Medical Spa.

Data publikacji: 11.10.2018

Data aktualizacji: 06.08.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie