Lokal użytkowy na sprzedaż 1 pokój o powierzchni 118,4 m²

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Acatom Sp. z o.o. Sp.k.

Cena: 810 124 zł brutto

Rata kredytu wynosi 3637 zł miesięcznie, 

Powierzchnia
118 m²
Pokoje
1
Piętro
parter

Termin oddania

4 kw. 2019

Zobacz rzut

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:U1
Ceny lokali użytkowych (brutto): 810 124 zł6 842 zł/m²
Liczba kondygnacji:1 poziom.
Pokoje:1 pokój.
Powierzchnia:118 m²
Realizacja inwestycjirozpoczęcie budowy w 3 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Łazienki:1 łazienka.
Wysokość pomieszczeń:od 260 do 280 cm wysokości.
Piętro:parter
Miejsca postojowe:dostępne są:
  • miejsca postojowe naziemne.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności:odrębna własność z własnością gruntu.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:informacja u dewelopera.
Inwestycja:lokal użytkowy znajduje się w inwestycji Żmujdzka.

Opis oferty

Nowy lokal użytkowy na sprzedaż o powierzchni 118 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Żmujdzka przy ulicy na Prądniku Czerwonym, ul. Żmujdzka (2.4 km od centrum Krakowa). Inwestycja jest realizowana przez dewelopera Acatom Sp. z o.o. Sp.k..

Cała inwestycja składa się z 1 budynku,w którym znajdują się łącznie lokali użytkowych, zaś 1 z nich jest obecnie dostępn na sprzedaż.

Obiekt posiada 4 kondygnacje naziemne. Inwestycja Żmujdzka jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania.

Lokal użytkowy o oznaczeniu U1 znajduje się na budynku, a wysokość pomieszczeń wynosi od 260 do 280 cm wysokości. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Acatom Sp. z o.o. Sp.k. przewidział również: miejsca postojowe naziemne. Cena ofertowa brutto lokalu użytkowego wynosi 810 124 zł, (6 842 zł/m²).

Przedsięwzięcie deweloperskie Żmujdzka to budynek wielorodzinny realizowany w doskonałej lokalizacji z dobrym dojazdem do centrum miasta. Niewątpliwym atutem inwestycji jest również bliskość kompleksu biurowego Opolska Business Park.Niska zabudowa oraz zieleń w sąsiedztwie dają poczucie przestrzeni a pobliskie sklepy oraz punkty usługowe odpowiadają na potrzeby codziennego życia.Na inwestycję składają się 33 lokale mieszkalne oraz 2 lokale usługowe. Mieszkania zostały zróżnicowane pod względem powierzchni jak i układu funkcjonalnego. Oferta obejmuje zarówno lokale 1 - pokojowe o niewielkim metrażu około 27 m2 – doskonałe jako pierwsze mieszkanie lub inwestycja pod wynajem, jak i większe mieszkania 2, 3, 4 - pokojowe. Mieszkania dwupoziomowe zlokalizowane na drugim piętrze pozwalają na elastyczną aranżację, dostosowaną do indywidualnych potrzeb kupującego. Na parterze do lokali mieszkalnych przylegają ogródki. Dla zmotoryzowanych mieszkańców zaprojektowano naziemne miejsca parkingowe.Inwestycja Żmujdzka to bliskość serca miasta, jak i galerii handlowych, inwestycji biurowych i szkół wyższych.

Lokalizacja inwestycji Żmujdzka

Prądnik Czerwony to III dzielnica Krakowa. Jej terytorium liczy sobie 643,79 ha i zamieszkiwane jest przez 47 775 osób. To jedna z mniejszych dzielnic Krakowa, jednak jej bliska odległość od centrum sprawia, że rozwija się w zadowalającym tempie i może pochwalić się rozbudowaną infrastrukturą społeczną. Pod względem zabudowy dzielnica jest dość jednolita. Przez lata widoczne były tu głównie spółdzielcze osiedla z wielkiej płyty wybudowane na początku II połowy XXw. Obecnie na Prądniku Czerwonym zaczynają wyrastać coraz to nowe domy jednorodzinne oraz kompleksy budynków mieszkalnych. Mimo niedalekiej odległości od centrum miasta, jest tu spokojnie i nie brakuje terenów zielonych, a jednym z ciekawszych jest Park „Zaczarowanej Dorożki”. Działalność 2 klubów sportowych skutkuje natomiast istnieniem zaplecza sportowego w postaci m.in. boisk i kortów tenisowych.

Komunikacja

Przy zachodniej granicy Prądnika Czerwonego zbiegają się 3 istotne trasy drogowe. Jest to europejska trasa E77 oraz drogi krajowe nr 7 i 79. Dobre połączenie z centrum miasta oraz z innymi dzielnicami jest natomiast zasługą regularnych kursów linii autobusowych i tramwajowych.

W odległości 200 metrów od inwestycji Żmujdzka znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Opolska Estakada.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Żmujdzka znajdują się 24 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Prywatne Przedszkole "Piotrusia Pana" w odległości 400m, Prywatne Przedszkole "Mały Dworek" w odległości 450m, Klub Malucha Bąbelkowo w odległości 500m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 250 m znajduje się EXPEDITE. APTEKA, w odległości 450 m znajduje się ZIKO APTEKI SP. Z O.O., w odległości 650 m znajduje się VENA-VITA. APTEKA.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 500 m znajduje się OŚRODEK KULTURY KRAKÓW-NOWA HUTA, w odległości 550 m znajduje się MŁODZIEŻOWY DOM KULTURY, w odległości 600 m znajduje się PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA PANA JEZUSA DOBREGO PASTERZA.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 300 m znajduje się Hala Sportowa Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie, w odległości 450 m znajduje się KLUB SPORTOWY PRĄDNICZANKA, w odległości 550 m znajduje się Studio Tańca i Fitness PASJA.

Data publikacji: 30.01.2019

Data aktualizacji: 29.05.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie