Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje o powierzchni 59,5 m²

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Acatom Sp. z o.o. Sp.k.

Nieruchomość została sprzedana

Zobacz pozostałe mieszkania w inwestycji Czerwonego Prądnika 8 lub inne propozycje na Prądniku Czerwonym

Powierzchnia
59 m²
Pokoje
3
Piętro
5

Termin oddania

4 kw. 2019

Zobacz rzut

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Szczegóły nieruchomości

Oznaczenie:A.5.74
Liczba kondygnacji:1 poziom.
Pokoje:3 pokoje.
Powierzchnia:59 m²
Realizacja inwestycjirozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Kuchnia:informacja u dewelopera.
Łazienki:1 łazienka.
Wysokość pomieszczeń:254 cm wysokości.
Piętro:5 piętro
Miejsca postojowe:dostępne są:
  • miejsca postojowe podziemne: w 2 poziomowym garażu podziemnym.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków:informacja u dewelopera.
Inwestycja:mieszkanie znajduje się w inwestycji Czerwonego Prądnika 8, w której dostępne są jeszcze 22 podobne oferty.

Opis oferty

Nowe 3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 59 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Czerwonego Prądnika 8 przy ulicy na Prądniku Czerwonym, ul. Czerwonego Prądnika 8 (2 km od centrum Krakowa). Inwestycja jest realizowana przez dewelopera Acatom Sp. z o.o. Sp.k..

Cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego w którym łącznie znajdują się 93 nowe mieszkania, na sprzedaż pozostaje 35 o powierzchni od 43 do 87 m², w budynku jest 7 kondygnacji naziemnych oraz 2 podziemne. Inwestycja Czerwonego Prądnika 8 jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu A.5.74 znajduje się na 5 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają 254 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 3 pokoje, jest 1 łazienka. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Acatom Sp. z o.o. Sp.k. przewidział: miejsca postojowe podziemne.

Cena ofertowa mieszkania wynosi 445 875 zł (7 500 zł/m²).

Realizowane przedsięwzięcie deweloperskie usytuowane jest w jednej z najbardziej atrakcyjnych części Krakowa czyli na osiedlu Olsza przy ul. Czerwonego Prądnika 8, w odległości ok. 3 km od krakowskiego Rynku Głównego, nieopodal jednej z głównych arterii jaką jest Aleja 29 Listopada. Ta lokalizacja zapewnia doskonałe połączenie z centrum komunikacją miejską.Zdaniem mieszkańców, osiedle to jest uznawane za jedno z bardziej bezpiecznych miejsc w Krakowie. Pełno w niej przyjaznych mieszkańcom terenów zielonych a wkrótce, staraniem radnych, powstanie jeszcze nowy park: Nowe Bulwary Białuchy, co dodatkowo wpłynie na atrakcyjność tej lokalizacji. Czerwonego Prądnika 8 – to inwestycja, na którą składają się 93 mieszkania oraz 3 lokale usługowe. Nowoczesny 6-piętrowy budynek obejmuje lokale mieszkalne o powierzchni w przedziale od 23 m2 do 86 m2. Parter stanowią lokale usługowe z ekspozycją od strony ulicy, oraz mieszkania z ogródkami (ogródki o powierzchni od około 30 nawet do 158 m2). Budynek posiada dwie klatki schodowe wyposażone w nowoczesne windy a dwupoziomowy garaż podziemny zapewnia mieszkańcom miejsca parkingowe dla samochodów.W bliskim sąsiedztwie budynku można znaleźć bogatą infrastrukturę edukacyjną dla dzieci i młodzieży w tym szkoły wyższe oraz całą gamę placówek handlowo-usługowych, ułatwiających życie mieszkańcom.Poprzez lokalizację oraz swoje położenie budynek przy ul. Czerwonego Prądnika to doskonałe miejsce zarówno do zamieszkania jak też do zainwestowania środków finansowych.Zakup mieszkania w tej inwestycji to zdecydowanie bezpieczny zakup. Przedsięwzięcie jest prowadzone z uwzględnieniem wszelkich zasad ochrony praw konsumenta przewidzianych przepisami, a zwłaszcza w obowiązującej Ustawie Deweloperskiej. Podczas całego okresu realizacji, inwestycja jest kontrolowana przez Bank prowadzący mieszkaniowy rachunek powierniczy.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Czerwonego Prądnika 8, w której znajdują się w sprzedaży jeszcze 22 podobne nowe mieszkania.

Lokalizacja inwestycji Czerwonego Prądnika 8

Prądnik Czerwony to III dzielnica Krakowa. Jej terytorium liczy sobie 643,79 ha i zamieszkiwane jest przez 47 775 osób. To jedna z mniejszych dzielnic Krakowa, jednak jej bliska odległość od centrum sprawia, że rozwija się w zadowalającym tempie i może pochwalić się rozbudowaną infrastrukturą społeczną. Pod względem zabudowy dzielnica jest dość jednolita. Przez lata widoczne były tu głównie spółdzielcze osiedla z wielkiej płyty wybudowane na początku II połowy XXw. Obecnie na Prądniku Czerwonym zaczynają wyrastać coraz to nowe domy jednorodzinne oraz kompleksy budynków mieszkalnych. Mimo niedalekiej odległości od centrum miasta, jest tu spokojnie i nie brakuje terenów zielonych, a jednym z ciekawszych jest Park „Zaczarowanej Dorożki”. Działalność 2 klubów sportowych skutkuje natomiast istnieniem zaplecza sportowego w postaci m.in. boisk i kortów tenisowych.

Komunikacja

Przy zachodniej granicy Prądnika Czerwonego zbiegają się 3 istotne trasy drogowe. Jest to europejska trasa E77 oraz drogi krajowe nr 7 i 79. Dobre połączenie z centrum miasta oraz z innymi dzielnicami jest natomiast zasługą regularnych kursów linii autobusowych i tramwajowych.

W odległości 200 metrów od inwestycji Czerwonego Prądnika 8 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Brogi.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Czerwonego Prądnika 8 znajduje się 27 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 95 w odległości 250m, Samorządowe Przedszkole Nr 123 w odległości 600m, Samorządowe Przedszkole nr 12 w odległości 700m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 550 m znajduje się EXPEDITE. APTEKA, w odległości 700 m znajduje się IDZIK A., BIAŁAS S. APTEKA PRYWATNA SP.J., w odległości 800 m znajduje się CENTRUM. APTEKA.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 1000 m znajduje się PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA PANA JEZUSA DOBREGO PASTERZA, w odległości 1000 m znajduje się MŁODZIEŻOWY DOM KULTURY, w odległości 1150 m znajduje się MŁODZIEŻOWY DOM KULTURY DOM HARCERZA IM. ALEKSANDRA KAMIŃSKIEGO.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 500 m znajduje się Hala Sportowa Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie, w odległości 500 m znajduje się Infinity Fitness, w odległości 850 m znajduje się KLUB SPORTOWY PRĄDNICZANKA.

Data publikacji: 05.07.2018

Data aktualizacji: 04.07.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie