Osiedle Polana

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezA2 System Sp. z o.o. Sp.k.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 89 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Opis Inwestycji

Energooszczędny, świetnie ocieplony i izolowany dom, 2km od węzła Pruszków w cichej okolicy.FUNKCJONALNOŚĆ·W sumie 5 pokoi i 3 łazienki2 miejsca postojowe przed domem, dodatkowo garaż·Podjazdy do garażu & wejścia wykonane z kostkiStrych przygotowano pod wykonanie schowków - dodatkowa powierzchnia ok.30m2·Wejście do domu jest zadaszone, za nim wiatrołap, z którego jest wyjście do części mieszkalnej.· Strefa dzienna to otwarta przestrzeń. Widna kuchnia połączona jest z jadalnią i salonem·Na piętrze znajdują się 3 sypialnie. Dwie łazienki.Droga wewnętrzna wyłożona asfaltem / kostką.POWIERZCHNIE·Powierzchnia całkowita 131m2· Powierzchnia Użytkowa : lokalu 95 m2Wszystkie licznik /energia, woda, gaz/ są indywidualne dla każdego lokalu a lokale bezczynszowe.Jesteśmy deweloperem specjalizującym się w budowie i sprzedaży energooszczędnych domów jednorodzinnych. Nasze inwestycje wyróżniają się towarzyszącym powierzchnią wspólnym. Każdy dom oprócz działki przynależnej do indywidualnego domu ma dodatkowo dostęp do Polany Rekreacyjnej -200m od budynków Osiedla. Nasze domy bezczynszowe oddajemy w pełnym stanie deweloperskim. Zakup bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji. Rękojmia 5 lat.Kupujący nie płaci 2% podatku PCC.

Inwestycja Osiedle Polana znajduje się w Domaniewie, ul. Domaniew 60C (6.2 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera A2 System Sp. z o.o. Sp.k..

Inwestycja Osiedle Polana została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 12 nowych domów w tym 3 domów typu bliźniak.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Polana pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchniach od 127 do 131 metrów kwadratowych w cenie od 589 000 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper A2 System Sp. z o.o. Sp.k. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne (2 miejsca)

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 12 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają od 1 do 2 kondygnacji wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
okna PCV, tynki, drzwi zewnętrzne, rekuperacja, podłogówka parter (kuchnia&łazienka), brama garażowa + napęd do bramy, piec gazowy, grzejniki
Parapety zewnętrzne
Blaszane
Wyposażenie łazienki
Podejścia wod-kan pod biały montaż
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (2 miejsca): w cenie lokalu mieszkalnego.
Udogodnienia: boisko, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Polana

· 200m od domu urządzona Polana Rekreacyjna z nasadzeniami. Teren m.in. na zabawy z dziećmi i psem. · do centrum warszawy – 20 minut – 30 minut z korkami · do szkoły podstawowej, przedszkola, PKP - 8 min autem; Doskonała komunikacja pociągami SKM. Dojazd do Warszawy Śródmieście kolejką zajmuje zaledwie 22 minuty. Bezpłatna autostrada A2 do Warszawy. · sklep – 3 min spacerem · wszystkie media w budynku (wodociąg, kanalizacja, gaz, prąd) · do węzła autostrady A2 w Pruszkowie 2minuty · w okolicy nie powstaną bloki ani zabudowa typu hale przemysłowe. Dojazd do Warszawy umożliwia komunikacja miejska / kolejowa: SKM, Koleje Mazowieckie oraz WKD. Przez powiat przebiegają trasy: E67 i E77, autostrada A2 oraz 3 drogi wojewódzkie.

Powiat pruszkowski to rejon usytuowany w środkowo-zachodniej części województwa mazowieckiego. Obszar powiatu o powierzchni ok. 246 km2 zajmują miasta: Pruszków, Piastów i Brwinów oraz gminy wiejskie: Michałowice, Nadarzyn i Raszyn. Zabudowa jest dość zróżnicowana: Brwinów to miasto-ogród z zabytkowymi willami i pałacami, w Pruszkowie występują domy jednorodzinne i niskie bloki, zaś w Piastowie – niskie bloki robotnicze i wielokondygnacyjne budynki. Tereny wiejskie to grunty orne i zabudowa jednorodzinna. Lasy, 3 rezerwaty przyrody oraz 11 parków tworzą zielony pejzaż okolicy. W gminach: Nadarzyn i Pruszków działa wiele zakładów produkcyjnych, w Piastowie rozwija się przemysł chemiczny, zaś w Jankach znajduje się, jedno z największych w Europie, centrów handlowych. Dojazd do Warszawy umożliwia komunikacja miejska kolejowa: SKM, Koleje Mazowieckie oraz WKD, a w przypadku Piastowa - strefowe linie autobusowe. Przez powiat przebiegają trasy: E67 i E77, autostrada A2 oraz 3 drogi wojewódzkie.

Komunikacja

Przez teren powiatu pruszkowskiego przebiega autostrada A2, 2 trasy europejskie: E67 i E77, a także 3 drogi wojewódzkie: nr 701 (Józefów – Ożarów Mazowiecki), nr 718 (Pruszków – Borzęcin Duży) i nr 719 (Warszawa – Pruszków – Żyrardów). Do stolicy można dojechać liniami: Szybkiej Kolei Miejskiej, Warszawskiej Kolei Dojazdowej oraz Kolei Mazowieckich, zaś z Piastowa – strefowymi liniami autobusowymi.

Przez teren powiatu pruszkowskiego przebiega autostrada A2, 2 trasy europejskie: E67 i E77, a także 3 drogi wojewódzkie: nr 701 (Józefów – Ożarów Mazowiecki), nr 718 (Pruszków – Borzęcin Duży) i nr 719 (Warszawa – Pruszków – Żyrardów). Z Osiedla Polana do stolicy można dojechać w 30 minut do centrum Warszawy. Stacja PKP Pruszków jest oddalona od Osiedla 4km.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Polana znajduje się placówka edukacyjna -Szkoła nr 9 w Pruszkowie, ul. Mostowa 6, w odległości 3km od Osiedla Polana.

Data publikacji: 12.07.2019

Data aktualizacji: 06.08.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie