Największa oferta mieszkań i domów od deweloperów Sprawdź dlaczego możesz nam zaufać?

RynekPierwotny.pl prezentuje atrakcyjne oferty wprost od deweloperów.

Bez pośredników i bez prowizji

Bez pośredników
i bez prowizji

Nie jesteśmy agencją
nieruchomości.
Prezentujemy najlepsze oferty
bezpośrednio od deweloperów.

Szybka odpowiedź od dewelopera

Szybka odpowiedź
od dewelopera

Na Twoje zapytanie większość
deweloperów odpowie w ciągu godziny.
Niektórzy przedstawią Ci ofertę już
kilka minut po otrzymanym zgłoszeniu.

Precyzyjna wyszukiwarka ofert

Precyzyjna
wyszukiwarka ofert

Używaj wyszukiwarki, a odkryjesz
wiele atrakcyjnych nieruchomości.
Jeśli nie masz czasu skorzystaj z opcji
„Znajdziemy dla Ciebie”.

Rodzaj oferty
Gdzie chcesz zamieszkać?
0 km

     Szukasz nowe mieszkania Łódź, Polesie, Złotno

     -98 ofertw 6 inwestycjach
     • Osiedle Nowe Złotno Etap III

      Inwestycja Osiedle Nowe Złotno Etap III znajduje się na Złotnie, ul. Traktorowa (5,4 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez dewelopera PROFIT Development. Inwestycja Osiedle Nowe Złotno Etap III została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 171 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 78 do 79 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

      Łódź, Polesie, Złotno, ul. Traktorowa (5,4 km od centrum Łodzi)

      Inwestycja polecana

      Osiedle Nowe Złotno Etap III
      • Termin oddania: oddane do użytku
      • Liczba Mieszkań: 3
      • Powierzchnia: 78 - 79 m2
      • Liczba pokoi: 4
     • Apartamenty Nowa Rąbieńska

      Inwestycja Apartamenty Nowa Rąbieńska znajduje się na Złotnie, ul. Rąbieńska 84H (6,5 km od centrum Łodzi), jest realizowana przez dewelopera Apartamenty Nowa Rąbieńska. Inwestycja Apartamenty Nowa Rąbieńska jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2018 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 11 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 68 do 91 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 2 kondygnacji naziemnych wraz z parterem.

      Łódź, Polesie, Złotno, ul. Rąbieńska 84H (6,5 km od centrum Łodzi)
      Ceny od: 5 267 zł/m2

      Inwestycja polecana

      Apartamenty Nowa Rąbieńska
      • Termin oddania: 3 kw. 2018
      • Liczba Mieszkań: 3
      • Powierzchnia: 68 - 91 m2
      • Liczba pokoi: 3 - 4
     • Osiedle na Zdrowiu

      Inwestycja Osiedle na Zdrowiu znajduje się na Złotnie, ul. Biegunowa (4,9 km od centrum Łodzi), jest realizowana przez dewelopera WAN S.A.. Inwestycja Osiedle na Zdrowiu jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2018 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 12 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajdują się 94 lokale mieszkalne o powierzchniach od 31 do 71 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem.

      Łódź, Polesie, Złotno, ul. Biegunowa (4,9 km od centrum Łodzi)

      Inwestycja polecana

      Osiedle na Zdrowiu
      • Termin oddania: 4 kw. 2018
      • Liczba Mieszkań: 35
      • Powierzchnia: 31 - 71 m2
      • Liczba pokoi: 2 - 4
     • Mirabelkowa Aleja szereg T

      Inwestycja Mirabelkowa Aleja szereg T znajduje się na Złotnie, ul. Podchorążych 49 (6,3 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez dewelopera Real Development Group. Inwestycja Mirabelkowa Aleja szereg T została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 8 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 90 do 104 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 2 kondygnacji naziemnych wraz z parterem.

      Łódź, Polesie, Złotno, ul. Podchorążych 49 (6,3 km od centrum Łodzi)
      Ceny od: 4 400 zł/m2

      Inwestycja polecana

      Mirabelkowa Aleja szereg T
      • Termin oddania: oddane do użytku
      • Liczba Mieszkań: 3
      • Powierzchnia: 90 - 104 m2
      • Liczba pokoi: 4
     • Osiedle Rąbieńska

      Inwestycja Osiedle Rąbieńska znajduje się na Złotnie, ul. Rąbieńska 60 (5,9 km od centrum Łodzi), jest realizowana przez dewelopera Pro-Inwest Sp. z o.o.. Inwestycja Osiedle Rąbieńska jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 90 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 48 do 80 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem.

      Łódź, Polesie, Złotno, ul. Rąbieńska 60 (5,9 km od centrum Łodzi)
      Ceny od: 4 800 zł/m2

      Inwestycja polecana

      Osiedle Rąbieńska
      • Termin oddania: 1 kw. 2019
      • Liczba Mieszkań: 20
      • Powierzchnia: 48 - 80 m2
      • Liczba pokoi: 2 - 4
     • Apartamenty Cedry

      Inwestycja Apartamenty Cedry znajduje się na Złotnie, ul. Cedry 2A (5,3 km od centrum Łodzi), jest realizowana przez dewelopera Maxbud Noveo sp. z o.o. sp.k.. Inwestycja Apartamenty Cedry jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym znajdują się lokale o powierzchniach od 23 do 88 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

      Łódź, Polesie, Złotno, ul. Cedry 2A (5,3 km od centrum Łodzi)
      Ceny od: 4 600 zł/m2

      Inwestycja polecana

      Apartamenty Cedry
      • Termin oddania: 3 kw. 2019
      • Liczba Mieszkań: 34
      • Powierzchnia: 23 - 88 m2
      • Liczba pokoi: 1 - 4

     Złotno to osiedle administracyjne w Łodzi, które powstało z połączenia dawnych wsi, a obecnie osiedli: Jasieniec, Jagodnica-Złotno, Huta Jagodnica, Brus, Stare Złotno i część Grabieńca. Graniczy z takimi jednostkami administracyjnymi, jak Teofilów-Wielkopolska, Zdrowie-Mania, Koralew-Retkinia Wschód, Retkinia Zachód - Smulsko. Od zachodu sąsiadem Złotna jest Antoniew, a także inne tereny podmiejskie. Jako jednostka sztucznie utworzona przez Miejski System Informacji, obecne granice Złotna nie pokrywają się z historycznymi. Osiedle to leży na zachodzie Łodzi, a dokładniej w dzielnicy Polesie. Po upadku komunizmu zostało nieco zaniedbane, czego przykładem jest likwidacja linii tramwajowych. Obecnie wraca do łask, co przejawia się chociażby w powstawaniu licznych nowych inwestycji, cieszących się dużą popularnością. Widać to po niezwykle szybkiej sprzedaży dwóch etapów osiedla Nowe Złotno, gdzie w ciągu kilku miesięcy wyprzedały się wszystkie mieszkania. Złotno w Łodzi przyciąga zwłaszcza atrakcyjnymi terenami oraz niskimi cenami nieruchomości. Zyskuje również dość szybko postępującą rewitalizacją tych terenów: dróg, kamienic itp.

     Nowe mieszkania na Złotnie w Łodzi

     Na osiedlu tym obecnie powstaje wiele nowych inwestycji, z czego najbardziej znaną jest Nowe Złotno - w tej chwili buduje się już III etap. Czym się charakteryzują? Przede wszystkim są to nowoczesne inwestycje, w większości zamknięte i monitorowane. Na ich terenie znajdują się place zabaw, dziedzińce, alejki spacerowe, miejsca wypoczynku. Mieszkania na Złotnie w Łodzi mieszczą się na kameralnych osiedlach o dość wysokim standardzie. Zazwyczaj są bezczynszowe, zarządzane przez wspólnotę mieszkaniową, co daje mieszkańcom większy wpływ na wszelkie aspekty związane z miejscem, w którym mieszkają. Nowe inwestycje cieszą się dużą popularnością również ze względu na wiele udogodnień, wśród których warto wymienić: podziemne miejsca garażowe, wózkownie, rowerownie, komórki lokatorskie, a nawet siłownie na świeżym powietrzu.

     Można zauważyć także wiele apartamentów wśród nowych mieszkań. Złotno w Łodzi charakteryzuje się wieloma pięknymi krajobrazami, nic więc dziwnego, że deweloperzy postanowili to wykorzystać, budując w tych miejscach apartamentowce. Wyróżniają się one nietypowym projektem łączącym w sobie nowoczesny wygląd z funkcjonalnością. Co ciekawe, ich cena nie jest wygórowana. A ile kosztują nieruchomości w tej części Łodzi?

     Cena mieszkania: Złotno Łódź

     Biorąc pod uwagę koszty zakupu lokali w miastach stołecznych, Łódź wypada na ich tle stosunkowo tanio. Średnia wartość nieruchomości wynosi tu ok. 5 000 zł/mkw. Oczywiście uwzględnione zostały zarówno lokale z rynku pierwotnego, jak i wtórnego. Nowe mieszkania na Złotnie w Łodzi można kupić już od ok. 4 200 zł/mkw., a apartamenty nawet od 4 500 zł/mkw. Niemniej najwięcej nieruchomości z rynku pierwotnego osiąga tu ceny między 4 800 zł/mkw. a 5 300 zł/mkw. Częsta jest sytuacja, w której apartamenty są niewiele droższe od mieszkań o zwykłym standardzie. Wynikać to może chociażby z lokalizacji inwestycji, a nawet popytu na daną nieruchomość.

     Mieszkania na Złotnie w Łodzi są nieco tańsze niż w rejonach bliższych Śródmieściu. Tam najczęściej można się spotkać z kosztami na poziomie ok. 5 300 zł/mkw. Oczywiście wpływ na to ma lokalizacja - standardowo im dalej od centrum, tym taniej. Z tego też względu wiele osób woli mniej zapłacić za podobny standard na obrzeżach lub nawet w cenie zwykłego mieszkania w centrum kupić apartament na osiedlu leżącym znacznie dalej.

     Kto kupuje mieszkania w Łodzi na Złotnie?

     Nieruchomości na tym osiedlu cieszą się dużą popularnością. A kto tak naprawdę je kupuje? Większość stanowią osoby prywatne - rodziny i pracujący. To przede wszystkim oni inwestują w swoje pierwsze lub kolejne, np. większe M. Stanowią także głównych odbiorców większości nowych inwestycji. Nic więc dziwnego, że na nowoczesnych osiedlach często można spotkać się z udogodnieniami dla matek z dziećmi, placami zabaw, wózkowniami.

     Kolejna grupę stanowią inwestorzy, którzy kupują mieszkania na Złotnie w Łodzi albo pod wynajem, albo na sprzedaż. Obecnie coraz większą popularność zyskują lokale na wynajem krótkoterminowy. Poszukują ich zwłaszcza turyści i biznesmeni, mniejszą grupę stanowią pracownicy sezonowi. Przekonuje ich cena, większy komfort, bezpieczeństwo i często wyższy standard. Z kolei wśród długoterminowych najemców przeważają osoby pracujące, kolejną grupą są rodziny. Na tym procederze można zarobić znacznie więcej niż na lokacie bankowej, bo od 3% do nawet 5% wartości mieszkania rocznie.

     Ostatnią, najmniej liczną grupą, są obcokrajowcy. Najczęściej kupują apartamenty z powodu częstych wizyt w mieście związanych z kwestiami biznesowymi. Nieraz zdarza się, że muszą zostać tu np. miesiąc, wolą wybrać zatem mieszkanie. Złotno w Łodzi staje się dla nich atrakcyjne ze względu na powstawanie nowoczesnych apartamentowców w niewygórowanej cenie.

     Komunikacja

     Złotno, mimo znacznej odległości od centrum, może poszczycić się świetną jakością komunikacji. Na dworzec PKP Łódź Kaliska samochodem droga trwa zaledwie ok. 15 min., komunikacją miejską ok. 30 min., a rowerem… ok. 20 min.! Dzięki temu wiele osób decyduje się na zakup lokalu, na tym osiedlu. Podstawą transportu miejskiego są autobusy, linie dzienne oraz nocne, którymi bez problemu można dojechać w każdą część miasta. Z kolei dla ruchu samochodowego istotne są zwłaszcza ulice: Złotno, Zgierska, Szczecińska, Niesięcin, Rąbieńska, a także Kościelna - część drogi krajowej nr 71.

     Łódź przez wzgląd na swoją lokalizację stanowi istotny węzeł komunikacyjny w Polsce. Drogami krajowymi odbywa się tu stały tranzyt towarów z zagranicy, a także najróżniejszych części kraju. Złotno, jako jedno z niewielu osiedli, jest wyłączone z tego ruchu. Oczywiście można spotkać przejeżdżające przez jego teren tiry, niemniej jest ich zdecydowanie mniej niż w innych dzielnicach Łodzi. Dzięki temu osiedle pozostaje ciche i spokojne.

     Nowe Złotno - nowa Łódź

     Zagęszczanie zabudowy oraz coraz większa liczba mieszkańców doprowadziły do sytuacji, w której obecna infrastruktura stała się niewystarczająca. W związku z tym zaczęła się rewitalizacja Złotna - remonty dróg, kamienic itp. W planach jest utworzenie ośrodka kultury i sportu, a także wiele innych udogodnień dla mieszkańców. Największą potrzebę stanowi jednak dobudowa oraz remonty dróg. Złotno może okazać się najbardziej zakorkowanym miejscem w Łodzi, jeśli nie pojawią się szerokie arterie prowadzące zwłaszcza do dróg krajowych. Nowych inwestycji co roku przybywa, a wraz z nimi pojawiają się nowi mieszkańcy z własnymi samochodami..

     W tej chwili na infrastrukturę miejską składają się liczne prywatne ośrodki sportowe, np. kluby taneczne czy fitness, a także lokale handlowo-usługowe i placówki edukacyjne. Obecnych jest kilka restauracji i kawiarni. Swoje siedziby ma tu sporo niewielkich firm prywatnych, np. związanych z branżą motoryzacyjną. Mieszkańcy mogą udać się do prywatnych ośrodków zdrowia, które współpracują z Narodowym Funduszem Zdrowia. Działa także szkoła jeździecka, przy której znajduje się stadnina koni.

     Znajdziemy dla Ciebie