Gdzie chcesz zamieszkać?
0 km
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Więcej filtrów

Szukasz nowe mieszkania Warszawa, Białołęka, Tarchomin

-357 ofertw 8 inwestycjach
 • Osiedle Classic

  Inwestycja Osiedle Classic znajduje się na Żeraniu, ul. Przaśna (9,3 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Victoria Dom S.A.. Inwestycja Osiedle Classic jest w trakcie przygotowań z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 206 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 28 do 74 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

  Warszawa, Białołęka, Żerań, ul. Przaśna (9,3 km od centrum Warszawy)

  Inwestycja polecana

  Osiedle Classic
  • Termin oddania: 4 kw. 2020
  • Liczba mieszkań: 97
  • Powierzchnia: 28 - 74 m2
  • Liczba pokoi: 1 - 4
  Victoria Dom S.A.
  Mieszkania spełniające kryteria
 • Osiedle Życzliwa Praga - etap I

  Inwestycja Osiedle Życzliwa Praga - etap I znajduje się na Żeraniu, ul. Modlińska 119 (9,7 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Robyg S.A.. Inwestycja Osiedle Życzliwa Praga - etap I jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 129 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 63 do 81 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

  Warszawa, Białołęka, Żerań, ul. Modlińska 119 (9,7 km od centrum Warszawy)

  Inwestycja polecana

  Osiedle Życzliwa Praga - etap I
  • Termin oddania: 4 kw. 2020
  • Liczba mieszkań: 19
  • Powierzchnia: 63 - 81 m2
  • Liczba pokoi: 1 - 4
  Robyg S.A.
  Mieszkania spełniające kryteria
 • Osiedle Życzliwa Praga - etap VII

  Inwestycja Osiedle Życzliwa Praga - etap VII znajduje się na Żeraniu, ul. Modlińska (9,7 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Robyg S.A.. Inwestycja Osiedle Życzliwa Praga - etap VII jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 68 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 39 do 76 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

  Warszawa, Białołęka, Żerań, ul. Modlińska (9,7 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 6 800 zł/m2

  Inwestycja polecana

  Osiedle Życzliwa Praga - etap VII
  • Termin oddania: 4 kw. 2020
  • Liczba mieszkań: 28
  • Powierzchnia: 39 - 76 m2
  • Liczba pokoi: 2 - 4
  Robyg S.A.
  Mieszkania spełniające kryteria
 • Biały Dom

  Inwestycja Biały Dom znajduje się na Tarchominie, ul. Światowida (10,3 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Kompania Domowa Sp. z o.o.. Inwestycja Biały Dom jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajdują się 174 lokale mieszkalne o powierzchniach od 40 do 91 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 16 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

  Warszawa, Białołęka, Tarchomin, ul. Światowida (10,3 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 7 700 zł/m2

  Inwestycja polecana

  Biały Dom
  • Termin oddania: 1 kw. 2021
  • Liczba mieszkań: 140
  • Powierzchnia: 40 - 91 m2
  • Liczba pokoi: 1 - 4
  Kompania Domowa Sp. z o.o.
  Mieszkania spełniające kryteria
 • Punkt Ceramiczna

  Inwestycja Punkt Ceramiczna znajduje się na Tarchominie, ul. Ceramiczna (10,8 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Property Partner Investments. Inwestycja Punkt Ceramiczna została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 50 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 94 do 96 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

  Warszawa, Białołęka, Tarchomin, ul. Ceramiczna (10,8 km od centrum Warszawy)

  Inwestycja polecana

  Punkt Ceramiczna
  • Gotowe do zamieszkania
  • Liczba mieszkań: 2
  • Powierzchnia: 94 - 96 m2
  • Liczba pokoi: 4
  Property Partner Investments
  Mieszkania spełniające kryteria
 • Osiedle Życzliwa Praga - etap II

  Inwestycja Osiedle Życzliwa Praga - etap II znajduje się na Żeraniu, ul. Modlińska (9,6 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Robyg S.A.. Inwestycja Osiedle Życzliwa Praga - etap II jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 90 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 34 do 80 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

  Warszawa, Białołęka, Żerań, ul. Modlińska (9,6 km od centrum Warszawy)

  Inwestycja polecana

  Osiedle Życzliwa Praga - etap II
  • Termin oddania: 4 kw. 2020
  • Liczba mieszkań: 18
  • Powierzchnia: 34 - 80 m2
  • Liczba pokoi: 1 - 4
  Robyg S.A.
  Mieszkania spełniające kryteria
 • Nowy Park

  Inwestycja Nowy Park znajduje się na Henrykowie, ul. Kazimierza Szałasa (10,5 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera NAPOLLO. Inwestycja Nowy Park jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 100 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 36 do 95 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

  Warszawa, Białołęka, Henryków, ul. Kazimierza Szałasa (10,5 km od centrum Warszawy)

  Inwestycja polecana

  Nowy Park
  • Termin oddania: 3 kw. 2019
  • Liczba mieszkań: 38
  • Powierzchnia: 36 - 95 m2
  • Liczba pokoi: 1 - 4
  NAPOLLO
  Mieszkania spełniające kryteria
 • Kamińskiego róg Myśliborskiej

  Inwestycja Kamińskiego róg Myśliborskiej znajduje się na Tarchominie, ul. Światowida (11,2 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera RSM Praga. Inwestycja Kamińskiego róg Myśliborskiej została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajdują się 83 lokale mieszkalne o powierzchniach od 76 do 84 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem. W inwestycji Kamińskiego róg Myśliborskiej znajduje się 6 mieszkań, które można nabyć z rządowa dopłatą z programu Mieszkanie dla Młodych.

  Warszawa, Białołęka, Tarchomin, ul. Światowida (11,2 km od centrum Warszawy)

  Inwestycja polecana

  Kamińskiego róg Myśliborskiej
  • Gotowe do zamieszkania
  • Liczba mieszkań: 15
  • Powierzchnia: 76 - 84 m2
  • Liczba pokoi: 3 - 4
  RSM Praga
  Mieszkania spełniające kryteria

Wiadomości na temat Tarchomina

Więcej wiadomości
Victoria Dom z nową inwestycją na Nowy Rok oraz z rekordem sprzedaży

Victoria Dom z nową inwestycją na Nowy Rok oraz z rekordem sprzedaży

Tarchomin jest częścią dzielnicy Białołęka w Warszawie. Znajduje się po prawej stronie Wisły, w północnej części miasta. Ze względu na dużą powierzchnię oraz uwarunkowania historyczne, dzieli się on na trzy części: Tarchomin, Nowy Tarchomin oraz Tarchomin Kościelny. Podział ten obejmuje kolejno tereny przemysłowe (Tarchomin) oraz osiedla mieszkaniowe (Nowy Tarchomin, Tarchomin Kościelny). Graniczą one z takimi częściami miasta, jak: Nowodwory na północy, Henryków na wschodzie, Żerań na południu, od strony zachodniej przepływa Wisła. Ten obszar Białołęki wyróżnia się dość gęstą zabudową oraz rozwiniętą infrastrukturą miejską, w tym komunikacją publiczną. Dzięki temu coraz więcej osób decyduje się na zakup mieszkania na Tarchominie w Warszawie. Nie bez znaczenia są również niskie ceny nieruchomości i bliskość do obwodnicy. Występuje tu bardzo zróżnicowana zabudowa - od zabytkowych dworków, poprzez PRL-owskie bloki z wielkiej płyty, aż do nowoczesnych inwestycji. Pojawia się także coraz więcej firm i przedsiębiorstw, które lokują swoje siedziby właśnie na Tarchominie.

Nowe mieszkania: Warszawa Tarchomin

Nowe inwestycje w tym rejonie są bardzo zróżnicowane. Można wśród nich zauważyć zarówno niskie bloki, jak i wysokie wieżowce. To, co je łączy, to z pewnością nowoczesna architektura, obecność miejsc parkingowych oraz wzięcie pod uwagę komfortu mieszkańców. Nowe mieszkania w Warszawie na Tarchominie są tak zaprojektowane, aby przede wszystkim mieszkało się w nich wygodnie. Często na jednym piętrze znajduje się ich niewiele, w przeciwieństwie do wielu wieżowców z wielkiej płyty, w których na jednym piętrze może znajdować się nawet i 10 lokali. Zazwyczaj w nowych inwestycjach stawia się grubsze ściany, dzięki czemu wytłumia się dźwięki w mieszkaniu. Mieszkańcy mają do dyspozycji szerokie balkony lub loggie, tereny zielone na osiedlu czy nawet place zabaw. Wiele osiedli jest także monitorowanych i ogrodzonych, zarządzanych przez wspólnotę mieszkaniową, a nie spółdzielnię państwową. Nowe mieszkania w Warszawie na Tarchominie często znajdują się w atrakcyjnej lokalizacji - blisko Wisły i głównych arterii drogowych.

Cena mieszkania na sprzedaż: Warszawa Tarchomin

Koszty zakupu nieruchomości w stolicy są zazwyczaj wyższe niż w innych miastach. Dotyczy to także dzielnic znacznie oddalonych od centrum. I tak, średnia cena mieszkania na Tarchominie w Warszawie wynosi ok. 7 000 zł/mkw, a w całej Białołęce ok. 6 100 zł/mkw. Bez problemu można jednak znaleźć dużo tańsze oferty, np. w inwestycji Kamińskiego róg Myśliborskiej koszt zakupu lokalu zaczyna się już od 5 650 zł/mkw. Cena zależy tu od lokalizacji, standardu, ale również od ilości chętnych. A tych nie brakuje. Popyt na mieszkania na sprzedaż w Warszawie na Tarchominie stale wzrasta. Ponadto jest coraz mniej terenów w atrakcyjnych lokalizacjach, które nadawałyby się pod budowę nowoczesnego osiedla czy bloku. To wszystko sprawia, że ceny nieruchomości w tym rejonie rosną rok do roku. Nadal są one niższe w porównaniu do innych rejonów stolicy, jak Ochota czy Bemowo. Przez to wiele osób decyduje się zakupić mieszkanie właśnie na Tarchominie. Nie jest to jedyna zaleta tej lokalizacji, ale z pewnością ma ona znaczny wpływ na decyzje osób szukających własnego M.

Mieszkania na sprzedaż i do wynajęcia w Warszawie na Tarchominie

Pomimo położenia w znacznej odległości od centrum, Tarchomin jest dość atrakcyjnym osiedlem, aby inwestować w nieruchomości. Osoby szukające lokalu w tej części Warszawy kierują się nie tylko ceną, ale również np. odległością od miejsca pracy, ośrodków edukacji czy ilością zieleni. Najczęściej są to studenci, pracownicy i rodziny. Niektórzy z nich szukają swojego pierwszego mieszkania na sprzedaż w Warszawie na Tarchominie właśnie ze względu na niższe ceny, ale także większą możliwość wyboru i dobry dojazd do centrum. Podobnie rzecz ma się z wynajmem. Warto zwrócić uwagę na to, że wśród osób poszukujących mieszkania do wynajęcia na Tarchominie w Warszawie znajdują się również obcokrajowcy. Koszty wynajmu wcale nie są tak tanie, jak można byłoby się spodziewać. Można znaleźć lokale zarówno za 1 500 zł/mies., jak i za 3 000 zł/mies. Wbrew pozorom, najbardziej na cenę wpływa standard, a nie metraż. Częsta jest sytuacja, w której za lokal wielkości ok. 40 mkw w nowym budownictwie trzeba płacić 2 500 zł/mies., a za 80 mkw 1 700 zł/mies. Zatem, jeśli ktoś preferuje taką formę inwestycji w nieruchomości, warto wybierać nowe mieszkania na Tarchominie w Warszawie.

Komunikacja

Tarchomin jest najlepiej skomunikowaną częścią Białołęki. Wzdłuż jego wschodniej oraz południowej granicy przebiega droga krajowa nr 61. Prowadzi ona od Augustowa do Warszawy, łączy więc województwo mazowieckie z podlaskim. Oprócz niej, niedaleko znajduje się droga wojewódzka nr 801, która z kolei prowadzi do województwa lubelskiego. Z mieszkania na Tarchominie blisko do obwodnicy warszawskiej, S8, a także drogi wojewódzkiej nr 633. Po drugiej stronie Wisły znajduje się droga krajowa nr 7. Ważnymi arteriami drogowymi w obrębie tego osiedla są ulice: Światowida, Świderska, Myśliborska, Ćmiełowska, Ceramiczna, Milenijna, a także most Marii Skłodowskiej-Curie. Na Tarchominie sprawnie funkcjonuje komunikacja publiczna w postaci licznych autobusów i tramwajów, w tym również nocnych. Dzięki temu bez problemu można się dostać niemal w każde miejsce, w Warszawie. Polecanym środkiem komunikacji jest również rower miejski, który można wypożyczyć w jednej z wielu stacji za niewielką opłatą.

Infrastruktura miejska

Poza dobrej jakości komunikacją, na Tarchominie znajduje się również infrastruktura miejska związana z innymi kwestiami. Przede wszystkim funkcjonuje tu wiele przedszkoli, szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Kwestiami związanymi z kulturą zajmują się Białołęcki Ośrodek Kultury oraz biblioteka publiczna. Miłośnicy sportu powinni przejrzeć ofertę Białołęckiego Ośrodka Sportu. Na terenie Tarchomina działają: Urząd Skarbowy, Urząd Dzielnicy Białołęka i Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Warszawa-Białołęka, a także wiele przychodni. Znajduje się tu wiele restauracji, pubów, kawiarni i ośrodków rekreacji, a także centrów handlowych. W części przemysłowej osiedla działają Polfa Tarchomin i Cementownia Warszawa. Z zabytków wartych zobaczenia, należy wymienić: Pałac Mostowskich, gotycki kościół pw. św. Jakuba, kościół Najświętszej Maryi Panny Matki Pięknej Miłości, kościół pw. św. Franciszka z Asyżu. Na spacer można wybrać się wzdłuż Wisły, przy której znajduje się również plaża miejska, a także do Parku Picassa. Z Tarchomina blisko jest do Kampinoskiego Parku Narodowego, Jeziora Zegrze i Rezerwatu Przyrody Puszczy Słupeckiej.

Zobacz co możesz zrobić dalej

Zamknij